Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 62 от 108 ПърваПърва ... 1252606162636472 ... ПоследноПоследно
Резултати от 916 до 930 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    50
    #916

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Колеги, има ли възможност в Сервизното меню, да се промени скоростта на download през браузъра?Защото ми прави впечатление че тази скорост е доста ниска, в сравнение с тази на компютъра ми или на телефона, даже когато се ползва приложението на телевизора за yoputube, там скоростта пак е по голяма. Става дума за интернет през LAN кабел.

    И още нещо - с най-новата версия на фирмуера - 04.20.23, забелязах, че когато гледам онлайн видеоклипове в vbox7 или в youyube, през браузъра, на цял екран, видеото спира или много накъсва. Това нещо го нямаше с по старата версия.Някой да е забелязал нещо подобно?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    710
    #917

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от mi6letata Виж публикацията
    когато гледам онлайн видеоклипове в vbox7
    Да не са сложили flash player или да са добавили vbox7?
    Как го гледаш това?

  4. kad
    kad е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #918

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    здравейте,отскоро ползвам домашен медиа сарвар-DLNA-PC-LG 42 LM660 но при някои филми не мога да си пусна субтитрите,особенно на 3Д филм,как мога да оправя този проблем?Просто не открива субтитрите в папката а някой пат ги открива но ваобще не трагват...
    Този пост е редактиран от kad; 25-01-13 в 08:36.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    50
    #919

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от tweeg Виж публикацията
    Да не са сложили flash player или да са добавили vbox7?
    Как го гледаш това?
    Да Колега, има Flash Player и чрез отворения браузър могат да се гледат клипове от който сайт си искаш.

    - - - Обновено - - -

    Вчера накарах жената да купи от левчето една стайна антена за цифрова ефирна телевизия. Тя вземала такава за смешната сума от 2 лв. и в началото не можах да повярвам че ще върши някаква работа. Но, след като я свързах бях много приятно изненадан, защото силата и качеството на сигнала бяха на 100%. Обаче, нямаше кой да погледне преди автоматичното търсене, изписаното съобщение на телевизора че всички други запаметени канали ще се загубят при смяна на източника на сигнал.
    В тази връзка искам да попитам - мога ли да ползвам някакво устройство, в което да обединя, да "бодна" кабела от Кабелната телевизия и кабела от антената, а съответно от него да излиза един кабел който да отива към входа на телевизора?Може би нещо такова ---> http://www.tpetrov.com/search.php?pr...D0%92%D0%9E+16
    Този пост е редактиран от mi6letata; 25-01-13 в 12:58.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #920

    Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/


  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #921

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от mi6letata Виж публикацията
    Да Колега, има Flash Player и чрез отворения браузър могат да се гледат клипове от който сайт си искаш.

    - - - Обновено - - -

    Вчера накарах жената да купи от левчето една стайна антена за цифрова ефирна телевизия. Тя вземала такава за смешната сума от 2 лв. и в началото не можах да повярвам че ще върши някаква работа. Но, след като я свързах бях много приятно изненадан, защото силата и качеството на сигнала бяха на 100%. Обаче, нямаше кой да погледне преди автоматичното търсене, изписаното съобщение на телевизора че всички други запаметени канали ще се загубят при смяна на източника на сигнал.
    В тази връзка искам да попитам - мога ли да ползвам някакво устройство, в което да обединя, да "бодна" кабела от Кабелната телевизия и кабела от антената, а съответно от него да излиза един кабел който да отива към входа на телевизора?Може би нещо такова ---> ANT
    Вариантите за сканиране са или "сат. + кабел" или "ефир +сат." - няма вариант "ефир+кабел".

  8.  
     
  9. jdg
    jdg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    19
    #922

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Който се интересува от тестови филмчета за по-финна настройка на TV, може да погледне ТУК. Част от филмчетата могат да се ползват за тестване при закупуване на нов TV в магазина.
    Имаше из този форум линк за сваляне на демо филмчето на Филипс "Sniper". Опитах с търсачката на форума, но не можах да го открия
    Някой може ли да помогне?
    Намерих го
    Този пост е редактиран от jdg; 25-01-13 в 23:28.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    32
    #923

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Купих dual play 3D очила от Техномаркет за 15.00 лв.
    Когато тръгнете да си вземате, обръщайте внимание дали Ви дават ляв и десен чифт.
    Лесно се разпознават-отвътре са оцветени левите или десните стъкла с цветна пластмаса.
    Очилата,които са показани в сайта на Технм., не са същите физически. Тези от картинката са 25.00 лв.
    Очилата от 15.00 лв са модел тип рей бан. Бачкат както трябва.
    Този пост е редактиран от Милен Младенов; 25-01-13 в 21:52.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    13
    #924

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте. Снощи когато си махах USB Flash от тв-то ми направи впечатление, нагрява отзад (Мястото показано на снимката). Нормално ли е това?
    medium06.jpg

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    32
    #925

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от stunbg Виж публикацията
    Здравейте. Снощи когато си махах USB Flash от тв-то ми направи впечатление, нагрява отзад (Мястото показано на снимката). Нормално ли е това?
    medium06.jpg
    Според мен -ДА.
    Това "нагряване" се среща и при лаптопите.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #926

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от mi6letata Виж публикацията
    Колеги, има ли възможност в Сервизното меню, да се промени скоростта на download през браузъра?Защото ми прави впечатление че тази скорост е доста ниска, в сравнение с тази на компютъра ми или на телефона, даже когато се ползва приложението на телевизора за yoputube, там скоростта пак е по голяма. Става дума за интернет през LAN кабел.

    И още нещо - с най-новата версия на фирмуера - 04.20.23, забелязах, че когато гледам онлайн видеоклипове в vbox7 или в youyube, през браузъра, на цял екран, видеото спира или много накъсва. Това нещо го нямаше с по старата версия.Някой да е забелязал нещо подобно?
    И аз това се чудя ? Някой по-компетентен няма ли да се включи или тука само си задаваме вапроси ?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    50
    #927

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Вариантите за сканиране са или "сат. + кабел" или "ефир +сат." - няма вариант "ефир+кабел".
    Да, така е, но ми направи впечатление картинката която излиза преди да се пусне сканирането. На нея се вижда как кабелът от кабелната и този от антената се сливат в един вход. Та затова се замислих дали това не е възможно да се осъществи на практика чрез някакъв сплитер и когато се пусне сканиране да излязат всички кабелни и ефирни канали? Идеята е, когато е сигнала от кабелната е лош, да имам възможност да гледам ефирните цифрови канали, или както в момента няма БТВ, да мога да го гледам от ефира.

    Бих искал да попитам и за нещо друго. Опитвам се да сваля на флашка списъка с програмите от телевизора и да ги редактирам на компютъра, тъй като това подреждане ми тежи най-много когато се наложи да сканирам на ново всички програми. Обаче, срещнах проблем с извеждането на менюто по начина описан на първа страница в тази тема:
    " Задържате home бутона докато изчезне показалото се меню. Като се появи отново текущия канал веднага набирате 1105 и веднага натискате Ok. Появява се меню и отивате на TV-link loader..."
    Въпроса ми е - при LM620S, кой бутон от дистанционното трябва да ползвам, защото чрез home нищо не става, нито чрез бутона setings?!
    Този пост е редактиран от mi6letata; 26-01-13 в 13:48.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    32
    #928

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от venom8888 Виж публикацията
    И аз това се чудя ? Някой по-компетентен няма ли да се включи или тука само си задаваме въпроси ?
    До колкото следя напоследък форума, не съм прочел някой да е успял да влезе както трябва в сервизно меню на LM серията.
    И аз съм опитвал ,чел в чужди форуми, но от никъде нищо.
    Относно броузера - и с по-старта версия на фърмуеър и с последната - при мен насича vbox7 и ютуб.
    Youtube не ми засича (много рядко) ,когато през телефона стартирам Zappo TV приложение.
    Браузера към днешна дата според мен , не става за онлайн гледане през него.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #929

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Не съм забелязал проблеми при гледане на YouTube (Vbox7 не съм ползвал скоро) , ако някой клип не успява да зареди навреме (гледам ги при най-високата им възможна резолюция) просто го давам на пауза за малко . Интернета ми е 10мб на БТК и тв е безжично свързано (рутера все пак е в стаята , но е Lynksis - не ползвам недоразумението на БТК) - доколкото се сещам при проблеми с насичане или съобщение "няма достатъчно памет" трябваше да се изчисти кеша .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    50
    #930

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Да попитам как става тва чистене на кеша че съм получавал такива съобщения
    ако може стъпка по стъпка
    мерси много

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 62 от 108 ПърваПърва ... 1252606162636472 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе