Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият LCD телевизор LG ?

Гласували
154. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    54 35.06%
  • Много добра

    65 42.21%
  • Добра

    22 14.29%
  • Средна

    8 5.19%
  • Задоволителна

    4 2.60%
  • Слаба

    3 1.95%
Отговори на анкетата
Страница 77 от 96 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,141 до 1,155 от общо 1435
Like Tree292Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1141

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Има - поразрови се 3-4 месеца назад в темата.
    Адаш как да разбера тогава дали моят не е със 120 Hz матрица, че ме вкара в размисли

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #1142

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    42LA660S-ZA.BEEZLJG
    Y - 60Hz,
    Z - 120Hz
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 12-11-13 в 19:07.
    frizera, competition и dreamtm харесват това.

  4. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1143

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Е моят си е Y(60Hz).Мерси много за бързата намеса

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #1144

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    42LA660S-ZA.BEEZLJG
    Y - 60Hz,
    Z - 120Hz
    Мерси много за информацията hristoslav2
    Да разбирам че съм изкарал късмет че не са ми дали стара бройка. В такъв случай, каква е разликата с 42ЛА740 освен в 400/800 MCI ?

  6. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #1145

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от chasovnik Виж публикацията
    колега малко късно пиша - аз минах през смяната на панела заради изгорели субпиксели. 20-на дни на ремонт, като гаранцията се прекъсва. за47 инчов дойдоха у дома и го отнесоха, но ги домързя да ми го върнат в петък след 18.00 часа и аз лично си го прибрах от сервиза, който е на г..а на географията в люлин /за софия става въпрос/.
    поздрави.
    Моя утре прави седмица от постъпването му в сервиза. Сам си го замъкнах, че иначе трябва да се съобразявам с други хора а съм на работа все пак. От там ми обясниха, че е за смяна целия телевизор с друг, ама май вече няма бройки. Кой от новите модели е равностоен на 47LM660S или по-добър ми е много трудно да се ориентирам.... Идеята ми е че като цена ще ги докараме, ама като функционалност??? Склонен съм на доплащане дори и за по-голям, но да не е с по ограничени функции.... Някакви предложения??

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    109
    #1146

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Rosenrot Виж публикацията
    Здравейте,

    НО, на първо четене картината не ме впечатлява. Предполагам причината е Булсатком.

    Въпросът ми е друг, обаче - имате ли идея дали има вариант да ползвам дистанционното на телевизора за цифровата телевизия или трябва да си остана с 2-те?
    По добра картина от на булсат не съм виждал на моя... С какъв приемник си?
    Може да се ползва само маджик дистанционното на LG за универсално, вземи си маджик, в ибей ги има по 25-30$...

  8.  
     
  9. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #1147

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Такааааа, току-що открих проблем, който не е болка за умиране, а той е следният:
    Имам soundbar(NB2020A), който си беше в комплект с 47LM660S и преди 10 минутки реших, че ще го ползвам на 42LA660S и какво да видя, гредЪ
    няма в менюто опция за едновременно озвучаване от ТВ-то и от soundbar-а.Та май ще пиша на ЛЖ да го оправят това в следващия фирмуер .Някой правил ли е подобна проба?
    bestman одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #1148

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от frizera Виж публикацията
    Моя утре прави седмица от постъпването му в сервиза. Сам си го замъкнах, че иначе трябва да се съобразявам с други хора а съм на работа все пак. От там ми обясниха, че е за смяна целия телевизор с друг, ама май вече няма бройки. Кой от новите модели е равностоен на 47LM660S или по-добър ми е много трудно да се ориентирам.... Идеята ми е че като цена ще ги докараме, ама като функционалност??? Склонен съм на доплащане дори и за по-голям, но да не е с по ограничени функции.... Някакви предложения??
    Съответствия
    http://img692.imageshack.us/img692/3...7c48846fbe.png

    Цитат Първоначално публикувано от Crazy_hatteR® Виж публикацията
    По добра картина от на булсат не съм виждал
    Я пак :rolleyes: ти явно само Булсатком си гледал... а те орязват резолюцията от 1920 на 1440.
    frizera и competition харесват това.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #1149

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    По отношение на разбъркването и изчезването на каналите на 42LA660S:
    Синът тръгна да превключва и забеляза, че изписвайки директно канала ( в случая 64 - NG) се включва 65 и каналите м/у 65 и 04 изчезват.
    Заредих отново каналите от флашката, предполагайки, че нещо е натиснал "не където трябва" (което пък е крайно малко вероятно) и ... "ефекта" пак беше наличен.
    Направих настройките в Hotel mode ( вкл. и после ръчно обновяване на каналите - имаше го описано от hristoslav2 пост#1027 и от persizi пост#1053) и каналите не се местят/изчезват вече.
    Обаче в този случай не е достъпен "графика" на програмите...
    Та върнах пак "Хотела" на изкл. и по някое време реших да избера №60 - греда! - включва се 65 и всичко до 4 изчезва..
    Възстанових пак каналите и тоя път "гложден" от нездраво любопитство кога точно ще стане "номера" започнах да превъртам каналите от скрола на дистанционното. В резултат успешно стигнах до 60, 61, 62 без да се "изгуби" някой канал.
    Може би има някакъв проблем при директно избиране на канал...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    109
    #1150

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Я пак :rolleyes: ти явно само Булсатком си гледал... а те орязват резолюцията от 1920 на 1440.
    А, а... дали само размера има значение, хайде де тук сме май само мъже :D Битрейта според теб за нищо ли не е...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #1151

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ако трябва да се прави съпоставка между Булсат и Виваком, и двата са еднакъв шит. Битрейта на Булсат е по-голям защото повечето канали все още са на MPEG 2.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #1152

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,
    я кажете как се прави това записване на списъкът от канали на УСБ с magic remote на 42LA660S. Като чета и започвам да се притеснявам :/ . Не се е случвало при мен досега, надявам се и да не се случва де

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    109
    #1153

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    С маджика не може, трябва ти обикновено дистанционно.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #1154

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Ще си намеря значи. А с него каква е хватката . Четох някаде за задържане на home button, но по снимките невиждам home ?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    17
    #1155

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от sisonka Виж публикацията
    Здравейте, имам TV LG 42LA691S. Интересува ме това дистанционно(LG AKB72914276) дали ще ми върши работа. Четох в началото на темата че "AKB73615362 - това е точното дистанционно, всичко работи" ама не намирам такова по бг сайтовете.
    Дистанционно управление LG AKB72914276
    Купих въпросното дистанционно, върши работа но няма бутон "SMART" за да влезеш в смарт менюто. Всичко останало е ОК.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 77 от 96 ПърваПърва ... 2767757677787987 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе