Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
384. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    23 5.99%
  • 32" LCD

    142 36.98%
  • 37" LCD

    69 17.97%
  • 42" LCD

    123 32.03%
  • 47" LCD

    23 5.99%
  • 55" LCD

    4 1.04%
Страница 59 от 151 ПърваПърва ... 949575859606169109 ... ПоследноПоследно
Резултати от 871 до 885 от общо 2263

LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    34
    #871

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Имали възможност на монитор с тв-тунер да се направи усб-то да чете "дивх"???
    Модела на монитора е M197WDP-PZ а версията на софтуера е 3.02.0

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    2
    #872

    lg 32lh7000 сервизно меню

    на 9,01,2010 си купих lg 32lh7000, изчетох целия форум за лж, но с методите, които са показани не мога и не мога да вляза в сервизното меню. Пробвах с ''двата'' ок , пробвах и с меню, но не иска да се покаже сервизното меню, има ли друг начин да влезна, някоя друга комбинация?

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #873

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от morpheus
    на 9,01,2010 си купих lg 32lh7000, изчетох целия форум за лж, но с методите, които са показани не мога и не мога да вляза в сервизното меню. Пробвах с ''двата'' ок , пробвах и с меню, но не иска да се покаже сервизното меню, има ли друг начин да влезна, някоя друга комбинация?
    Пак прочети тук по обстойно: http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg365854
    Виж и това: http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg400389

    УСПЕХ!

  5. Member Аватара на JovaniJo
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    168
    #874

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от morpheus
    на 9,01,2010 си купих lg 32lh7000, изчетох целия форум за лж, но с методите, които са показани не мога и не мога да вляза в сервизното меню. Пробвах с ''двата'' ок , пробвах и с меню, но не иска да се покаже сервизното меню, има ли друг начин да влезна, някоя друга комбинация?
    1.С ДУ за което вече писах
    2.Със светодиоди и програма за генериране на импулса поста ми стр.25 има и инструкция на БГ
    3.Със покет PC
    4.Метода да даунгрейд до 3.15 и после 3.55 - не го препоръчвам особенно за модели LH7000

    Най важното какво ще правиш в сервизното меню на твоя модел има активирани всички опции освем ако очакваш да стане "космически кораб".

    Послепис: Ако едно нещо работи значи няма нужда да се пипа, другото е просто търся начин да си пре........а ТВ-то

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #875

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    бойе,помогнете ми спе6но,Христосла2 или някои друг .След като бях влязал в сервизното мену и разглеждах опциите без да променям нищо когато бях на Tool option 4 дадох OK на едно AU дато е и като стана син екрана и всичко се загуби и нищо не работи освен да го изклиучвам и включвам друго не мога да правя.Никое копче не работи освен Power.Помогнете.!!! Може ли да се оправи или да го нося в сервиза???

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #876

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Ще каже ли някои мога ли да го оправя ТВ-то 4е си стои на син екран и ни6то не работи освен Power коп4ето.Има ли някалав на4ин да му варна преди6ното састояние или да варвя да го нося в сервиза?Помогнете по барзо-моля Ви!!!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #877

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    А каква работа имаш в сервизното меню ?? Сервизното меню е само за сервизни техници!! Неслучайно съм написал предупреждение там нищо да не се пипа без да знаете за какво е! Всичко е на ваш риск! Не знам решение за проблема-сори. Занеси го в сервиза.

    PS. Вероятно има комбинация от бутони при която се въстановяват настройките в сервизното меню, но аз не я знам.

    Другият вариянт е да се свържеш с някой собственик на LG по телефона и да повтаряш операциите които той прави за влизане в сервизното меню и достигане до опцията AU в Tool option 4 - изключваш я и излизаш/той не пипа нищо в този момент/.Всичко това го правиш на сляпо с насочено дистанционно към телевизора!

    Сигурен ли си че си пипал позиция AU в Tool Option4 /май няма такава/ да не я бъркаш с
    ADC Calibration ?- Збиваш калибрацията на цветовете!Не пипайте там!!!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #878

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Уффф оправих го.И да споделя сас вси4ки и наи ве4е с Христослав2.Това било AU-Australiq.И затова забива и не се оправя.Проблема се ре6и при мен като издарпах кабела на антената и като го пуснах пак като не хва6та ни6то и поиска пак отна4ало да се настроива и тогажа се варнах и видях 4е то било под TOOL OPTIONS4 и трябва да е на
    EU не на AU което зна4и Австралия а явно за там не е предназна4ен да работи.
    Както и да е наистина никои да не барка кадето не разбира това ми е за урок и казвам и на другите-не пипаите ни6то което не знаете за какво е,4е понякога и Христослав2 на когото пак благодаря за отзива няма да може да ви помогне.
    А м/у другото как се вра6та6е 3.55 4е да не се изку6авам да баркам ве4е в сервизното?

  11. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #879

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    barnett , добре ,че си оправил нещата . Сега оправи и кирилицата, като откриеш буквите Ш и Ч !

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    27
    #880

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Имам проблем с възпроизвеждането на записите от миниДВ камерата ми SAMSUNG VP-D371W на тв-то ми LG 42LF2510
    Камерата е PAL. Има си тв-аут изход и кабел който завършва на камбанки. Т.к. Тв-то няма вход на камбанки ползвам преходник от камбанки на SCART. На екрана на камерата записа изглежда добре, звука също. На екрана на ТВ-то звука пращи а образа е почти неузнаваем. Прилагам и снимка при която горе долу си личи за какво става въпрос.

    Къде бъркам? Рових се във всички настройки на ТВ-то и камерата, но без резултат. Преходника ми работи с DVD-то, плюс това пробвах с няколко преходника.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #881

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    И аз имам един въпрос, но първо, моля не ме хокайте много, ако има отговор на въпроса ми някъде в темата! Огромна е и нямам възможност да прочета всичко.
    Имам LG 37LH5000 и съм го свързал с компа с HDMI кабел. Като пусна HD филм се получава едно леко насичане при повече "раздвижване" на картината. Какво мога да направя по въпроса? Видеокартата ми е сравнително мощна - GTX260, ползвам CUDA (CoreAvc) драйвер. Това го прави само на TV-то със всички плеари които имам. На монитора всичко е ОК. Ако това има някакво значение, кабела е 2 метра HAMA HDMI 1.3

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    Велико Търново
    Мнения
    100
    #882

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    и при мен беше така,купи си кабел DVI-HDMI с позлатените букси и 6те се оправи

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #883

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Няма как да е от кабела.
    Можеш ли да подаваш 24Hz към телевизора?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    18
    #884

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    И при мен имаше разминаване картина-звук ,но се оправи като качих подходящи плеари-(тотал медиа театре) за блурай филми и бс плеар за всичко друго.Преди това ползвах км плеар.

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    1
    #885

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Здравейте на всички. Нека и аз да се похваля с новата, вече на 1 седмица придобивка LG32LH5000. Чета тази тема още от преди да го взема и получих доста ценни съвети. Но имам един въпрос който ми се върти и немога да си отговоря защо всички човъркате в сервизното меню. Телевизора ми е с софтуерна версия3.55, плейара през УСБ-то си работи нормално и е активно. Аз ли нещо не съм дочел, още нещо ли се включва на УСБ плеара. А иначе ТВ си е супер, на доста по-високо ниво от това което може да предложат масовите телевизии на операторите, а и на повечето филми които се намират в нета. Игрите от плейстейшана си вървят нормално. Само нямам впечатление за връзката с комп.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 104
    Последно: 21-10-16, 16:49
  2. Ferguson / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-16, 17:42
  3. Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1357
    Последно: 05-05-11, 11:07
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе