Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 66 от 113 ПърваПърва ... 1656646566676876 ... ПоследноПоследно
Резултати от 976 до 990 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    23
    #976

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    От днес е наличен нов ъпгрейд - 04.24.08 някой ако го е сложил да сподели мнение ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    110
    #977

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    KOSTA.TDI можеш ли да щтракнеш някоя нимка на еднороден фон?

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    2
    #978

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Привет на всички!От няколко дена съм притежател на LA660S,който е само с магическото дистанционно. Въпроса ми е относно извличане на листата с каналите.Не разбрах само какво да е дистанционното,дали да си купя универсално или да търся оригинално и евентуално модела ако има значение.Благодаря предварително!

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #979

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от KOSTA.TDI Виж публикацията
    От днес съм с 42LB730V и не забелязвам въпросните петна...

    послепис: С каква програма мога да свържа лаптопа и телевизора (LG) безжично за плейванe на филми?
    DLNA - медийни сървъри

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #980

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от KOSTA.TDI Виж публикацията
    От днес съм с 42LB730V и не забелязвам въпросните петна...
    Пусни една снимка на изцяло бял екран, ние ще ги видим. Забелязал съм, че има хора, които са по-малко чувствителни към неравномерни подсветки и въобще не ги забелязват и всичко е породено от издути подсветки на МАХ в който случай човешкото око трудно прави разлика. Но пък има хора като мен например, които и най-малката разлика в подсветката я виждат, то и си има тестове за това. Просто повечето купувачи са шарани и не знаят какво купуват и къде да гледат, за това и производителите бълват все по-недъгави телевизори с все по-слаб quality control.

    Дано да съм в грешка, но за сега всички бройки на новите LG-та го имат този проблем и е по-скоро недосмислица в реализацията на подсветката, отколкото дефект.
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 30-04-14 в 21:23.

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #981

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    Айде успокой се и си намери друго място да си избиваш комплексите и да се заяждаш с хората.

    LN5400 от 2013г. също е DirectLED но няма подобни проблеми, ама ти нали трябва да се правиш на всезнайко
    Аз нямам такива, за разлика от теб!
    Просто изглеждаш леко неловко, как хвалеше моделите, още преди да са излезли и сега ми стават смешни постовете ти.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    99
    #982

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    Пусни една снимка на изцяло бял екран, ние ще ги видим. Забелязал съм, че има хора, които са по-малко чувствителни към неравномерни подсветки и въобще не ги забелязват и всичко е породено от издути подсветки на МАХ в който случай човешкото око трудно прави разлика. Но пък има хора като мен например, които и най-малката разлика в подсветката я виждат, то и си има тестове за това. Просто повечето купувачи са шарани и не знаят какво купуват и къде да гледат, за това и производителите бълват все по-недъгави телевизори с все по-слаб quality control.

    Дано да съм в грешка, но за сега всички бройки на новите LG-та го имат този проблем и е по-скоро недосмислица в реализацията на подсветката, отколкото дефект.
    Значи ти не си шаран, за разлика от повечето - така ли да го разбираме?!

  10. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #983

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Тук са се събрали толкова критици че ако човек реши да отвори тоя форум за да си избере какъв ТВ да си купи - със сигурност ще се откаже То не бяха неравномерни подсветки , която едва дали на някой му пука че ако пусне на тъмно черен екран ??? , то не беше шим ??? кой нормален човек ще види това трептене ?
    Събрали са се едни критици , които ако отидат в съответните марки , със сигурност ще им спрат производството на телевизори .
    zabadara, podredko, rudizl и 1 други харесват това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    18
    #984

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от wils0n Виж публикацията
    От днес е наличен нов ъпгрейд - 04.24.08 някой ако го е сложил да сподели мнение ?
    Вчера го сложих,разцъках го за бързо, You Tube приложението стана по-добре,отваря почти веднага,преди зареждаше по минута-две и сечеше,сега май го няма тоя проблем,друго съществено не забелязах. То за бързо какво и да забележа де,ама за сега това. На края ме пита дали съм съгласен да записват къде влизам,какво ровя в нета,аудио записите да записват, а дали може без тези работи,да не се съглася? Ако някои пробва ъпдейта, да опита без да се съгласи, дали ще стане?

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #985

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    WORST back light uniformity I've ever seen in any display EVER.

    4 коментара на собственици под "ревюто". 2ма се оплакват от същите проблеми, на 3тия бройката била малко по-добра, а 4тия казва, че след пипане на настройките останали само тъмните ъгли /без вертикалните сенки/.

    Иначе ходих в ТМ да ги гледам и всичките, които ги бяха изкарали като мостри им бяха трагични подсветките.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #986

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте,
    Имам един въпрос. Телевизорът е 47LM620S. Свързан посредством кабел с рутер Tp-link wr862nd. На USB порта на рутера има закачен харддиск. Като пусна филм, който се намира на този харддиск - филма тръгва но без субтитри. Пробвах няколко филм аи все така. Някой да е пробвал такъв начин на възпроизвеждане?

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #987

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Тук са се събрали толкова критици че ако човек реши да отвори тоя форум за да си избере какъв ТВ да си купи - със сигурност ще се откаже То не бяха неравномерни подсветки , която едва дали на някой му пука че ако пусне на тъмно черен екран ??? , то не беше шим ??? кой нормален човек ще види това трептене ?
    Събрали са се едни критици , които ако отидат в съответните марки , със сигурност ще им спрат производството на телевизори .
    А според теб, кое е по-добре?

    Да се премълчават тези дефекти, или да се казват на хората?

  16. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #988

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Като гледам хората какво ги интересува по самия ТВ , а това е , връзка с телефон , скайп , ютуб , клавиатури , едва дали и 10% от търсещите ТВ ги интересува картината

    Да действително това никак не е добре но важното е да има екстри .

  17. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #989

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Като гледам хората какво ги интересува по самия ТВ , а това е , връзка с телефон , скайп , ютуб , клавиатури , едва дали и 10% от търсещите ТВ ги интересува картината

    Да действително това никак не е добре но важното е да има екстри .
    Хората получават тези екстри, дори без да ги искат.

    Но дори и 10% да се интересуват от качеството на картината, то този форум е точно за това. Като потърсят информация за конкретен модел, или серия, да я намерят, независимо дали е положителна, или отрицателна.
    Иначе, защо въобще си правим труда, купуваме си телевизори на сляпо и разчитаме на късмета. И вкъщи, като видим гореспоменатите проблеми, които не сме забелязали в шоурумите, започваме да търсим решения, ама късно...

    Хайде стига толкова, че много се отклонихме от темата.
    jonov и zabadara харесват това.

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #990

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от fantoms Виж публикацията
    Здравейте,
    Имам един въпрос. Телевизорът е 47LM620S. Свързан посредством кабел с рутер Tp-link wr862nd. На USB порта на рутера има закачен харддиск. Като пусна филм, който се намира на този харддиск - филма тръгва но без субтитри. Пробвах няколко филм аи все така. Някой да е пробвал такъв начин на възпроизвеждане?
    Не можеш да изкараш субтитри по този начин, защото това зависи от софтуера на "сървъра" т.е. рутера, а той няма такава опция.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 66 от 113 ПърваПърва ... 1656646566676876 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе