Страница 4 от 94 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1409

Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    47
    #46

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Мога да ти дам куп друго по-големи и известни сайтове, които са още по-аматьорски и пълни с некомпетентни мнения и анализи.
    За мен еталон са fullhd.gr, hdtvtest.co.uk, avforums.com, flatpanelshd.com. Досега много рядко е имало разминаванее между техните изводи и това, което аз съм забелязвал наживо. Като отбелязвам, че в повечето случаи съм чел техните ревюта в последствие.
    digitalversus е популярен защото е представил информацията лесносмилаемо и хората разбират нещо като четат. В другите сайтове срещат куп непознати термини и се чудят какво аджеба говорят тия хора.
    Няма как да не се обадя и аз. Точно тези (fullhd.gr, hdtvtest.co.uk, avforums.com, flatpanelshd.com) са ми най-отгоре в bookmarks. Понякога леко се отплесват, но по принцип там намирам най-адекватните ревюта и коментари.

    Що се отнася за digitalversus - веднъж намерих ревю през Google при тях, влязох ... и излязох. Няма какво повече да се добави за тия.

    Що се отнася за тая война дето се разгаря тука ... хора, не забравяйте че качеството на картината се сътои от много компоненти. Аз имам и Sony LCD и 42V20 у нас и честно казано има какво да харесам и на единия и на другия. Аз лично така и не намерих LCD с равномерна подсветка, което мен лично ме изкарва извън нерви и сега основния ми телевизор е плазмен :-). Мисълта ми е - всеки си има критерии за избор и всеки е свободен да харесва каквото си ще. Идеален телевизор няма и тоя тип спорове са напълно излишни и яко оспамват "тази иначе толкова симпатична" дискусия :-D.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    32
    #47

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от georgebg
    а и при тази "пакетна" оферта не е за изпускане
    А колко ваучера ти дават за да докарат тази цена ?

    Притесненията за мостра ме спират да купя такъв от там. А и защо се предлага да си купиш гаранция за Х лева след като Панасоник България ти я дава безплатно за 5 години след регистрация при тях?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    62
    #48

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Batboy
    А колко ваучера ти дават за да докарат тази цена ?

    Притесненията за мостра ме спират да купя такъв от там. А и защо се предлага да си купиш гаранция за Х лева след като Панасоник България ти я дава безплатно за 5 години след регистрация при тях?
    Гаранцията важи за пожар, кражба и т.н. Един вид си е застраховка. А и ако се повреди идват у Вас...

    Притесненията за мостри - искай да ти изкарат неразпечатан кашон. Лесно ще го установиш по тиксото, ако има повече слоеве. Другото е да видиш книжката с упътванията, тъй като в нея се държат оригиналните батерии (запечатани).

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    32
    #49

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от fenixsz
    Притесненията за мостри - искай да ти изкарат неразпечатан кашон. Лесно ще го установиш по тиксото, ако има повече слоеве. Другото е да видиш книжката с упътванията, тъй като в нея се държат оригиналните батерии (запечатани).
    За онлайн ми е мисълта, от като го докарат, малко късно, може би някъде със ситен шрифт пише "Избора на стоката която ви се доставя е по наше усмотрение" или от сорта и после като ти натресат плазма с 200-300 часа работа да не можеш да възразиш, все пак я взимаш на 200 лева по-ниска цена.

    А и малката светкавица(2-3К волта) предполагам не влиза в застраховката, пък била и далечен братовчед на истинската (5-6...К волта)?

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #50

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Колеги, една малко необичайна и спешна молба: дали е възможно някой от вас, притежателите на TX-P42G20E да измери габаритите на кашона, в който е опакована плазмата? Чудя се дали ще успея утре да я побера в колата...

    Благодаря предварително!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    32
    #51

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    PANASONIC TX-P42G20E
    Цена на продуктите: 1,499.00 лв
    + Гаранция +: 109.00 лв
    + Цена на доставка: 10.00 лв
    Общо: 1,618.00 лв
    Това е в ТМ, след актуалната към момента цена...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #52

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Panasonic дават безплатно 5г гаранция и 80лв ваучер

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    32
    #53

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от qbadabaduuu
    Panasonic дават безплатно 5г гаранция и 80лв ваучер
    ваучера е ако си купиш фотоапарат или камера...

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #54

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Batboy
    ваучера е ако си купиш фотоапарат или камера...
    ТВ също

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    36
    #55

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Creep
    Колеги, една малко необичайна и спешна молба: дали е възможно някой от вас, притежателите на TX-P42G20E да измери габаритите на кашона, в който е опакована плазмата? Чудя се дали ще успея утре да я побера в колата...

    Благодаря предварително!
    Специялно,ходих до мазето да премеря кашона,размерите са(115 х76 х 28см)

  13. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #56

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от em4o65
    Специялно,ходих до мазето да премеря кашона,размерите са(115 х76 х 28см)
    В А4-ка се събира отзад точно до сантиметър 42S10-kaта

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #57

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от em4o65
    Специялно,ходих до мазето да премеря кашона,размерите са(115 х76 х 28см)
    Много благодаря за отделеното време!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    32
    #58

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Потвърждавам за размерите. Преди малко платих един 42'G20, утре ще го доставят...дано при доставката да го возят правилно, че като гледам как са разположени в магазина...Как могат да се установят пукнатини при превоза(знам, че се говореше за микропукнатини, но каква ми е гаранцията, че след 2-3 месеца няма да са видими?)

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #59

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    В кой магазин има бройки?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    36
    #60

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Creep
    В кой магазин има бройки?
    http://www.kkelectronics.com/product...ct_id=09070417
    На този линк,по-долу има магазините къдет би трябвало да има налични,за всеки случаи звъни до магазина и да те свържат с отдела за телевизори,консултантите знаят най добре дали има,като им кажеш,че ще провериш за навъртени,часове и ще разбереш дали найстина е неразпечатван,да не се разкарваш само напразно до там.Тактиката която приложих аз беше точно такава,и проработи,косултанта които ми потвърди за запечатката,не ме подведе и всичко беше ок,аз го купих от ЦУМ пича се казваше Станимир или Станислав много печен и точен,и искаи да те свържат имено с него,ако си от София и тие близко този магазин.Успех,при покупката,ще чакаме за първи впечатления.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 94 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Plasma телевизори - част 4
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1725
    Последно: 02-10-23, 00:58
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 10:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 19:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 15:37
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 17:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе