Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 70 от 96 ПърваПърва ... 2060686970717280 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,036 до 1,050 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #1036

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    По-добре не го търси , че после погледа ти ще е все там - сериозно . Аз го минах тоя път и за "успокоение" ви казвам , че DSE има при всички марки ... Общо взето няма идеален модел - въпроса е всеки да намери такъв , в който има най-малко неща , които го дразнят и не му харесват .
    zabadara, iwan33, Momchil и 2 други харесват това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #1037

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Трябва да си уникален късметлия, че да уцелиш бройка 100% чиста от DSE, има такива, но са рядкост. Има и такива, които са с много слабо изразено DSE, според мен това трябва да ни е критерия минимум, т.е. всеки сам си преценява каква толерантност има към този дефект и е склонен да се примири. Аз лично приемам минимално DSE, но не и някакви парцали по цялата вертикала или пък разни петна, които и на статична картина се виждат, еми няма да им мине номера. За това тествайте на място, това си е ваше право, ако започнат да увъртат и да мрънкат, че се бавите - има и други магазини. Виждал съм такива с минимално DSE, така че има такива бройки, всичко е до късмет и въпрос на бройка/панел.

    Ако DSE-то е зле се вижда дори и на статична картина, примерно ако пуснете изцяло сив екран. Примерно на баща ми LM667-цата тествах с това:



    Ако има начин с програма да се накара този сив екран да се мести хоризонтално ще се забележи още по-добре. При баща ми аз бих го оценил DSE-то като доста лошо, но на него не му пречи и не иска да го връща, но и той не гледа футбол или ако гледа е рядко, а при нормално гледане е трудно да го забележиш.

    И все пак за футболни фенове като мен е важно. Да не говорим, че и ако сте геймъри и играете Fifa - там се забелязва още по-добре. Или пък ако играете някой шутър от първо лице и насочите мерника в небето и започнете да се движете наляво/надясно и веднага ще лъсне DSE-то.

    Аз смятам да се презапасявам точно с такива DSE тест клипчета, като намеря подходящите ще ги пусна и във форума.
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 29-10-13 в 04:31.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    26
    #1038

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    може ли малко помощ закупих си тошиба динадок и като го пусна кам тв-то ми дава с резолюция 1360/768 в настроиките няма 1080p телевизора е 42ln570 а лаптопа е асус к50 благодаря предварително

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    31
    #1039

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    "competition"
    Колегата j90 попита:
    "Колеги кажете отзиви за LG 42LA660S, един френд иска да си го взима та ако някои сподели повече за телевизора ще е супер."
    Отговорих му с лични впечатления от модела, аз имам LA42640S и до колкото знам разликата с модела за който пита е само в цвета на корпуса.
    Не казвам че LG са лоши, старият ми LSD TV също е LG и бях много доволен от него.
    И от новия съм доволен, като изключим DSE-то при гледане на футбол!
    Този пост е редактиран от odar; 29-10-13 в 16:56.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    58
    #1040

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    DSE-то при теб да не е от LSD-то?
    jonov, aldokalcone и competition харесват това.

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1041

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ето го раздвижен сивия екран DSE.Test.m2ts
    hristoslav2, svetlio1, zabadara и 4 други харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    176
    #1042

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Ето го раздвижен сивия екран DSE.Test.m2ts
    42LM620S изглежда си съвсем добре. За разлика от теста с японката, където се дъни доволно много...

  10. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1043

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Pat това е много добър тест хареса ми резултата след теста.Имам си DSE както всеки друг тв

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #1044

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Не знам как ги виждате тези DSE-та при положение, че отраженията от лъскавите дисплеи са 300 пъти по-дразнещи.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #1045

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    E, аз съм с плътни завеси и нямам никакви отражения.


    Pat, с коя програма го направи теста? Ако не е трудно бих се потрудил и аз да направя някакви тестове с този софтуер. Или го намери random из нета?


    Благодаря ти за теста иначе, определено ще ми е от полза. И много добре си го комбинирал със сиво и зелено, направо теста е идеален за тест на DSE при LCD-тата. hristoslav може да го добави направо към темата с тестовите снимки и видеа.
    zabadara одобрява това.

  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1046

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    E, аз съм с плътни завеси и нямам никакви отражения.


    Pat, с коя програма го направи теста? Ако не е трудно бих се потрудил и аз да направя някакви тестове с този софтуер. Или го намери random из нета?


    Благодаря ти за теста иначе, определено ще ми е от полза. И много добре си го комбинирал със сиво и зелено, направо теста е идеален за тест на DSE при LCD-тата. hristoslav може да го добави направо към темата с тестовите снимки и видеа.
    Всеки по-приличен видео редактор може да го направи - в конкретния случай Sony Vegas Pro.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    51
    #1047

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от competition Виж публикацията
    Pat това е много добър тест хареса ми резултата след теста.Имам си DSE както всеки друг тв
    OK,ще пробвам,благодаря!
    Сега остава да си качим и клипчета с личните резултати

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    14
    #1048

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Имам проблема с разместването на каналите на 47la660s-десетдневен. Обадих се в ЛГ-България, първо една операторка ми наговори стандартните глупости, после май разбра какво я питам и обеща като има информация да ми звънне. Ще ви държа в течение.
    Към шест ми звъннаха от ЛГ, от щатски номер. Говорих със специалист, разбра проблема, предложи две решения-ако искам идват вкъщи гаранционно и търсят проблема, и второ след около десет дена ще има нов софт и се надяваме на него. Аз избрах второто, засега.
    Този пост е редактиран от gente; 30-10-13 в 19:56. Причина: Нова информация

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #1049

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    hristoslav може да го добави направо към темата с тестовите снимки и видеа.
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...tml#post508533

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    9
    #1050

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от gente Виж публикацията
    Имам проблема с разместването на каналите на 47la660s-десетдневен. Обадих се в ЛГ-България, първо една операторка ми наговори стандартните глупости, после май разбра какво я питам и обеща като има информация да ми звънне. Ще ви държа в течение.
    Към шест ми звъннаха от ЛГ, от щатски номер. Говорих със специалист, разбра проблема, предложи две решения-ако искам идват вкъщи гаранционно и търсят проблема, и второ след около десет дена ще има нов софт и се надяваме на него. Аз избрах второто, засега.
    Същата гадна болка няколко поста над твоя... Идва ми да го изхвърля през прозореца... Колега дай телефон за връзка с теб, ще ти звънна утре за да сравним при какви ситуации имаме съвпадения с този проблем.

    ПС, 68-ма страница пост 1017... Ще се самоцитирам : От снощи ми се появи ужасен бъг... Телевизора е на кабелна с СА модул. Започна да мести сам подредбата на каналите. Както гледам нещо и хоп изчезва. Произволно отиват на майната си... Например от 2-ра позиция отива на 268. Авто ъпдейта на каналите е спрян, не е проблема в кабелната - говорих с тях, не са правили никакви промени.
    Този пост е редактиран от Crazy_hatteR; 30-10-13 в 23:04.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 70 от 96 ПърваПърва ... 2060686970717280 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе