Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
384. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" LCD и по-малко

    23 5.99%
  • 32" LCD

    142 36.98%
  • 37" LCD

    69 17.97%
  • 42" LCD

    123 32.03%
  • 47" LCD

    23 5.99%
  • 55" LCD

    4 1.04%
Страница 100 от 151 ПърваПърва ... 50909899100101102110150 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,486 до 1,500 от общо 2263

LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    180
    #1486

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения



  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #1487

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от simeonbf
    Поясни подробно,ще е полезно,разбрах ли правилно на LG 22LD320 си сложил софт. за 32лх2000 (3.15) , и всичко е окей.Така ли е.
    Защото ако е вярно тогава излиза,че новата LD серия ще може да се отключва по стария начин.
    Означава че модела LG 22LD320 е с шаси на миналогодишните модели LH,LF
    Това е практика в всички компании.Най ниският клас от новите модели да е с шаси на миналогодишните модели от средният клас.
    Въпроса е да уточним кои са тези модели-дали е цялата серия LD320 , 330 ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    42
    #1488

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от simeonbf
    Пробва ли, или налучкваш.
    Аз пробвах на 42PJ350 фабрично USB-то е активно за снимки и музика,но като го активирам за видео не тръгва сменях му и модела и кво ли не не тръгва,явно няма видео плеър,сигурно така ще е на по ниския клас плазми.Друг модел не съм пробвал.
    Цитат Първоначално публикувано от simeonbf
    Поясни подробно,ще е полезно,разбрах ли правилно на LG 22LD320 си сложил софт. за 32лх2000 (3.15) , и всичко е окей.Така ли е.
    Защото ако е вярно тогава излиза,че новата LD серия ще може да се отключва по стария начин.
    LG 22LD320 е със стария софт. и меню затова най-вероятно става,ако има смелчаци нека пробват с новия софт.,по сигурния начин е ДУ,аз лично съм виждал около 20-ина умряли,повечето от сгрешен фирм.,имаше и няколко от проблеми с тока

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    138
    #1489

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от apopov
    Не мога да разбера PJ550 Фул ХД ли е или ХД Рейди? На сайта на Техномаркет пише първото, а на ЛГ България второто???
    Абсолютно си прав, ако това трябва да го обясниш на клиенти, сещаш се какво мазало става.Кой лъже.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    32
    #1490

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от apopov
    Не мога да разбера PJ550 Фул ХД ли е или ХД Рейди? На сайта на Техномаркет пише първото, а на ЛГ България второто???
    Това пише в момента на сайта на ТМ

    -50" (127СМ) ПЛАЗМЕН ТЕЛЕВИЗОР
    -HD READY
    -РЕЗОЛЮЦИЯ: 1024 X 768
    -ДИНАМИЧЕН КОНТРАСТ: 3 000 000:1
    -СКАНИРАНЕ: 600Hz

    И пак не е вярно в частта резолюция. Мисля, че си прав за първоначално обявеното Full HD.
    Не знам какво имат предвид в секцията функции на LG "1080P - HDMI 60p/50p/30p/24p Component 60p/50p". Тук Lazarus18 или Hristoslav може да обяснят с две, три изречения.
    Като възможности, дизайн, цена и качество е едно предизвикателство спрямо "великите" производители.
    LG са се справили много добре с т.н. прогаряне. С две думи ако не държи човек на 3D може да си похарчи парите за този или подобен модел.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    90
    #1491

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Абе според мен не е прав за FullHD - PJ550 си е с резолюция 1365х768 според мен. Иначе на сайта на технополис пише че е с три HDMI порта. Въобще от тея грешни данни може да се сглоби доста добър телевизор

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    88
    #1492

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Означава че модела LG 22LD320 е с шаси на миналогодишните модели LH,LF
    Това е практика в всички компании.Най ниският клас от новите модели да е с шаси на миналогодишните модели от средният клас.
    Въпроса е да уточним кои са тези модели-дали е цялата серия LD320 , 330 ?
    Най-хубавото от цялата работа е, че ще продължат да излизат нови фирмуеъри за LH серията

    p.s. още кретам с 3.40 в очакване да заредя последния фирмуеър(който някога ще излезе).

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #1493

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от alex_alex
    Не знам какво имат предвид в секцията функции на LG "1080P - HDMI 60p/50p/30p/24p Component 60p/50p". Тук Lazarus18 или
    Означава че през HDMI входа подържа 1080р с
    60 кадъра в секунда
    50 кадъра в секунда
    30 кадъра в секунда
    24 кадъра в секунда
    а през компонентният вход подържа с
    60 кадъра в секунда
    50 кадъра в секунда

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #1494

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от koko5
    Най-хубавото от цялата работа е, че ще продължат да излизат нови фирмуеъри за LH серията

    p.s. още кретам с 3.40 в очакване да заредя последния фирмуеър(който някога ще излезе).
    Не се надявай толкова много. Зареди си новите версии 3,55 и 3,63

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    138
    #1495

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Влязох с помощта на метода на КОКО5 в сервизното на 32LD350 - така, че със сигурност действа и при LD серията, което се и очакваше.

  13. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #1496

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Дайте линк към филм с многоканално аудио, че полудявам вече - каквото и да пускам на моя LH5000, всичко се разпознава от ресивъра като PCM 48КХц.
    Рових в менюто, но не намерих как да се настройва изходящият сигнал на звука. Някой не знае ли? От сервизното меню?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    82
    #1497

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Здравейте!
    Колеги, един приятел си хареса този модел: LG 55SL8500(http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09066360) и днес ще ходим да го купуваме. Може ли за мнение, стрували си парите това "чудовище"? На мен лично ми хареса как работи както на HD така и на SD. Ще го гледа от 6 метра разстояние.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1498

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от myrshavija
    Дайте линк към филм с многоканално аудио, че полудявам вече - каквото и да пускам на моя LH5000, всичко се разпознава от ресивъра като PCM 48КХц.
    Рових в менюто, но не намерих как да се настройва изходящият сигнал на звука. Някой не знае ли? От сервизното меню?
    Колега , филми много из тракерите с DTS или DD 5.1 !Кажи какъв е ресивъра и от къде пускаш филма - от компютър ? , с каква видео карта е , с какъв кабел е връзката до ресивъра ?

  17. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #1499

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Ресивърът е Harman/Kardon AVR255 - беше на ремонт и сега се държи странно. Струва ми се невъзможно и смотаният ми ДВД плеър НЕО и телевизорът ми в един и същ момент да получат еднаква болест - не плейват филми с Dolby Digital. Смених ДВД плеъра и сега дисковете са ОК, но ТВто не е . А ТВ-то уж поддържа DD, само дето плейва всичко като PCM 48КХц. Филмите свалям от нета, каквото е с DTS звук конвертирам в DD, а някои си ги тегля с DD. Филмите пускам от флашка или от външен хард направо с плеъра на ТВто. Единственият му изход е оптика. Иде ми да се гръмна вече.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    63
    #1500

    Re:LG LCD - PDP / Faq, обсъждане,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от djackomo
    Здравейте!
    Колеги, един приятел си хареса този модел: LG 55SL8500(http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09066360) и днес ще ходим да го купуваме. Може ли за мнение, стрували си парите това "чудовище"? На мен лично ми хареса как работи както на HD така и на SD. Ще го гледа от 6 метра разстояние.
    Здравей.Имам по малкия събрат на това "чудовище" 37SL8000 и да ти кажа наистина картината е добра екстрите по телевизора са си достатъчно единствено не съм очерован да не кажа разочерован от Tru motion нещо не сработва добре.Поне според мен на по бързи сцени неможе да насмогне и се получава леко замазване обърнете внимание на това като го копувате.И отражението от панел на тъмноте сцени леко дразни.Мисля че други недостатъци няма .Това от мен дано съм ти помогнал .И все пак да не бърза бая парички са си изчакай и за други мнения.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 104
    Последно: 21-10-16, 16:49
  2. Ferguson / FAQ - на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 4
    Последно: 08-07-16, 17:42
  3. Toshiba LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1357
    Последно: 05-05-11, 11:07
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2567
    Последно: 07-12-10, 14:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе