Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият PDP телевизор Panasonic ?

Гласували
279. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    15 5.38%
  • PDP 42"

    198 70.97%
  • PDP 46"

    26 9.32%
  • PDP 50"

    37 13.26%
  • PDP 54"

    0 0%
  • PDP 58"

    0 0%
  • PDP 65"

    2 0.72%
  • PDP 103"

    1 0.36%
Страница 12 от 174 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 2607

Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,833
    #166

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nasa 1963
    Здравейте, на всички във форума. След дълго четене от около година реших да сменя старата Tochiba 37WL56 с нещо по голямо. След дълги колебания плазма или лсд поръчах Panasonic TX- 50V10E и чакам да се обадят за доставката.Притеснява ме отключването на двата DVB - C и DVB - S тунера понеже трябва да се активират от менюто на две различни страни едновременно. За S - тунера /Германия -Австрия - Швейцария/ а за C - /Финландия-Швеция/. Ако някой е притежател на модели V10 или G15 , ако може да сподели.Пробвах в техномаркет на един 42V10E но след смяна на страна се изчистват /изтриват/ всички канали.
    А ти и двата едновременно ли ще ги ползваш?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    5
    #167

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Да бих искал . Понеже съм маняк на тема телевизии.Искам да ползвам сат тунера с десек ключ да командвам четири сат антени и да вържа кабелния на цифрова

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    326
    #168

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Новите Panasonic-Kuro почти със сигурност ще ги пуснат на CES 2010 във Las Vegas/от 7-10 януари/,както беше с тазгодишните модели : http://www.cesweb.org/ ,така че остават само два месеца да ги видим.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,833
    #169

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nasa 1963
    Да бих искал . Понеже съм маняк на тема телевизии.Искам да ползвам сат тунера с десек ключ да командвам четири сат антени и да вържа кабелния на цифрова
    Добре е да се пробва това, което искаш. Не знам защо не заложиш на външен HD приемник с много повече възможности от един вграден тунер?

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    5
    #170

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Идеята за външен HD ресивър не е лоша и беше отдавна на първо място с появата на DREAM BOX 800 HD PVR и IPbox 9000HD HDTV PVR , но идеята е по малко кабели и дистанциони и евентоално с един CAM модул на IRDETO и карта на Булсатком да се отворят дирекно и HD каналите,а от други спътници някой свободни канали. За управлението на антените няма да има проблеми разгледал съм SAT менюто на Panasonika. А колкото до DVB - C тунера , ако стане - не е голям проблем. Като го взема и го поразровя какво може и някой се интересува ще споделя постигнатите резултати.

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #171

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nasa 1963
    Като го взема и го поразровя какво може и някой се интересува ще споделя постигнатите резултати.
    Ще съм ти много благодарен! Надявам се, не само аз.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    24
    #172

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте, някой има ли TX-L37U10E да сподели отзиви, че нищо никъде не мога да намеря написано за този модел?! Да го взимам ли се чудя

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    3
    #173

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    здравейте
    Някой знае ли решение как да гледам в България моя Панасоник Viera,който е с американски тунер NTSC.
    направих грешката да си купя Panasonic TC-P42G10 42" VIERA High-definition 1080p Plasma TV през американски он лайн магазин.
    Телевизора е с американски тунер под NTSC.
    Някой казват, че решението е Dreambox HD 800, друг казва сменяй тунера,ама с него върви и платка за монитора и др. , трети говорят за конвертори.
    Опитвам сега със старо VHS видео с тунер,ама не става,DVD- то ми също Panasonic и то не върви,прескача. Чета тук във форума за регионални настройки,но нещо не ги намирам в менюто на телевизора.
    Гледам телевизия само през компютъра и ползвам Viera само като монитор, получава се няква добра картина,но преубразувателя ми за волтажа загрява ужасно много в този режум на гледане въпреки, че е според мен супер. А когато гледам You Tube даже и не се затопля минимално.
    опитахме с приемник на БулСатКом през HDMI на телевизора. Не стана нищо
    Просто съм се видял в чудо.
    Моля за мнения тук на ел. поща nvanko@abv.bg skype nvanko1979 и мобилен мога да дам.
    мерси

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,833
    #174

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Пускай си цифрова телевизия с външен приемник. Те трябва да имат опция да подават NTSC сигнал. Няма да имаш проблеми.
    Вземи си по-мощен трансформатор за тока.
    Може ли да кажеш дали в менюто му има опция за THX режим?

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,459
    #175

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Lazaruss18 те е посъветвал правилно. Ако си на кабелна телевизия поискай цифров приемник от оператора ти. Не би трябвало да имаш проблеми със сигнала.

  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    5
    #176

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте на всички.
    ТВ е вече в къщи и се радвам на прекрасна картина. Най после един телевизор работещ с всички възможни тунери едновременно.Специални благодарности на Христослав и Лазарус за съветите които дават , както и на всички от форума , не искам да засегна някой.Плазмата работи перфекно на HD и се справя много добре на SD. За около час играчка успях да пусна всички тунери да работят едноременно, като DVB - S /сателитния/ на две антени 39 Helas и 19,2 Astra с десек ключ /може и на четири но в момента нямам такъв ключ / . Нямам карта /ирдето/ на булсатком така че работят само свободните канали.Cam модул имам. Тв - то има четири фаворитни списъка от канали още не съм пробвал дали може да ги смесва от различните тунери , но затова ще пиша след пробите.Има редактиране и преместване на канали по отделните тунери и на фаворитни списъци. Активирах страна Германия на SAT тунера и след като хвана една част канали / на ръчно търсене / активирах и DVB - C тунера без да променям страна /Германия/ и после аналоговия , за DVB - T нямам канали за съжаление не съм в София. За мен Тв -то оправдава засега всичките ми очаквания / само дето ми се вижда още голям, но започнах да свиквам.
    Желая на всички съфорумци успех при покупките.Ще пиша повече когато изпробвам всичко което мога.

    П. П. Влизах в сервивното меню / на 20 часа и 30 включвания , но доста си бяхме поиграли в магазина .Беше запечатан , а за гаранцията наистина е 5 год. но трябва да се обадя допълнително на Panasonic вносителя.
    Поздрави .....

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #177

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    nasa 1963,

    Бъди здрав и пълноценно да му се радваш!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    85
    #178

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    От къде мога да изтегля firmware за Panasonic TH 37PV80 ?

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,459
    #179

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Ето как да отключите DVB-C тунерa - обяснено с видео (това е обяснено за GW10, но предполагам, че по същият начин става и с V10
    http://www.computerbild.de/videos/LC...0-4316019.html

    Цитат Първоначално публикувано от netizen
    От къде мога да изтегля firmware за Panasonic TH 37PV80 ?
    доколкото знам няма
    http://panasonic.jp/support/global/cs/index.html

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #180

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Вчера на един 46"S10 успяхме да настроим DVB-C тунера.Избрахме финландия-хелзинки и от менюто за DVB-C тунера променихме честотата от 384 на 111 и намери всички канали( по-подразбиране намираше само 13 канала)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 174 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  3. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе