Страница 5 от 94 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1409

Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    62
    #61

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Batboy
    Потвърждавам за размерите. Преди малко платих един 42'G20, утре ще го доставят...дано при доставката да го возят правилно, че като гледам как са разположени в магазина...Как могат да се установят пукнатини при превоза(знам, че се говореше за микропукнатини, но каква ми е гаранцията, че след 2-3 месеца няма да са видими?)
    Преди да разпишеш товарителницата на шофьора погледни кашона добре. После го отвори, разгледай всичко и тогава подписвай. Видях, че си ме питал за прогарянето.

    Едва ли гаранция+ ще покрие прогаряне. В крайна сметка прогарянето зависи изцяло от собственика и неговата "немърливост".

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #62

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    lazarus18, последните месеци имам много работа и рядко влизам във форума,а и чакам добри цени .
    Виждам ,че си купил G20 предполагам 50 инча ,Честито !
    Без да те притеснявам много, ми кажи с няколко думи дали си доволен !
    Гледам предимно HD филми от интернет !
    42PV80 си става ,но ще му сменям мястото !
    Гледам от 3 метра и съм на ръба да си взема 50X20 и да чакам развитието на 3D технологията ,но май оттам скоро заек няма да излезе !!!!
    Единствено ме притеснява ,че мога да виждам структурата на екрана, ако я виждам ще взема 50G20 и без това съм го нарочил от половин година !
    Благодаря предварително !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    32
    #63

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Creep
    В кой магазин има бройки?
    Снощи в ТМ в мол-а на бул. Ал.Стамболийски нямаше налични и мостри, предполагам в ТМ на бул. Цариградско посе има

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #64

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от Loreti
    lazarus18, последните месеци имам много работа и рядко влизам във форума,а и чакам добри цени .
    Виждам ,че си купил G20 предполагам 50 инча ,Честито !
    Без да те притеснявам много, ми кажи с няколко думи дали си доволен !
    Гледам предимно HD филми от интернет !
    42PV80 си става ,но ще му сменям мястото !
    Гледам от 3 метра и съм на ръба да си взема 50X20 и да чакам развитието на 3D технологията ,но май оттам скоро заек няма да излезе !!!!
    Единствено ме притеснява ,че мога да виждам структурата на екрана, ако я виждам ще взема 50G20 и без това съм го нарочил от половин година !
    Благодаря предварително !
    Разликата между 50Х20 и G20 не е само в резолюцията както предполагам знаеш. Определено G20 си заслужава, но и разликата в цената не е малка.
    По-ниската резолюция на 50Х20 може би ще ти е проблемна от това разстояние. Много е възможно вече да започваш да забелязваш структурата на панела.
    Иначе аз съм много доволен от модела /46 инча е/. В сравнение с сегашния ти ще си много по-доволен.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #65

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    lazarus18, знам разбира се ,че разликата не е само в резолюцията ,но все пак разлика в цената 1200 лева са си 1200 лева.
    Знам ,че G20 e доста по-добър от Х20 ,но дали дова " доста по-добър " струва 1200 лева?
    Везните клонят към G20 ,но ще преценя на място !
    Благодря за мнението, ще се обадя като направя полупка !

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    356
    #66

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Можете ли да кажете нещо за 3Д възможностите (VT20 серия) ?
    Един колега се е запалил да си купува 3Д телевизор, чуди се има ли смисъл и дали плазма на Панасоник или ЛСД на Сони/Самсунг

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    13
    #67

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    По съвет на Христослав (мисля) избрах P42S20E. Купих и модул от Близуу, но не зная каква настройка да направя че да подкарам HD каналите , плс хелп? Иначе съм настроил картината на "кино" и показателите под 30, всички системи за подобрение на изкл. и гледам тв на зуум 1 , поправете ме ако греша за някоя настройка. При изключен ТВ на около 7см от горния десен ъгъл виждам едно малко по-светло петно (около 2см), но при вкл. тв не го забелязвам, това трябва ли да ме притеснява?

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #68

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Loreti, приеми един приятелски съвет - зарежи 50X20 и се насочи към Samsung 50C430 (за същите пари) или 50C450. Няма да съжаляваш.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #69

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от chavv
    Можете ли да кажете нещо за 3Д възможностите (VT20 серия) ?
    Един колега се е запалил да си купува 3Д телевизор, чуди се има ли смисъл и дали плазма на Панасоник или ЛСД на Сони/Самсунг
    Защо автоматично изключвате Samsung от списъка с плазмите? Разгледайте модела 50C7000.

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    158
    #70

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Колеги, взех го! Подробности и впечатления - утре...


  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    36
    #71

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    @Crrep,честита придобивка,със здраве да го ползваш,и гаранцията от Панасоник да си вземеш.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #72

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от kirretto
    Loreti, приеми един приятелски съвет - зарежи 50X20 и се насочи към Samsung 50C430 (за същите пари) или 50C450. Няма да съжаляваш.
    Благодаря за съвета ,но съвети от хора които са чели и видяли по-малко от мен не приемам !
    Най-важното съм фен на плазми Panasonic /причините са много/ и затова пиша тук , а не във форума на Samsung!
    Много по-голяма е вероятността да си купя Panasonic 50VT20 отколкото какъвто и да било модел на Samsung ,освен ако не е на половин цена !!!

    P.S. Много ми е интересно защо не си взел за себе си нов Samsung ,a Panasonic V20 след като вече си имал плазма Samsung ?

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #73

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от kirretto
    Loreti, приеми един приятелски съвет - зарежи 50X20 и се насочи към Samsung 50C430 (за същите пари) или 50C450. Няма да съжаляваш.
    Със самсунга буквално ще се "размажеш" от кев, модела замазва жестоко картината при движещи се сцени.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    402
    #74

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Вай, каква грешка да се обадя със съвети точно към вас, знаещите и видяли толкова плазми Samsung! Вземам си поука да не се обаждам повече. Само още нещо - на път съм да заменя V20 със Samsung, след като не можах да харесам и G20. Защо ли е така? Сигурно съм нещо кьорав или луд, след като всички са толкова прехласнати по Panasonic, пък аз толкова да не мога да го харесам. Пичове, отворете си очите, японците ви клатят яко!

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    19
    #75

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от kikimiki
    По съвет на Христослав (мисля) избрах P42S20E. Купих и модул от Близуу, но не зная каква настройка да направя че да подкарам HD каналите , плс хелп? Иначе съм настроил картината на "кино" и показателите под 30, всички системи за подобрение на изкл. и гледам тв на зуум 1 , поправете ме ако греша за някоя настройка. При изключен ТВ на около 7см от горния десен ъгъл виждам едно малко по-светло петно (около 2см), но при вкл. тв не го забелязвам, това трябва ли да ме притеснява?
    Ако си го взел нов (а не мостра!) - нормално е да се появяват леки "по-светли петна" по екрана в първите 100-200 часа на работа. След като го "разработиш", както добре си тръгнал - няма да имаш проблеми.Моя ТВ е най-евтината плазма Х20 и вече съм навъртял около 3000 часа, като само в началото му бяха занижени контраст/яркост, и като си представиш, че детето играе с часове на PS2 понякога, а и често го забравят включен - чат-пат се виждат леки отпечатъци, но след 10-15 мин като сменя канала и изчезват. Лично аз те съветвам да не се вманиачаваш, а да си го гледаш и ползваш с кеФ. А за Близуу - нека някой друг да помогне, че аз съм на сателит

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 94 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Plasma телевизори - част 4
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1725
    Последно: 01-10-23, 23:58
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе