Страница 84 от 94 ПърваПърва ... 34748283848586 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,246 до 1,260 от общо 1409

Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    92
    #1246

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Ще вметна, че като цяло работата ми е свързана с цветове и от там се налага да умея да преценявам, кое е добър цвят (вярен-приятен) и кое не е.
    При мен остава проблема с жена ми, дългото гледане на един канал и тоталното й неразбиране, че техниката трябва да се пази.
    Затова все още се чудя дали да не направя компромис с LCD :/
    Терро, ще ми е интересно, като специалист, да споделиш как е положението с цветовете /верен- приятен/, при LCD.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    8
    #1247

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Аз си взех VT-то заради дистанционното управление - много е красиво .....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    27
    #1248

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    ST не можах да го сравня, защото беше поставен на друга стена. Ще го погледна отново.


    За LCDтата им хвърлих отначало един бърз поглед и не съм се вглеждал в тях. samsung D7000 ми допадна, но от демото нищо не може да се усети.
    Но плазмата си е плазма - просто приятна картина, която радва окото.



  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1249

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте! Понеже и аз се колебая коя плазма да взема - 50GT или 50VT, имам въпрос към ползвателите им относно 50Hz бъг, които в магазина не може да се види добре , дали при гледане на футбол по телевизията /SD и HD/ се забелязва и дали е дразнещо ? Четох, че на VT почти не се забелязва в сравнение с GT, но дали оправдава разликата от 500лв?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    33
    #1250

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Здравейте! Може ли да се променя по някакъв начин размера на субтитрите на медия плеъра на 42GT?


  7. Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    156
    #1251

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Не, за съжаление.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    46
    #1252

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Ако вградиш субтитрите във видеото може.

    Правил съм го с Canopus Procoder 3. Играчка си е но друг начин май няма.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #1253

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/


  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #1254

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    -200€ за 50GT30 -едва ли ще го видим в България -прекалено сме богати за такива отстъпки....
    П.П. Ако и тук е -400лв /2300лв/ изобщо няма да се замисля.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    19
    #1255

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Картела Техномаркет Технополис Зора е непробиваем Всички цени до лев еднакви И при промоции и без промоции

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    27
    #1256

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от emanshev
    Картела Техномаркет Технополис Зора е непробиваем Всички цени до лев еднакви И при промоции и без промоции
    За огромно съжалание това е самата истина. Картелната далавера мирише от всякъде.

    Цитат Първоначално публикувано от terro
    ST не можах да го сравня, защото беше поставен на друга стена. Ще го погледна отново.
    Днес успях да сравня на бързо ST и GT. Черното е много близко, заедно с картината.



  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #1257

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Какво оргстъкло (полиметилметакрилат) в качеството на защитно стъкло се използва в плазмите на Панасоник!?

    В качеството но защитно стъкло Панасоник използва обикновенно, но специално, термически-обработено силикатно стъкло подобно на "триплекс". С един неголям нюанс. Този същият "триплекс", представлява не двуслойно стъкло с полимерно фолио, а стъкло с фолио на лицевата повърхност, тоест от страната на "зрителя".
    Предназначението на това полимерно фолио не е само в повишаване здравината на стъкленият екран, за сметка на някаква защита от деформация на екрана при удар с твърд предмет, но и интеграция в него(фолиото) на антиотразяващият филтър.



    http://vkontakte.panasonic.ru/?utm_s...wboy-sensation

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #1258

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    triplex glass = трислойно стъкло

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #1259

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от botev4o
    triplex glass = трислойно стъкло
    Знам писах го образно в кавички.
    триплекс/трислойно стъкло/ = стъкло-фолио-стъкло

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #1260

    Re:Panasonic Plasma TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 2/

    Занимавам се професионално с проектиране на коли от 9 години и имам стабилни познания по български език. Нямаме дума "триплекс" в българския език, нито това е название на автомобилно стъкло. В английския език има название "triplex glass", което на български език е "трислойно стъкло". Това, че понякога в родните сервизи за смяна на стъкла казват "триплекс", е резултат от неосведомеността на служителите им. Същото се отнася и за повечето българо-английски речници, в които има страшно много грешки и авторите им с право могат да се подложат на малко повече ограмотяване Извинявам се за излиането от темата. Може да се изтрие това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 84 от 94 ПърваПърва ... 34748283848586 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic Plasma телевизори - част 4
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1725
    Последно: 01-10-23, 23:58
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе