Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 37 от 96 ПърваПърва ... 2735363738394787 ... ПоследноПоследно
Резултати от 541 до 555 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #541

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от venom8888 Виж публикацията
    Здравейте, някой с ЛМ серията може ли да каже дали ползва телетекста и как се влиза в него , че при мен ми изписва: Тази финкция е недостъпна в момента ? Благодаря !
    Не всички програми подържат телетекст. Пробвай на Канал 1 - ако няма, това означава че кабелният ти оператор е объркал нещо в настройките..
    Нуртс отговаря за телетекста на Канал1

    Цитат Първоначално публикувано от bestman Виж публикацията
    Received Date : 22/08/2013 22:42 36
    The type of inquiry : Installation & Connectivity
    Product/Model No. : LCD TV ( 33" Under )/42LA660S

    Здравейте,
    Не мога да изкарам звук ЕДНОВРЕМЕННО от тв и саундбара.
    Свързвам ги с оптичния кабел, пробвам всички настойки на тв за звук и получавам звук или само от тв или само от саундбара.
    Дефект на някое от устройствата ли е или не е предвидена възможност за получаване на звук едновременно и от двете устройства?
    Поздрави ....."
    Не ти препоръчвам желаното от теб.
    Вероятно ще имаш разминаване на звука от телевизора и саундбара - а това е доста неприятно/звука на единият ще закъснява с 2-3 милисекунди/.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-08-13 в 18:07.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #542

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    [QUOTE=hristoslav2;635932]Не всички програми подържат телетекст. Пробвай на Канал 1 - ако няма, това означава че кабелният ти оператор е объркал нещо в настройките..
    Нуртс отговаря за телетекста на Канал1


    Стана - мерси !
    Този пост е редактиран от venom8888; 23-08-13 в 22:25.

  4. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #543

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Не всички програми подържат телетекст. Пробвай на Канал 1 - ако няма, това означава че кабелният ти оператор е объркал нещо в настройките..
    Нуртс отговаря за телетекста на Канал1


    Не ти препоръчвам желаното от теб.
    Вероятно ще имаш разминаване на звука от телевизора и саундбара - а това е доста неприятно/звука на единият ще закъснява с 2-3 милисекунди/.
    Hristoslav не да ти опонирам, но моят телевизор също го взех със същия саундбар и от дистанционното на саундбар(малкото) си имам опция AV SYNC - и AV SYNC + и от тях си докарвам сихронизацията на двете устройства.За първи път като го пуснах беше както си написал ти - закъсняваше звука от саунда!
    Поздрави!

  5. kad
    kad е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    17
    #544

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Hristoslav не да ти опонирам, но моят телевизор също го взех със същия саундбар и от дистанционното на саундбар(малкото) си имам опция AV SYNC - и AV SYNC + и от тях си докарвам сихронизацията на двете устройства.За първи път като го пуснах беше както си написал ти - закъсняваше звука от саунда!
    Поздрави!
    Напълно съм съгласен competition,
    от малкото дистанционно се регулира разминаването на звука,след това няма никакви проблеми .

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #545

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/


  7. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #546

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    ......Има ли някой с LA6-та серия и да му насича звука с кабеларка и прочие?!
    Май всички са в отпуск и не следят форума

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #547

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Май всички са в отпуск и не следят форума
    Така излиза . Но нямам вече време в резерв и след 2 ч ще съм купил телевизор.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #548

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    hristoslav2, знам, че banding и DSE са две различни неща, но не знаех, че подсветката не влияе на DSE-то и в такъв случай въпроса е - при LG ли е проблема (т.е. при IPS матриците) или и при VA го има? Като гледам в av-forums ги плюят почти всички за DSE и в крайна сметка да ме се примирявали с дефект, който производителя го има за нормален...
    Всичко друго ми хареса на LG-то, освен DSE-то. Чудя се дали пак да не се мятам на клона, че без тв не си е работа да се кьора да гледам филми на 22", вместо на 42 или 47. LG-то за филми си беше супер, като при филми рядко може да забележиш DSE-то, а само при спортни събития като футбол.

    Иначе banding-а мен лично не ме дразни, понеже съм свикнал от TN матриците. Някаква идея дали DSE-то ще е същото като миналогоишните модели LM(2012г.)? На мен тазгодишните ми изглеждат баш същите с някои козметични промени.

    Някакъв съвет към какви модели да се ориентирам и дали да не изчакам новите модели на LG с надеждата да са фикснали/намали до минимум DSE-то?

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #549

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    DSE се среща и при VA панели, първите оплаквания бяха имено за модели с панели на Sharp. Постепенно този проблем беше открит и при останалите производители. Всичко е въпрос на късмет, до бройка и доколко е видим проблема. Най-добре се забелязва на едноцветни заливки - затова си качи на една флашка такива и тествай на място в магазина, а за по-сигурно повтори после и у дома си..
    PBase.com

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    135
    #550

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Нов ъпдейт 04.00.13 за серия LA6хх. Хубавото е, че не са развалили нищо напротив, леко подобрение в качеството на картината. Въведени са и две нови функции.
    1. Възможност за заснемане на снимки и клипове, но САМО чрез камера LG AN-VC500, които могат да се записват или в паметта на телевизора или на външен носител през USB.
    2. Възможност за подаване на интернет през WIFI на четири устройства, тоест телевизора играе ролята на рутер. За целта е необходимо телевизора да бъде свързан през LAN кабел към интернет.



    https://www.youtube.com/watch?v=nlm6EKbDnTo
    Този пост е редактиран от techno; 27-08-13 в 16:00.
    naumovi и iwan33 харесват това.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #551

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Тази камера май не се предлага у нас
    LG Portugal :: Acessórios TV - Câmara Videoconferência AN-VC500

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #552

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Вече съм с CAM на Виваком, няма проблеми с насичане на звук и пр. Телевизорът е 42LM649. Тези дни ако ми остане време ще напиша едно ръководство за инсталирането на CAM-а и настройките на телевизора, защото както и очаквах младежите от Алкател виждаха такова чудо сигурно за втори път...
    hristoslav2, jonov, zabadara и 1 други харесват това.

  16. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    7
    #553

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,колеги! Искам да помоля ако някой може да сподели едни хубави настройки за 42LA620S.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    41
    #554

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Какви настройки трябва да направя на 55ла790в ? В момента сам с режим ЕСО и карам с неговите настойки ,добре ли е или трябва да преправям?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    80
    #555

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    нормално ли е за 6 месеца и не много зверско гледане да избушат 2 пиксела един до друг - 47лм670? колко е минимума за рекламация, че още е в гаранция?
    другият тВ /самсунг от щатите/ се гледа по цял ден вече 3 година и не е мръднал.
    поздрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 37 от 96 ПърваПърва ... 2735363738394787 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе