Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 22 от 96 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    15
    #316

    Отговор: Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms Виж публикацията
    Кое меню? На ТВто не видях да мога да избера субтитри.
    В глобална настройка на плекса в опцията езици/ субтитри се избира да се зареждат винаги и тогава тръгват. Но нещо са го омазали защото вече не ги разпознава като български а ги изписва като неразпознати, но това да не ви претеснява тв-то и ги зарежда.Тествано
    zabadara одобрява това.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #317

    Отговор: Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms Виж публикацията
    Кое меню? На ТВто не видях да мога да избера субтитри.
    Като тръгне филма от бутона "settings", настройване на видео и там търси такава опция...

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #318

    Отговор: Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    В сетингс има само 1 вид субтитри. Не разпознава два.
    Друг въпрос. Как се сменяше часовата зона? Дава ми София +2 при ауто. При ръчно София +2 си остава неактивно.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #319

    Отговор: Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms Виж публикацията
    В сетингс има само 1 вид субтитри. Не разпознава два.
    Друг въпрос. Как се сменяше часовата зона? Дава ми София +2 при ауто. При ръчно София +2 си остава неактивно.
    Точно от режим "ръчно" се сменя.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #320

    Отговор: Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от tatkobarba Виж публикацията
    В глобална настройка на плекса в опцията езици/ субтитри се избира да се зареждат винаги и тогава тръгват. Но нещо са го омазали защото вече не ги разпознава като български а ги изписва като неразпознати, но това да не ви претеснява тв-то и ги зарежда.Тествано
    Мерси, така стана.

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Точно от режим "ръчно" се сменя.
    То трябва ама не ми дава.
    m2za.jpg
    Този пост е редактиран от fantoms; 05-07-13 в 21:43.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    15
    #321

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте на всички.
    Предстои ми избор на 3д тв и се колебая между
    LG 47LA740S и LG 47LA790V. ( малко повече от 600лв. разлика)

    Питането ми е заслужава ли си разликата в цената като от таблицата на моделите разликата която видях е в малко по бързия процесор на 790V, но нямаше инфо за панела.
    Имам достъп до следните тв програми (sky3d uk, sky3d it), които ще гледам основно + 3д филми от компютъра.
    Подходяща ли е като цяло пасивната технология на ЛГ за въпросните тв канали, ако някой колега има достъп до тези канали с някой от тези модели ще ми бъде интересно да напише отзивите си .
    Извинявам се ако питането не е за тази тема и ако въпросите са глупави, но не съм навътре с материята а един път се купува хубав телевизор.
    Благодаря предварително.
    Този пост е редактиран от mars1914; 03-07-13 в 17:10.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #322

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    За панелите май няма още 100% сигурност , но мисля , че са еднакви . 3Д каналите са си 3Д канали и няма "подходящи" или "неподходящи" за даден тип 3Д технология - това си е half Side by Side (SBS) като на доста от филмите по торентите .
    mars1914 одобрява това.

  10. Fin
    Fin е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    10
    #323

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте, търся си LED около 40". Не ми трябват смарт функции и 3Д. Ще се ползва предимно за игра на конзола и филми, затова времето за реакция е един от най-важните параметри, защото не искам картината да се размазва прекалено.
    Боджета ми е 700-800 лева и съм се спрял на LG 42LN5400 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    На повечето места пише, че е TruMotion 120Hz, но съм чел коментари, че това е грешка и релано е 60Hz без TruMotion. По нашите магазини пише DYNAMIC MCI 100... Дали телевизора ще се представи добри при динамични кадри по време на игра? Има ли други алтернативи за тези пари?

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #324

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Fin Виж публикацията
    Здравейте, търся си LED около 40". Не ми трябват смарт функции и 3Д. Ще се ползва предимно за игра на конзола и филми, затова времето за реакция е един от най-важните параметри, защото не искам картината да се размазва прекалено.
    Боджета ми е 700-800 лева и съм се спрял на LG 42LN5400 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    На повечето места пише, че е TruMotion 120Hz, но съм чел коментари, че това е грешка и релано е 60Hz без TruMotion. По нашите магазини пише DYNAMIC MCI 100... Дали телевизора ще се представи добри при динамични кадри по време на игра? Има ли други алтернативи за тези пари?
    Телевизора е с панел 50Hz, и предвид това, че изискванията са за бързи динамични сцени, този мисля че няма да се справя добре.
    ......................

  12. Fin
    Fin е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    10
    #325

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    То с тези херци е много относително. Стигам да модели по 1000+ лева и пак са 100Hz със съответната система за изкусвено добавяне на карти (MCI / PERFECT MOTION RATE и др.) при различните производители, което означава, че релано са с панели 50-60Hz. Отделно чета, че от това се получава гаден ефект и хората го изключват. Какъв панел трябва да търся, че да мога да играя комфортно на конзола???

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #326

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Fin Виж публикацията
    То с тези херци е много относително. Стигам да модели по 1000+ лева и пак са 100Hz със съответната система за изкусвено добавяне на карти (MCI / PERFECT MOTION RATE и др.) при различните производители, което означава, че релано са с панели 50-60Hz. Отделно чета, че от това се получава гаден ефект и хората го изключват. Какъв панел трябва да търся, че да мога да играя комфортно на конзола???
    С индекс от 200 нагоре...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,462
    #327

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Таблица с модели 2013
    http://www.fullhd.gr/tileoraseis/led...683ffda95.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 04-07-13 в 23:24.
    mars1914 одобрява това.

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    9
    #328

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте, потърсих на няколко места, но не можах да намеря информация за спецификациите на Wi-Fi адаптера на моя телевизор - става въпрос за 47LM765s. Въпросът ми е поддържа ли 5GHz и съответно има ли нужда от Dual band router?

    Благодаря предварително!

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,462
    #329

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Kaloian.D
    Wi-Fi адаптера подържа само 2,4 GHz
    IEEE 802.11a/b/g/n

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    9
    #330

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Мерси много! Явно ще има кабел...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 96 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе