Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
384. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    23 5.99%
  • 32" LCD

    142 36.98%
  • 37" LCD

    69 17.97%
  • 42" LCD

    123 32.03%
  • 47" LCD

    23 5.99%
  • 55" LCD

    4 1.04%
Страница 98 от 151 ПърваПърва ... 488896979899100108148 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,456 до 1,470 от общо 2263

LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    28
    #1456

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Здравейте!
    Появи се проблем с моята 42PQ6000 - появи се осезателен фонов шум. Не спира и при извадени всички кабели на кабеларката - т.е. не мисля че идва по кабела, а и еднакъв на всички канали.
    Какво може да бъде и може ли да се поправи?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,517
    #1457

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pulsedriver
    Имам проблем с моя ЛХ5000, на моята кабеларка има пуснати цифрови канали по коаксиален кабел на 576i и няколко на 1080i. Като тръгна да ги търся обаче ми намира само 45 канала, а те са 99. Като на 14 от 45те ми изписва "Няма сигнал" но когато си решат се появяват. Интересното е, че имам приятели които са на същата кабеларка обаче с Panasonic и те си ги хващат без проблем. Настройките на кабелната са:
    Честота: 114000
    Скорост: 6900
    Модулиране:256QAМ
    и още нещо което ми казаха ident 00001 или нещо такова, но това нямам къде да го въведа в настройките за ръчно търсене

    на Самсунг до колкото разбрах е лъщото като при моето ЛГ самоче намират по 25 канала някъде. Някой може ли да ми помогне? Как така Панасониците си хващат всичко без проблем, а аз немога?
    Прегледай си кабелната мрежа у дома-вероятно някой от монтираните сплитери реже част от честотният обхват и по този начин ти ограничава броя приемани канали. Намали до минимум броя на връзките по мрежата.

    Цитат Първоначално публикувано от alex_rangelov
    Здравейте!
    Появи се проблем с моята 42PQ6000 - появи се осезателен фонов шум. Не спира и при извадени всички кабели на кабеларката - т.е. не мисля че идва по кабела, а и еднакъв на всички канали.
    Какво може да бъде и може ли да се поправи?
    Вероятно е от захранващият блок. Провери дали шума не се усилва при по-ярка картина.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1458

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Прегледай си кабелната мрежа у дома-вероятно някой от монтираните сплитери реже част от честотният обхват и по този начин ти ограничава броя приемани канали. Намали до минимум броя на връзките по мрежата.

    Вероятно е от захранващият блок. Провери дали шума не се усилва при по-ярка картина.
    Сплитер имам само един, ще пробвам дали е от това тази вечер. Но все пак немога да си отговоря до няколко дни работеше при същото положение, а сега не намира половината канали.
    Между другото човека от кабеларката ми каза че пуснал допълнително информационен канал за това на кои честоти са каналите и точно от тогава пусна и 99 канала и оттогава е проблема

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    64
    #1459

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Слаб ти е сигнала - дали е от твоя сплитер или от кабеларката по принцип, трябва сам да разбереш.

    Аз имам селдния случай - на Кейбъл в ХАсково с КАМ модул и карта с 42LH4000 - HD каналите ги хваща ама вървят когато си искат. Съседа на долния етаж, с 42LH3000 с цифров приемник на кейбъл и кабел дублиран в телевизора ( т.е. 1 сплитер повече от мене ) си ги гледа постоянно. Просто сме на отделни клонове на кабелната и при мен сигнала е мааалко по-слаб и HD каналите отиват по дяволите.

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1460

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения


  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    17
    #1461

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Малко инфо и от мен:

    42LF2510 - дойде с FW 3.55, даунгрейд до 3.15 - активиран USB, върнах 3.55 (свалих списъка с програмите на флашка - в ин старт менюто влизам с Нокиа н95), после ъпдейтван до 3.63 (DVB-C не работи), после до 3.65 (DVB-C пак не работи). При плейъра не се появиха допълнителни опции при субтитрите. Сега пак върнах 3.55, както и програмите с tv link loader.

    Затова съвет от мен, не ъпдейтвайте ако не е необходимо. Нито ще стане по бърз, нито има някакви съществени промени, освен да изключите някой тунер.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    3
    #1462

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Бихте ли ми казали, моля, ако аз мога рязка рана USB порт да гледате филми на моя LG6000? Default мога да видите снимки и да слушате музика ...

    Благодаря!

    Послепис За съжаление за българския ми език ...

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,517
    #1463

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от mcojo
    Бихте ли ми казали, моля, ако аз мога рязка рана USB порт да гледате филми на моя LG6000? Default мога да видите снимки и да слушате музика ...

    Благодаря!

    Послепис За съжаление за българския ми език ...
    Hi mcojo
    Unfortunately you can not watch video over the USB port of your model TV /LG6000 /. CPU installed in your model no possibility to play video.
    This function has only models /LH,LF,SL/ from 2009 year.
    Where you from ?

  11. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    3
    #1464

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    @hristoslav2 thanks for your response... I assume that the LG6000 not support video, but a little part of me hoppe to do it...

    My country is near you... Constanta, Romania.

  12. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    3
    #1465

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Sorry for double post... could be erased...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    111
    #1466

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    [quote=pulsedriver ]
    Имам проблем с моя ЛХ5000, на моята кабеларка има пуснати цифрови канали по коаксиален кабел на 576i и няколко на 1080i. Като тръгна да ги търся обаче ми намира само 45 канала, а те са 99. Като на 14 от 45те ми изписва "Няма сигнал" но когато си решат се появяват. Интересното е, че имам приятели които са на същата кабеларка обаче с Panasonic и те си ги хващат без проблем. Настройките на кабелната са:
    Честота: 114000
    Скорост: 6900
    Модулиране:256QAМ

    Аз също съм от Силистра ,с 32LH2000 си хващам 100 цифрови програми- на автоматично търсене ,не е проблема май в ТВ.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    3
    #1467

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    попрочетох из форума, но никаде не намерих това което му интересува. Сдобих се днес със LG 22LD320 успях да му настроя цифровия тунер, но немога да направя USB-to да чете филми. Брат ми има LG LH2000 и му е отключил USB-то за филми. Вапроса ми е дали със същия софтуер може да стане или е по-различно от LH2000-то?? Някой ако знае как да стане нека пише, моля. Никаде из форума не срещнах писано за този модел LD320.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,517
    #1468

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от s_kolew
    попрочетох из форума, но никаде не намерих това което му интересува. Сдобих се днес със LG 22LD320 успях да му настроя цифровия тунер, но немога да направя USB-to да чете филми. Брат ми има LG LH2000 и му е отключил USB-то за филми. Вапроса ми е дали със същия софтуер може да стане или е по-различно от LH2000-то?? Някой ако знае как да стане нека пише, моля. Никаде из форума не срещнах писано за този модел LD320.
    Твоят модел е нов на различно шаси и фърмуера даден тук не става за него. Има шанс да влезеш в сервизното меню с дистанционно направено от колегата JovaniJo.Все още нямам информация дали е възможно да се активира USB плейъра на моделите с малки диагонали.

  17. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    3
    #1469

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    аха, мерси дано да може, защото в общи линии го предпочетох заради USB-то и си мислех че ще стане както на LH2000-то

  18. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    42
    #1470

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от s_kolew
    аха, мерси дано да може, защото в общи линии го предпочетох заради USB-то и си мислех че ще стане както на LH2000-то
    Може със сигурност,отключвал съм на точно този размер и модел но трябва сервизно ДУ или по описаните начини в темата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 104
    Последно: 21-10-16, 16:49
  2. Ferguson / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-16, 17:42
  3. Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1357
    Последно: 05-05-11, 11:07
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе