Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият PDP телевизор Panasonic ?

Гласували
279. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    15 5.38%
  • PDP 42"

    198 70.97%
  • PDP 46"

    26 9.32%
  • PDP 50"

    37 13.26%
  • PDP 54"

    0 0%
  • PDP 58"

    0 0%
  • PDP 65"

    2 0.72%
  • PDP 103"

    1 0.36%
Страница 32 от 174 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 2607

Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #466

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Мисля да рискувам и да си калибрирам телевизора P42S10E с готовите настройки,преди да е навъртял 120 часа работа.Този "недостатъчен" пробег може ли да създаде проблем за телевизора или нещо друго непредвидено?
    И ще снимам менютата да не объркам нещо.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #467

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Кои са тези готови настройки?

  4. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #468

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Кои са тези готови настройки?
    Стр.4 от текущата тема,отговор 75 от hristoslav2

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #469

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Bivola
    Стр.4 от текущата тема,отговор 75 от hristoslav2
    Нямаш проблем да ги сложиш.
    Само имай предвид, че те са за американската версия и може да има отклонения.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    17
    #470

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте. Пуснах запитването си и в друга тема от форума, но реших да погледна тук. Прочетох цялата тема и си докарах главоболие и съм доста разколебана дали да си взимам LCD или плазма. Опитах се да вникна във всичко, което сте написали и имам чувството, че само ще си дам парите и няма да мога да направя никакви настроики по телевизора или каквото и да е било. Да включа компа, да сложа кабелната (цифровата), за се оправя с кабелите, началните настроики, всички проверки, цветове, тв-канали и т.н.
    Спряла съм се на PANASONIC TX-L42S10E. Искам да гледам телевизия и да гледам филми от лаптопа си. Добър избор ли е?

  7. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #471

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Нямаш проблем да ги сложиш.
    Само имай предвид, че те са за американската версия и може да има отклонения.
    Калибрирах го...ужким,но някаква съществена разлика не виждам,освен че може би на HD източници синее леко картината,но това е може би от самия филм - Surrogates 720p от Аренабг - може би самия рилийз въпреки че е h264 е калпав и тъмен като цяло.
    Иначе определено има разлика в менюто,защото авторът е работил в WB/Custom,което в европейския вариант не е налично или поне в моя,така чe предполагам заради това не постигам някакви видими разултати.Ще го погледам така малко и ако не ми хареса ще си върна оригиналните настройки.
    Някой знае ли долу на снимката какво значи настройката,която съм отбелязал със стрелкичка WB METHOD вариантите са 00,01,02 и 03.


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    106
    #472

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    От вчера съм собственик на PANASONIC TX-p42s10e.

    Пуснал съм си цифрова на кейбълътел с Ка модул, всичко е прекрасно.
    Имам следните въпроси:
    -когато си пусна радио как да разкарам синият банер от екрана за да не залепне образа?
    -не мога да го пусна през VGA кабел на по-голяма резолюция от 1280х768?
    -някой знае ли в разград дали има HD канали на Кейбълтел

  10. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #473

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jovko
    От вчера съм собственик на PANASONIC TX-p42s10e.

    Пуснал съм си цифрова на кейбълътел с Ка модул, всичко е прекрасно.
    Имам следните въпроси:
    -когато си пусна радио как да разкарам синият банер от екрана за да не залепне образа?
    -не мога да го пусна през VGA кабел на по-голяма резолюция от 1280х768?

    -някой знае ли в разград дали има HD канали на Кейбълтел
    Колега,
    аз съм със същия телевизор на Евроком/Кейбълтел.Що не звъннеш да ги питаш?Мисля че най-точна информация ще получиш.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    131
    #474

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от aslanova
    Здравейте. Пуснах запитването си и в друга тема от форума, но реших да погледна тук. Прочетох цялата тема и си докарах главоболие и съм доста разколебана дали да си взимам LCD или плазма. Опитах се да вникна във всичко, което сте написали и имам чувството, че само ще си дам парите и няма да мога да направя никакви настроики по телевизора или каквото и да е било. Да включа компа, да сложа кабелната (цифровата), за се оправя с кабелите, началните настроики, всички проверки, цветове, тв-канали и т.н.
    Спряла съм се на PANASONIC TX-L42S10E. Искам да гледам телевизия и да гледам филми от лаптопа си. Добър избор ли е?
    Моето мнение е че за този размер (42) и за гледане на кабелна телевизия и филми от компа трябва да си вземеш плазма. Дали P42S102, P42U10e или P42G10E зависи от финансовите ти възможности, аз имам последния и го препоръчвам горещо на всеки който се чуди какъв 42 инча тв, още повече че го взех за 2300 а сега падна на 1700лв (за нетърпението се плаща )

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #475

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jovko
    -не мога да го пусна през VGA кабел на по-голяма резолюция от 1280х768?
    1080 e само през HDMI

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    106
    #476

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    1080 e само през HDMI
    И аз така предполагах! мерси

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,598
    #477

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от aslanova
    Здравейте. Пуснах запитването си и в друга тема от форума, но реших да погледна тук. Прочетох цялата тема и си докарах главоболие и съм доста разколебана дали да си взимам LCD или плазма. Опитах се да вникна във всичко, което сте написали и имам чувството, че само ще си дам парите и няма да мога да направя никакви настроики по телевизора или каквото и да е било. Да включа компа, да сложа кабелната (цифровата), за се оправя с кабелите, началните настроики, всички проверки, цветове, тв-канали и т.н.
    Спряла съм се на PANASONIC TX-L42S10E. Искам да гледам телевизия и да гледам филми от лаптопа си. Добър избор ли е?
    Привет
    Да модела е добър /PANASONIC TX-L42S10E/-става за всичко изброено от теб.
    Докато LG LH2510/който си споменала в другата тема/ е орязана версия и е неподходящ за връзка с компютър.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #478

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Bivola
    Калибрирах го...ужким,но някаква съществена разлика не виждам,освен че може би на HD източници синее леко картината,но това е може би от самия филм - Surrogates 720p от Аренабг - може би самия рилийз въпреки че е h264 е калпав и тъмен като цяло.
    Иначе определено има разлика в менюто,защото авторът е работил в WB/Custom,което в европейския вариант не е налично или поне в моя,така чe предполагам заради това не постигам някакви видими разултати.Ще го погледам така малко и ако не ми хареса ще си върна оригиналните настройки.
    Някой знае ли долу на снимката какво значи настройката,която съм отбелязал със стрелкичка WB METHOD вариантите са 00,01,02 и 03.
    Ти WB трябва да си имаш във потребителското меню. Ти ако не си го пипал в сервизното и ти стои на Normal или Dinamic е нормално да ти синее.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,598
    #479

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Bivola
    Калибрирах го...ужким,но някаква съществена разлика не виждам,освен че може би на HD източници синее леко картината,но това е може би от самия филм - Surrogates 720p от Аренабг - може би самия рилийз въпреки че е h264 е калпав и тъмен като цяло.
    Иначе определено има разлика в менюто,защото авторът е работил в WB/Custom,което в европейския вариант не е налично или поне в моя,така чe предполагам заради това не постигам някакви видими разултати.Ще го погледам така малко и ако не ми хареса ще си върна оригиналните настройки.
    Някой знае ли долу на снимката какво значи настройката,която съм отбелязал със стрелкичка WB METHOD вариантите са 00,01,02 и 03.

    Ако не се лъжа това са позиции за настройка на баланса на бялото - тоест може да запаметиш три отделни настройки- като WARM,COOL,NORMAL.

  18. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #480

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Ти WB трябва да си имаш във потребителското меню. Ти ако не си го пипал в сервизното и ти стои на Normal или Dinamic е нормално да ти синее.
    За съжаление WB отсъства от потребителското меню.Само Cool,Normal and Warm.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 174 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  3. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе