Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 52 от 116 ПърваПърва ... 242505152535462102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 766 до 780 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #766

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Искам да попитам как ви работи EPG/Guide? Показва ли цялата информация за програмите или само сега и следващо предаване? Има ли възможност за таймер на програма(да превключи ТВ на тая програма когато тя започне)?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    11
    #767

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от idyulgerov Виж публикацията
    Докато си разработвам телевизора искам да споделя, че съм приятно изненадан от звука. След леки настройки съм учуден, че плоскоекранен телевизор може да даде такъв звук. Доста съм придирчив и съм хай фи маниак, браво на Панасоник.
    И аз се бях настроил за кофти звук (предвид прочетеното в ревютата и монтираните 2Х5W + 10W), но се оказа, че след съответните потребителски настройки на екуалайзера и особено при задаване на режим за отстояние от стената +30 см. (реалното отстояние на ТВ-то е около 25 см.) се получава приличен звук за помещението.
    По-нататък ще мисля за допълнително hi-fi озвучаване

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #768

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7 Виж публикацията
    Аз ползвам това www.Mede8er.eu :. The Greatest Show on Earth.. . Дано да върши и работа за 3D , гледах Avatar без проблеми, но не ми тръгна друг филм . Въпрос към svetlio1 : Мога ли да променя от WARM на NORMAL цветната температура без да се промени съществино баланса на калибрацията , която ми се струва превъзходна. Целта ми е да гледам малко по-зелен терен при мачове , също има ли значение дали гамата ще е 2,4 или 2,2 . Благодаря предварително
    Ceco, телевизора има всичко друго, но не и перфектен баланс на сивото - тука Панасоник са се постарали да го осерат!. Режим стандарт синее и има влошени детайли в тъмната част (като ЛЦД), режим "кино" е в зелената гама (както искаш ти) без никакви настройки, другите два режима стават, но със съответното пипване на баланса. Установих, че е достатъчно да се корегира само двуточковия баланс - донякъде и готовите настройки са някаква база, но е несериозно да се прилагат 1:1 - няма еднакви панели.

    "Топло" е вярната цветова температура, гама 2.2 е за по-светли помещения, 2.4 е за по-тъмни.
    Този пост е редактиран от koleto; 21-11-13 в 11:04.
    svetlio1 одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    102
    #769

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от bobcka Виж публикацията
    И аз се бях настроил за кофти звук (предвид прочетеното в ревютата и монтираните 2Х5W + 10W), но се оказа, че след съответните потребителски настройки на екуалайзера и особено при задаване на режим за отстояние от стената +30 см. (реалното отстояние на ТВ-то е около 25 см.) се получава приличен звук за помещението.
    По-нататък ще мисля за допълнително hi-fi озвучаване
    Какви настройки ползвате за звука, че аз съм малко бос на тази тема?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    11
    #770

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Не съм пред ТВ-то в момента, но ще се опитам по спомен да опиша основните настройки:

    Потребителски режим:
    - Equalizer: най-образно казано във формата на V (ниските и високите честоти съм ги вдигнал , а средните са около 0);
    - Отстояние от стена: +30 см. (чувстително променя звука);
    - Усилване на бас: вкл. (не съм сигурен за точното име опцията, но е нещо като Bass Boost);
    - Surround: изкл. (зададените режими пресъздават различни ефекти, които не ме кефят, но може би ще са ОК ако напр. при гледане на някой мач си включиш режим Стадион )

    Все пак това са лични предпочитания, така че можеш да проиграеш различни настройки на EQ и Surr. докато намериш твоите

    Поздрави!

  7. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #771

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Koлеги това ли са очилата на Samsung, за които писахте че са съвместими с ST60???
    https://www.technopolis.bg/b2c/detai...-SSG-P51002/XC

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #772

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Да , това са - най-вероятно стават и миналогодишния модел (4000) .

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #773

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от milenskior Виж публикацията
    Аз се ъпдейтнах ръчно от флашка преди седмица.
    Не виждам някаква промяна в каквото и да е спрямо предишната версия с която бях 1.265

    Improvements
    Date/Version Description
    Nov. 5, 2013
    Ver. 1.266
    • Improvement of the Wifi connectoin and BBC HTML issue.
    Jun. 5, 2013
    Ver. 1.265
    • Improvement of E.P.G.
    Sep. 25, 2012
    Ver. 1.261
    • Improvement of browser.
    Jun. 19, 2012
    Ver. 1.256
    • Improvement of Viera connect functions.
    Apr. 26, 2012
    Ver. 1.253
    • Support Skype TV functionality.

    http://panasonic.jp/support/global/c...down_eu12.html

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    77
    #774

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Improvements
    Date/Version Description
    Nov. 5, 2013
    Ver. 1.266
    • Improvement of the Wifi connectoin and BBC HTML issue.
    Jun. 5, 2013
    Ver. 1.265
    • Improvement of E.P.G.
    Sep. 25, 2012
    Ver. 1.261
    • Improvement of browser.
    Jun. 19, 2012
    Ver. 1.256
    • Improvement of Viera connect functions.
    Apr. 26, 2012
    Ver. 1.253
    • Support Skype TV functionality.

    Download Information of VIERA for UK and Ireland/ Europe/ CIS | Download | TV | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global
    BBC HTML никога не съм ползвал и ако е имало някакви проблеми не съм знаел.
    EPG-то си е все така - текущото и следващото предаване.
    С браузъра не съм имал проблеми.
    С виера функциите също.
    Скайп не ползвам, че не ми се дават 200 лв. за камера тъй, че както написах за мен няма разлика с предишната версия.
    За някой друг може и да има.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    14
    #775

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Koлеги това ли са очилата на Samsung, за които писахте че са съвместими с ST60???
    https://www.technopolis.bg/b2c/detai...-SSG-P51002/XC
    Аз купих такива! За общо два 3D филма няма проблем с очилата.
    Оригиналните обаче са доста по масивни и удобни и при стартиране показват на дисплея нивото на батерията.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    64
    #776

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Може ли докато се разработва телевизор, да се гледа в 3D режим или не се препоръчва?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    43
    #777

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Никакъв проблем, но и там със занижен контраст и яркост първите около 200 часа. Даже в сферата на шегата, е още по-добре, защото образите са замазани.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    64
    #778

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Той Виж публикацията
    Никакъв проблем, но и там със занижен контраст и яркост първите около 200 часа. Даже в сферата на шегата, е още по-добре, защото образите са замазани.
    Значи(в кръга на шегата) да се разработва на СД сигнал, вмето на ХД, защото е по размазано.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #779

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ето как собственик на ST60 е оправил проблема с тинтовете - добавил е вентилатори в горната част на задният капак.
    Плазменные телевизоры Panasonic 2013 (часть 2) [96] - Конференция iXBT.com

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    182
    #780

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Някой от собствениците на 50ст60 може ли да качи снимки или видео от СД цифрова тв(не на ХД), особено тези с по-лоша картина. Много ми е интересно дали се справят добре на такъв сигнал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе