Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
501. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    29 5.79%
  • PDP 42"

    301 60.08%
  • PDP 46"

    33 6.59%
  • PDP 50"

    121 24.15%
  • PDP 55"

    8 1.60%
  • PDP 65"

    4 0.80%
  • PDP 85"

    0 0%
  • PDP 103"

    5 1.00%
  • PDP 145"

    0 0%
  • PDP 152"

    0 0%
Страница 72 от 102 ПърваПърва ... 2262707172737482 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,066 до 1,080 от общо 1523
Like Tree14Одобрявам

Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #1066

    Re:Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от bobi700402
    Много се извинявам може ли да качиш снимки или програма беше за раздвижване на блокирали пиксели че имам проблем с монитора.Снимките бяха много бързо сменящи се чак те заболява главата.Предварително мерси.Досега ги търсих в форума но не ги намирам. Извинявам се май ги намерих.
    Пиши Pixel Fix в Гугъл и си избери.На LEDа имам горещ пиксел,който не можах да фиксирам нито с програми,нито с масажи;дано ти успееш.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #1067

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Днес ходих в ТП - Плевен и имаха само един 50ST50,на който бяха вече бяха прогорили едно лого в горния ляв ъгъл,може и да е само отпечатък,но не съм имал плазма,за да съм сигурен.Обещаха за сряда да ми доставят неразпечатан . Не знам защо ,но на еднакъв аналогов сигнал картината ми се стори доста по-размазна отколкото на едно ЛГ 50ПА4500.Пуснах му Match of the day /HD/ и футболът изглеждаше прекрасно,след това едно MKV/DTS и имаше звук,също четеше и вградените субтитри.Това,което ме притеснява е каква ще е картината на цифровата на Близу на СД сигнал,каквито са повечето програми.Моля някой,ако има наблюдения,да сподели.Благодаря предварително!

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1068

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от dudi4ek Виж публикацията
    Това,което ме притеснява е каква ще е картината на цифровата на Близу на СД сигнал,каквито са повечето програми.Моля някой,ако има наблюдения,да сподели.Благодаря предварително!
    Ако ще го гледаш от поне 3м. ще е отлична.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    118
    #1069

    Exclamation Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от dudi4ek Виж публикацията
    Днес ходих в ТП - Плевен и имаха само един 50ST50,на който бяха вече бяха прогорили едно лого в горния ляв ъгъл,може и да е само отпечатък,но не съм имал плазма,за да съм сигурен.Обещаха за сряда да ми доставят неразпечатан . Не знам защо ,но на еднакъв аналогов сигнал картината ми се стори доста по-размазна отколкото на едно ЛГ 50ПА4500.Пуснах му Match of the day /HD/ и футболът изглеждаше прекрасно,след това едно MKV/DTS и имаше звук,също четеше и вградените субтитри.Това,което ме притеснява е каква ще е картината на цифровата на Близу на СД сигнал,каквито са повечето програми.Моля някой,ако има наблюдения,да сподели.Благодаря предварително!
    Погледнах, че "LG 50PA4500 (50PA4500) 50 Inch HD Ready" не е FullHD(1080p), т.е. нормално е да дава по-добра SD картина, но да си вземеш 50" и да не можеш да гледаш филми с Blu Ray качество ... аз не бих си го причинил и при това точно с LG плазма. Въпреки това ти си прецени - отзивите за LG-to са добри, но хората казват, че в сравнение с картината на ST50, LG-то хич не става.

    При мен преди бях на 29" кинескоп, уж щях да взимам LCD 42"/46", а взех 50" плазма. В началото SD предаванията ми бяха кошмарни, но след 2 месеца ползване определено преценявам, че и 60" би бил може би малко малък ...
    Този пост е редактиран от rakim; 18-09-12 в 23:57.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    46
    #1070

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от dudi4ek Виж публикацията
    Днес ходих в ТП - Плевен и имаха само един 50ST50,на който бяха вече бяха прогорили едно лого в горния ляв ъгъл,може и да е само отпечатък,но не съм имал плазма,за да съм сигурен.Обещаха за сряда да ми доставят неразпечатан . Не знам защо ,но на еднакъв аналогов сигнал картината ми се стори доста по-размазна отколкото на едно ЛГ 50ПА4500.Пуснах му Match of the day /HD/ и футболът изглеждаше прекрасно,след това едно MKV/DTS и имаше звук,също четеше и вградените субтитри.Това,което ме притеснява е каква ще е картината на цифровата на Близу на СД сигнал,каквито са повечето програми.Моля някой,ако има наблюдения,да сподели.Благодаря предварително!
    Аз съм от Плевен, с пламза 42VT30 и на Близу, с кам модул. Доволен съм но 90% гледам HD каналите, там е истината

    СД каналите са поносими, особено основните. Ако искаш заповядай да удариш едно око, все пак всеки има различни изисквания

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #1071

    Отговор: Re:Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от w00x Виж публикацията
    Чудех се, така и така седях там с 300лв, дали да не взема една DIVA PREMIUM HD, но не се реших. Ще я взема за Коледа, пък може да падне до тогава малко.
    Аз бях днес в Технополис /Варна/ да видя безжичната му клавиатура, но не се стигна до проба, защото DIVA PREMIUM HD вече беше изчерпан. Като собственик на VT30 се загледах в новата VT50 серия на Панасоник. Стойката му, подобно на тези на Филипс, като че ли има възможност за монтаж на стена. Дизайн и картина - все така радост за окото.
    Прогнозирам, че за Коледа цената му ще падне поне до тази, на която беше в промоция моя, миналата година.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    2
    #1072

    Отговор: Re:Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Насочил съм се към TX-P50ST50E в Технополис. Интересува ме дали някой е успял да види лепенката на панела че е произведен в Япония и къде се намира че и аз да я видя (би трябвало да е горе вдясно ако се гледа отзад телевизора). Ако има "Made in Japan" паля колата и отивам да го вземам .

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1073

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    При положение, че Панасоник правят плазмите си панели само в Япония, къде другаде да са го произвели?
    Иначе самите телевизори за нашия пазар се правят в Европа.

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    2
    #1074

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Мисля че Panasonic имат 1 завод за плазмени дисплеи в Китай. Може би хората който са си взели този модел телевизор(TX-P50ST50E) ще могат да погледнат по обстойно и да кажат. Иначе че се сглобяват в Чехия не ме притеснява. Мерси на отзовалите се.
    Успях да видя лепенката на TX-P42ST50E, по средата на дисплея е и се вижда че е "Made in Japan".

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,568
    #1075

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Китайският завод на Панасоник е затворен от 2 дни, заради протестите и вандализма на националистите в Китай срещу японското правителство - островите Сенкаку. Всички магазини с японска техника са с счупени витрини, японските коли паркирани по улиците са изпотрошени...Заводите на Canon и Toyota също са затворени..Китайците са проникнали на територията на поточните линии и са изпотрошили няколко десетки коли.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #1076

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Днес си взех 50ST50.Първите ми впечатления са изцяло положителни.На цифрова на Близу от 2 метра се представя много по-добре от Samsung LE40B650 и на SD и на HD.Чува се много леко бръмчене само когато се надвеся над него и звука е изключен.Плеърът е добре,дори когато вградя субтитрите с AVIAddXSubs се позиционират долу на екрана,а не като на Самито по
    средата.Мрежовите функции не съм тормозил.Сега ще повърти малко заливки до мача,но нямам търпение да му навъртя 200 часа,за да си му се кефя безгрижно.По принцип всеки си хвали неговото,но мисля,че наистина за цената си няма конкурент.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,568
    #1077

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    dudichek
    Честито Картината ще се подобри още, но след като се разработи.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    68
    #1078

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Не знам дали някой го е споменал преди мен, но държа да споделя, че вчера като гледах Youtube на Panasonic-а вече беше в HD формат, а до сега не беше!
    Неприятно впечатление ми направи обаче, че не ми работиха плейлистите и ползвах само търсенето.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,568
    #1079

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 20-09-12 в 15:28.

  18. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    6
    #1080

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Приятели,
    моля за помощ за следното:
    Телевизорът е Panasonic P50GT50E. При включване на външен HD с DVD филм не показва наличните субтитри.
    Какво е решението?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 72 от 102 ПърваПърва ... 2262707172737482 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Plasma телевизори - част 4
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1725
    Последно: 01-10-23, 23:58
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе