Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 65 от 96 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #961

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Crazy_hatteR Виж публикацията
    Здравейте колеги,
    Искам да споделя нищожния ми опит с 47LA660... Огромното ми разочарование дойде от това, че на държава за услуги България опцията за универсално дистанционно е заключена! Това е адска дискриминация от страна на LG и ще ги гоня до дупка докато не го оправят! На Полша нещата са ОК и успях да настроя и домашното кино Панасоник и най-важното за мен - приемника на Булсат... Почти ме докара до оргазъм... За тези които искат да го ползват настройката е set top box - Homecast дистанционно 6.

    Поздрави!
    Защо да е set to box?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #962

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Crazy_hatteR Виж публикацията
    Здравейте колеги,
    Искам да споделя нищожния ми опит с 47LA660... Огромното ми разочарование дойде от това, че на държава за услуги България опцията за универсално дистанционно е заключена!
    Сори ама нещо не схванах :rolleyes: Какво разбираш под универсално дистанционно ?




    Openlgtv
    Tutorial: How to extract movies from an LG DVR/PVR HDD - Openlgtv


    LG LA8600 55-inch smart TV Review - LCD TVs

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    9
    #963

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Сори ама нещо не схванах :rolleyes: Какво разбираш под универсално дистанционно ?


    Чрез дистанционното на телевизора можеш да управляваш всички устроиства свързани с него - няколко устроиства - едно дистанционно...

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaIiI Виж публикацията
    Защо да е set to box?
    Защото е сет топ бокс. Сателитния приемник си е едно към едно с цифровия приемник на кабеларка.


    Този пост е редактиран от Crazy_hatteR; 20-10-13 в 16:20.
    Smash одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #964

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Crazy_hatteR Виж публикацията
    Чрез дистанционното на телевизора можеш да управляваш всички устроиства свързани с него - няколко устроиства - едно дистанционно...



    Защото е сет топ бокс. Сателитния приемник си е едно към едно с цифровия приемник на кабеларка.

    [IMG] Snimka.bg: udK 6.0 - Снимки от GSM - crazyhatter [/IMG]
    [IMG] Snimka.bg: udK 6.0 - Снимки от GSM - crazyhatter [/IMG]
    Не, аз не разбрах защо го слагаш на Set to Box? Какво печелиш?

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #965

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/






    Това за което говориш, не се нарича универсално дистанционно, а протокол за СЕС контрол по HDMI кабел. LG го наричат - SimpLink
    HDMI - Wikipedia, the free encyclopedia
    CEC - XBMC
    CEC (Consumer Electronics Control) over HDMI - eLinux.org

    Универсалното дистанционно е съвсем друго нещо
    Logitech Harmony - Universal Remote Control for Home Entertainment Systems

    Philips Premium. Дистанционни управления
    Намиране на кодове за универсално дистанционно управление
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 20-10-13 в 16:21.

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    9
    #966

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    hristoslav2 Моите уважения към теб и знанията ти, но домашното ми кино е на скарт - него по какъв протокол го управлявам? И управлението на устроиствата не става по кабел - като закрия диода на сателита или уредбата и не приемат командите. Управлявам ги чрез "Маджик дистанционното" на телевизора...

    Цитат Първоначално публикувано от iNfRaIiI Виж публикацията
    Не, аз не разбрах защо го слагаш на Set to Box? Какво печелиш?
    Защото когато започнеш настроиките трябва да избереш типа на устроиство което искаш да конфигурираш - Сет топ бокс, Плейър , Дом. кино и лента за звук - това са опциите. И тъй като няма опция за сателитен приемни пробвах със сет топ бокс.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #967

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Crazy_hatteR Виж публикацията
    hristoslav2 Моите уважения към теб и знанията ти, но домашното ми кино е на скарт - него по какъв протокол го управлявам? И управлението на устроиствата не става по кабел - като закрия диода на сателита или уредбата и не приемат командите. Управлявам ги чрез "Маджик дистанционното" на телевизора...
    ОК - приемам поправката. :rolleyes: Това означава, че кодовете за управление ва външни устройства са въведени в "Маджик дистанционното" на телевизора...
    WHY LG TV Blog ::



    Последните постове са преместени в темата за DLNA!!!!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 20-10-13 в 18:11.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    26
    #968

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    може ли малко помощ за lg42ln570s-za като вляза в сервизното меню има едно тоолс опцион 3 неми позволява да настроивам ако може да баде откл. благодаря предварително

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    89
    #969

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Добър ден! Имам един въпрос за 42LA620S. Тук в форума има малко противоречива информация. В една таблица пише, че моят телевизор няма magic remote. После за дистанционни пише, че може с модела който е с донгъл. Гледам в ebay има добри оферти обаче не знам точно кой модел да си поръчам и дали изобщо ще тръгне.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Ловеч, София
    Мнения
    59
    #970

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    А аз да попитам какви са ползите от Magic Remote-a ?

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #971

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    "Magic remote"-то е полезно и много удобно най-вече при "смарт" приложенията и браузъра (поне според мен) , но от друга страна приложението за смартфони върши същата работа и е безплатно
    zabadara одобрява това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    9
    #972

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Е да, но не всеки има смартфон...

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    89
    #973

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Е смарт телевизор имаш, а смартфон да нямаш си е престъпление направо. При днешният избор на марки и цени.... А на въпроса никой нищо ли не знае? То точно за смарт функциите го искаме това дистанционно, със жестове боравиш по-бързо...

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #974

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    620 няма в комплекта , но мисля си поддържаше "меджик"-а - трябва да се закупи допълнително .
    LG 47LA620S - LG Cinema 3D Smart телевизор

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    89
    #975

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Проблема е в първата страница на тази тема. Пише в една таблица- Magic control- No. Това ме притесни, да не да си купя и да не може да се свържи после.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 65 от 96 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе