Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 32 от 116 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,586
    #466

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Е аз немския не го владея особено , ама той почти навсякъде е толкова - http://www.amazon.de/dp/B00C2LVT3C/?...WKd6xYmjMdxfxw
    А при тая цена (3300лв) , какъв е смисъла да го купуваш , след като 50VT60 е 3040-3200 лв ?
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...50VT60E-PLASMA

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #467

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Е аз немския не го владея особено , ама той почти навсякъде е толкова - Panasonic TX-P50GT60E: Amazon.de: Elektronik
    А при тая цена (3300лв) , какъв е смисъла да го купуваш , след като 50VT60 е 3040-3200 лв ?
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...50VT60E-PLASMA
    Аа, не съм наясно с актуалните цени. Просто казах, че ако нещо не е налично в техноверигите е безмислено да се проверява за доставка през тях, със сигурност е по-евтино сам да си го купи човек. Иначе разбира се, на внесената стока цените са по-добри, отколкото по западните онлайн магазини.
    Беше спомената цена от 4000лв през Технополис, за всеки случай дадох идея за същото за 3000 ако някой толкова държи на него.
    svetlio1 одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #468

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Някой ако може да каже Panasonic TXP42,
    VT20 790,- лв не е наличен все още
    VT30 930,- лв не е наличен все още
    GT20 880,- лв наличен,
    GT30 1050,- лв наличен


    има ли съществена разлика между тези модели и кой ще препоръчате? от чужбина са.

    Този пост е редактиран от bossorange; 02-10-13 в 11:05.

  5. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #469

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Доста стари модели ,сигурно и доста работили , ще си купуваш ли ?

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #470

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Плазмите са нови, просто за залежали. И да, мисля да си купя

  7. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #471

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    VT30 , но нали не е наличен , доста съмително , но парите са си твои , риска също , както и ъдоволствието да се почувстваш прецакан . Лично мнение !

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #472

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ясно ми е, че VT 30 е най-добър, но голяма и съществена ли е разликата между четирите модела?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    41
    #473

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Благодаря на отговорилите за цената на P50GT60E. Идеята за поръчка беше изказана от Христослав. И аз се надявах, че при условие, че P50VT60E в момента е 3200 в Технополис, този да е определено под 3000 лв. Аз бих си взел и P50VT50E, който в момента е на добра цена, 2100 лв., но не знам дали ще се намери неизползван. А иначе поръчка по интернет не е ли рисковано? Ако пристигне и не е в ред, работата много се усложнява, докато тук в магазина го пробваш и ако ти хареса, чак тогава плащаш.

  11. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #474

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Panasonic Viera TX-P42GT30 vs Panasonic Viera TX-P42VT30 - DigitalVersus

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от bossorange Виж публикацията
    Ясно ми е, че VT 30 е най-добър, но голяма и съществена ли е разликата между четирите модела?

    http://www.digitalversus.com/tv-tele...sus-table.html

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #475

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от georgibg Виж публикацията
    А иначе поръчка по интернет не е ли рисковано? Ако пристигне и не е в ред, работата много се усложнява, докато тук в магазина го пробваш и ако ти хареса, чак тогава плащаш.
    Риск винаги има при онлайн поръчка от чужд магазин. Но с годините и немалко направените поръчки съм се убедил, че западни магазини като Amazon имат съвсем различно отношение към клиента и всъщност риска се заключва в това, че ако действително изникне проблем ще е необходимо известно технологично време за решението му.
    Но в крайна сметка ще бъде решен и то с по-висока сигурност, отколкото при покупката от който и да е БГ търговец, без значение онлайн или на място...
    Просто конкретно за аудио - видео техника не е удачна според мен покупка от Европа, защото цените там са по-високи, отколкото при нас, а не заради евентуални проблеми с гаранция и логистика.

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #476

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от bossorange Виж публикацията
    Някой ако може да каже Panasonic TXP42,

    VT30 930,- лв не е наличен все ощe
    Привет, колега

    Имам 50VT30 от декември 2011 г. и за работата му до сега мога да кажа, че е перфектен във всяко отношение. Такива "чудеса" като прочетените във форума - бъзинг на картината /каквото и да значи това/, греене на корпуса, шумове някакви си при намален звук нощем и т.н. не сме виждали и чували никога. Казвам перфектен що се отнася до гледане на цифрова телевизия и HD филми от тракерите. При избора на модела приоритет бе качеството на 3D картината както за филми така и за игри, но се оказа, че лага му е повече от приемливия от мен, като геймър, и съм разочарован от представянето му като монитор, сравнен със бившият ми стар 120Hz и новият 144Hz монитори.
    Ако този 42" модел, който очакваш, не е бил мостра а само е залежал в някой склад, според мен можеш да бъдеш спокоен за парите си.
    Колкото до "прецакването" за което предупреждава колегата - много е вероятно да почувстваш такова усещане седмица след покупката, което май е масово усещане, заради това че не си взел по-голям размер.
    Аз например се минах с избора на моя размер. Една плазма 60-65 инча щеше да ми е джус сега в хола за домашната ни 3D кино система. :rolleyes:

    Успех с избора и покупката!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #477

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от raziel66 Виж публикацията
    Привет, колега

    Имам 50VT30 от декември 2011 г. и за работата му до сега мога да кажа, че е перфектен във всяко отношение. Такива "чудеса" като прочетените във форума - бъзинг на картината /каквото и да значи това/, греене на корпуса, шумове някакви си при намален звук нощем и т.н. не сме виждали и чували никога. Казвам перфектен що се отнася до гледане на цифрова телевизия и HD филми от тракерите. При избора на модела приоритет бе качеството на 3D картината както за филми така и за игри, но се оказа, че лага му е повече от приемливия от мен, като геймър, и съм разочарован от представянето му като монитор, сравнен със бившият ми стар 120Hz и новият 144Hz монитори.
    Ако този 42" модел, който очакваш, не е бил мостра а само е залежал в някой склад, според мен можеш да бъдеш спокоен за парите си.
    Колкото до "прецакването" за което предупреждава колегата - много е вероятно да почувстваш такова усещане седмица след покупката, което май е масово усещане, заради това че не си взел по-голям размер.
    Аз например се минах с избора на моя размер. Една плазма 60-65 инча щеше да ми е джус сега в хола за домашната ни 3D кино система. :rolleyes:

    Успех с избора и покупката!
    Ако е работил какво може да му се працака?

  16. Banned
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    65
    #478

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Прогаряне на панела !

    Цитат от стр.1 :
    " Често при гледане продължително над 5-6 часа на една телевизионна програма, се получава отпечатък на логото/прогаряне/, а 'отпечатък' се получава защото фосфорът е остарял неравномерно. При случая с логото, то свети постоянно, а останалата част от панела не -> там където е стояло логото, фосфорът е остарял повече. Отпечатването е по-ясно изразено в началните часове на работа на тв-то (около 200), защото тогава, фосфорът старее най-интензивно. След това процесът на стареене се забавя и оттук намалява шанса за отпечатък. Бялото /поради интензивноста на цвета/ се отпечатва най-много. "

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,516
    #479

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от georgibg Виж публикацията
    Благодаря на отговорилите за цената на P50GT60E. Идеята за поръчка беше изказана от Христослав. И аз се надявах, че при условие, че P50VT60E в момента е 3200 в Технополис, този да е определено под 3000 лв. Аз бих си взел и P50VT50E, който в момента е на добра цена, 2100 лв., но не знам дали ще се намери неизползван. А иначе поръчка по интернет не е ли рисковано? Ако пристигне и не е в ред, работата много се усложнява, докато тук в магазина го пробваш и ако ти хареса, чак тогава плащаш.
    Вземи TX-P50VT50E от Технополис, но при покупката провери дали не е бил мостра.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #480

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от bossorange Виж публикацията
    Ако е работил какво може да му се працака?
    Нищо няма да му се прецака, но според това какво е изобразявал докато е работил, без значение дали е разработен преди това, може да има остатъчни образи /така наричаното от някои - "прогаряне на екрана"/ от неподвижни образи, като лога на ТВ канали, например.
    Във VT серията, както предполагам знаеш, са налична опциите "орбитален пиксел" и "подвижна лента", чрез които такива остатъчни образи се свеждат до минимум или се елиминират, ако се наложи.
    От личен опит с този вероятно единствен минус на плазмените телевизори, няма да отрека че са се получавали такива остатъчни образи - след заспиване пред ТВ-то вечер, например, но пък след ден време няма и помен от въпросната следа на логото на канала, на който е работил цяла нощ.
    За равнението между VT и GT сериите, което те интересува бих добавил, че подобрената функционалност на VT серията идва почти безплатно, като имам предвид, че за уж по-високата цена получаваме и 2 чифта очила и донгъл за Wi Fi, които като себестойност са или поне бяха тогава към 400-450 лв., или почти толкава, колкото бяха по-евтини моделите от GT серията предлагани без очила и донгъл.
    Този пост е редактиран от raziel66; 02-10-13 в 19:44.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 116 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе