Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият PDP телевизор Panasonic ?

Гласували
279. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    15 5.38%
  • PDP 42"

    198 70.97%
  • PDP 46"

    26 9.32%
  • PDP 50"

    37 13.26%
  • PDP 54"

    0 0%
  • PDP 58"

    0 0%
  • PDP 65"

    2 0.72%
  • PDP 103"

    1 0.36%
Страница 21 от 174 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 2607

Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #301

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    http://panasonic-hd.eurosport.com/
    http://www.vieraexperience.com/
    България я няма в списъка.....Panasonic сигурно си нямат и понятие че тука се предлага тяхна стока....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #302

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Странно защо в този сайт на панасоник дават LCD 200hz с по малко линии по вертикала при бързи движения отколкото на LCD 100hz, за първият 600 линии а за вторият 1000 линии, може би защото нямат модел 200 hz, или не всичко е реклама?
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #303

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Мдааа...явно тук се опитват да си правят автореклама-не са написали марки при сравнението в диаграмата за MOTION RESOLUTION.
    Само са написали за 3-тата позиция че е с IPS-Apha panel -тоест имат в предвид своите LCD-та./Първата позиция е плазма/

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    60
    #304

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравеите.Искам да попитам проблем ли ще е ако включа към моя 50 V 10 този UPS http://www.steltcomputers.com/e/pros...ver-p-295.html ,че намирам разни исказвания ,че UPS-ите не стават за всякакви уреди. Извинявам се че не пиша в правилния раздел,но съм благодарен за помоща

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    32
    #305

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bond_bg
    Здравеите.Искам да попитам проблем ли ще е ако включа към моя 50 V 10 този UPS
    Не ми харесва!
    1.Куче марка.
    2.OFF LINE.

    По добре виж това http://www.vali.bg/?group=&article=7...le_content.php , не че е най-доброто ,но поне е с добри параметри и защити. От UPSте с които съм работил този http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=1052 е един от най-стабилните, но е доста скъп.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    60
    #306

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Аз съм го купил вече.Какво имаш в предви куче марка?Искам да го ползвам,защото на мястото където живея често има прекъсване на тока за по 1-2 секунди,а и понякога пада под 220 волта.Няма да гледам продължително като е спрял тока,просто искам да обира токовите удари.А по принцип правилно ли е да се използва UPS за плазмен телевизор?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    32
    #307

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bond_bg
    Аз съм го купил вече.Какво имаш в предви куче марка?Искам да го ползвам,защото на мястото където живея често има прекъсване на тока за по 1-2 секунди,а и понякога пада под 220 волта.Няма да гледам продължително като е спрял тока,просто искам да обира токовите удари.А по принцип правилно ли е да се използва UPS за плазмен телевизор?
    Ако токът спре нормално ще имаш време да си изключиш телевизора както си му е реда. За съжаление това е единственото което прави този UPS. Токови удари, колебания на напрежението - "където живея често има прекъсване на тока за по 1-2 секунди,а и понякога пада под 220 волта" - минават през него и стигат до ТВто. Аз имам плазма и е към UPS вече една година. Импулсните захранвания нямат проблем да се захранват от UPS а на тези телевизори са такива. Щом си го взел го закачай към ТВ и го ползваи със здраве.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    60
    #308

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Блаходаря,ястни са ми вече нещата,добре ще е да се насоча към по добър за в бъдеще.Аиде,че вече достатъчно промених темата
    Весели праздници и живи и здрави

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    23
    #309

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте,

    Купих на родителите Panasonic 42G10E и съм очарован от картината.
    Но има следния проблем - аналоговия тунер на автоматичен режим запаменята около 50 програми, а те са 60 На ръчен режим може да се открие всяка една от липсващите и да се добави, но това решение при телевизор от този клас звучи смешно. Някой има ли идея къде може да е проблема и как може да се реши?
    Въпросния случай се отнася за Михайлов ТВ Враца, но почти същия проблем се получи преди това с ЕК София.
    Втория въпрос е относно цифровата телевизия: с настройка Швеция и ЕК София се хванаха всички цифрови канали макар заключени без няколко. При Михайлов ТВ Враца и Швеция се хващат около 40, което не е наполовината канали. Доколкото разбрах ползвали друга кодировка не конакс, да ама тогава защо пък хваща тези 40? Може ли нещо да направя и хвана всичките цифрови канали на въпросната кабеларка?

    Поздрави!

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #310

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Явно сигнала ти във Враца е слаб. Викни техници да замерят силата му.
    Лошото е, че ако ползват някаква друга кодировка няма да може да ползваш вградения тунер.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    23
    #311

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Привет lazarus18 и благодаря за бързата реакция!

    Значи според теб 10 програми са с по-слаб сигнал? Но от друга страна след като ги намеря с ръчно търсене не оставам с впечатление да са с по-слаб сигнал от тези открити с автоматично търсене? При сканиране с ЕК София резултата при аналоговия тунер бе същия - около 10 програми по-малко открити и тях ли да викам да замерват сигнала?

    За цифровия тунер въпроса ми е ако ползват друга кодировка, но аз ловя половината програми с DVB-C тунера, не е ли логично и другите да ги открия?

  14.  
     
  15. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #312

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    blader, пробвай на страна Финландия-район Хелзинки или Турку ,също ако ти дава да ги добавиш ръчно, слагай и не мисли ,защо, как и прочее. Проблема не е в тунера най-често ,а в нашите кабелари дето всеки си прави каквото му скимне .

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #313

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    blader, пробвай на страна Финландия-район Хелзинки или Турку ,също ако ти дава да ги добавиш ръчно, слагай и не мисли ,защо, как и прочее. Проблема не е в тунера най-често ,а в нашите кабелари дето всеки си прави каквото му скимне
    Здравейте,
    след дълго ходене по мъките с моя проблем с DVB-C тунера на PANASONIC P42U10E (а и други модели, защото тунерът им е същия) установих следното: Причината е комплексна т.е. и в кабеларката и в самия тунер на ТВ-то. Проблема е, че на няколко честоти, тунера записва програмите една върху друга т.е. не може да ги раздели. Тъй като мислих накрая, че проблема е в моя ТВ, говорих с няколко спеца от К&К сервизите в София и Пловдив и ми казаха следното:
    Самият тунер не може да раздели пакетите от тези няколко транспордера, защото от кабелната свалят транспордери директно от сателита без да ги прегрупират. Причините са и в самия тунер и в самата организация на кабеларката, (защото не на всички кабелни става така). Такъв проблем са имали с една от кабелните в Пловдив, пак с Панасоник.
    Така, че съм "имал късмет" да случа на кофти комбинация от ТВ и кабелна.
    Оправия няма според гурутата. Можело да се реши с нов софтуер, но май за сега такъв нямало.
    Но, тъй като на други марки ТВ, пак на същата кабелна няма такива проблеми, то излиза, че не само кабелната не е направена както трябва, а и на Панасоника тунера нещо му куца.

    Цитат Първоначално публикувано от blader
    Купих на родителите Panasonic 42G10E и съм очарован от картината.
    Но има следния проблем - аналоговия тунер на автоматичен режим запаменята около 50 програми, а те са 60 На ръчен режим може да се открие всяка една от липсващите и да се добави, но това решение при телевизор от този клас звучи смешно. Някой има ли идея къде може да е проблема и как може да се реши?
    Същото се получи и при мен. На автоматично не хваща всички програми, а трябва ба ги добавяш ръчно.

    НА ПАНАСОНИК ТУНЕРА МУ Е КУЦ!!!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    20
    #314

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    При мен е същото, но не е толкова фатално нагласяш ги един път и край.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    54
    #315

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Оправих си проблема с леко размазаните картина и субтитри на Канал 1.Голямо ръчкане беше на тв PANASONIC TX-P42X10Y, но се оказа че няма нищо общо.Приемника на Булсаткома има една функция за центриране на екрана.Едни стрелки нагоре,надолу,наляво и надясно.Като цъкнах няколко пъти надолу и картината стана перфектна ,а надписите не са вече като гърмяни със сачми.Досега си мислех че тази функция с местенето на картината нагоре надолу е пълна глупост ама имало полза и от нея. При проверката за изгорели пиксели не можах да открия нито един ,а от наработеноте часове се вижда че е чисто нов.Преди доста време си записах един документален филм за Земята - Home .Най накрая се наканих да го гледам.Голям кеф.Ставам в 4 часа да му се порадвам и пак лягам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 174 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  3. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе