Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
384. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    23 5.99%
  • 32" LCD

    142 36.98%
  • 37" LCD

    69 17.97%
  • 42" LCD

    123 32.03%
  • 47" LCD

    23 5.99%
  • 55" LCD

    4 1.04%
Страница 62 от 151 ПърваПърва ... 1252606162636472112 ... ПоследноПоследно
Резултати от 916 до 930 от общо 2263

LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #916

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ddd3xxx
    От кабелиниия ми оператор КТ Бац Петрич казаха, че програмите били кодирани и трябва да дойдат техни хора да са ми настроят цифровия тунер на ТВ то но така ще трябва да плащам :/
    - дали има начин аз да го направя тва без да ги викам тях, като дам да избира на цифров тунер няма кои знае какви настройки каде ще ги правят неми е ясно ? ТВ то ми е LG 32LG2000 може ли да го настроя аз ? знае ли някои как става тва?
    Този модел няма цифров кабелен тунер DVB-C тунер ,има само цифров ефирен тунер DVB-T
    http://www.dobraoferta.com/product/5...2f64378b7.aspx
    така че не се мъчи-няма как да хващаш цифровите кабелни програми с TV-то.Вземи си външен приемник -Set-top-box.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #917

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    един приятел DanyC /от Ръмъния/
    с неговият проблем

    Hi,
    I saw you are a great source of information regarding LG firmware & stuff
    I want to ask you if have some knowledge about updating EDID on HDMI ports.
    My 32LG5000 does not react on HDMI connection with the PC. It's a problem that I saw discussed on numerous forums (the TV has EDID 2.0, which is not properly recognized by the PC - usually EDID 1.3 it's used). In only one place I could find a solution: the guy said that an LG tehnician came and manually updated this EDID information using a laptop and a HDMI cable. So it's different than updating firmware version (which I was able to do myself based on your instructions).
    Any piece of information would be appreciated.

    Thank you,
    DanyC

    и ето как си е решил проблема-може да ви е от полза

    http://www.avforums.com/forums/lcd-l...l#post11461207

    http://forums.entechtaiwan.com/index.php?topic=7204.0

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    14
    #918

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Предстои ми покупка на LCD и сам се спрял на LG 32LH5000,но гледам ,че на такава цена е и LG 32LH7000 та дайте съвет кой от двата ?

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    35
    #919

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    И аз искам да попитам точно кои от двата модела на LG- 32да избера,знам че LH7000 е по новия модел с по голям контрас и bluetooth.но дизаина абсурт неми харесва,а екстрата bluethooth за кво мога даго ползвам ако може подробно дами обясните че несам запознат.

  6. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #920

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nugya
    И аз искам да попитам точно кои от двата модела на LG- 32да избера,знам че LH7000 е по новия модел с по голям контрас и bluetooth.но дизаина абсурт неми харесва,а екстрата bluethooth за кво мога даго ползвам ако може подробно дами обясните че несам запознат.
    32LH 5000 е по- нов във времето модел от 32LH7000 ,затова дизайна на втория прилича на моделите от2008г.Все пак 7000 е по-висок клас.
    Блутуут се ползва само за снимки ,по- важното е контраста . Дизайна е от типа- или много се харесва или изобщо не се харесва.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #921

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    LG LH7000 е с стара матрица и подсветка затова е на цената на LH5000 които е по добър

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    41
    #922

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от barnett
    LG LH7000 е с стара матрица и подсветка затова е на цената на LH5000 които е по добър
    hristoslav2 вярно ли е това?

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,469
    #923

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от barnett
    LG LH7000 е с стара матрица и подсветка затова е на цената на LH5000 които е по добър
    barnett
    Това пък откъде го измисли или прочете някъде?
    Разликата в цената се определя от производителя и крайният търговец.
    Обикновено 200Hz-вите модели са по-скъпи от тези с 100Hz ,но LH7000 има екстри които ги няма в 5000
    освен това е с по-добра матрица -от всичко това идва и изравняването в цената
    Лично мен ,ме учудва много ,защо сложиха тези 200Hz в модел LH5000 а не в модел LH7000....

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    36
    #924

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Koleto07
    Предстои ми покупка на LCD и сам се спрял на LG 32LH5000,но гледам ,че на такава цена е и LG 32LH7000 та дайте съвет кой от двата ?
    Избора е твой но виж това предложение на Метро

    http://metro.bg/pages/1202.aspx?0&mm...2&pg=1#content

    LG 32LH7000-1100лв
    LG 37LH7000-1400лв
    LG 42LH7000-1680лв
    от 11 февруари до 10 март

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #925

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    ами те и разлика в реакцията имат 2м/с за 5000 с/у 2.5м/с за 7000
    http://www.lge.com/bg/televizor-audi...r-32LH7000.jsp

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    13
    #926

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Здравейте, след дълго четене, разглеждане и ровене по форумите (предимно в този) си купих ново LCD. Първо искам да благодаря на всички активни участници тук за техните съвети препоръки и полезно информация. В събота си взех 47 LH7000 за скромната сума от 2000 лв. от електра www.electra.bg . Не искам да го възприемате като реклама но мислч 4е там цените са такива каквито трчбва да са в всички магазини.
    За самото ТВ съм много доволен качеството и ъпскелинга на SD сигнал е перфекнто изгледах и няколко филма на 1080р и останах приятно изненадан с две думи картината е почти перфектна заради непълното черно ( но за толко пари толкова). Дотук с хвълбите има един проблем които почба да ме притеснява. днес ми остана време да пробвам цифровия тунер но нищо, слойих го най-долу на никва държава след като бях пробвал с Швеция и Финландия но ми намира само 15 аналогови.
    Абонат сам на Корез в Княжево и ползвам някакъв измислен приемник даден ми от тях които работи безпроблемно но ТВ-то не хвана нито DTV канали нито радио. Приемника е без карта и си мисля 4е не е кодиран сигнала. Версията на софта ми е 3.24. Ако има някои към този оператор моля до сподели мнение, а вси4ки останали за спешна помощ, възможно ли е пробвлема да е от самия ТВ.

    Сетих се да добавя че честотите са от 200 до 240 Мхц видях ги на приемника, а тв-то тарси в Килохерци това дали е пробвлем?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    35
    #927

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Днес имах голямата възможност да сравня двата телевизора един до друг на sd-сигнал LG32LH5000 и TOSHIBA32AV635 изтърпяха ме продавач консултантите до краи,пробвахме ги на всякви възможни настроики на картината,но приятели аз съм за Toshiba.Знаем че LG-като харектеристики бие Toshibata но кат ги сравнявахме на място и Продавач консултантите неможаха да повярват че Toshibata има много по добра и детайлна картина много близка до HD.А LG-си остана да маже вапреки е 100hz,даже и на спорти предаваня си остана размазана.Resolution+ това е наистина чудото.Сега искам човек които даме подкрепя в форума че наистина това което аз видях след няколко часовото пробване несам сънувал.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    27
    #928

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Определено тошибите ъпскейлват много добре, може би най-добре! Но пък повечето нямат DVB-C, което е голям минус. Хайде, USB ще го преглътнем, ама DVB-C...

  17. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    35
    #929

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Значи модела за които аз говоря има DVB-C-но намен неми трябва заштото гледам само сателитна телевизия, а за плеар-мисля даси купя сателитен приемник на AZBOX ELITE HD-които си има медия плеър и възпроизвежда MKV-видео фаилове.

  18. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #930

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nugya
    Днес имах голямата възможност да сравня двата телевизора един до друг на sd-сигнал LG32LH5000 и TOSHIBA32AV635 изтърпяха ме продавач консултантите до краи,пробвахме ги на всякви възможни настроики на картината,но приятели аз съм за Toshiba.Знаем че LG-като харектеристики бие Toshibata но кат ги сравнявахме на място и Продавач консултантите неможаха да повярват че Toshibata има много по добра и детайлна картина много близка до HD.А LG-си остана да маже вапреки е 100hz,даже и на спорти предаваня си остана размазана.Resolution+ това е наистина чудото.Сега искам човек които даме подкрепя в форума че наистина това което аз видях след няколко часовото пробване несам сънувал.
    Това отдавна съм го забелязал и споделил и то не само в сравнение с LG ! А когато сравняваме с моделите на Тошиба със 100/200хц. и 1920х1080 нещата са още по-отчетливи.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 104
    Последно: 21-10-16, 16:49
  2. Ferguson / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-16, 17:42
  3. Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1357
    Последно: 05-05-11, 11:07
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе