Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 131 от 172 ПърваПърва ... 81121129130131132133141 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,951 до 1,965 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #1951

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Не си се прецакал ,защото В750, до колкото си спомням, няма DVB-S тунер , другото условие картата на БСК да е Ирдето за които има САМодули ,но такива вече почти не се намират. За другата кодировка няма модули.
    Вярно,заблудих се,забравих,че нямам DVB-S...
    Сега видях и модула...На него пише UBTV irdeto access
    ....gives access to encrypted DVB/MPEG-2 transmissions.
    Той е първия от този линк:
    http://www.lefdata.com/satellite/cam/ci.html
    По принцип става ли за тази цел,ако имам ТV със сат. приемник и за какво става въобще?



  2.  
     
  3. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #1952

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Картата трябва също да е ИРДЕТО ,както и модула и ако ТВ-то има DVB-S може да се избегне Сет Топ Бокса на БСК

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    13
    #1953

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Отиди и си купи САМ модул и карта /80лв,25лв/. Стига си се мъчил с техният set-top-box.
    Значи проблема наистина е в Set top Box-а им, ан е е в ТВ-то.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #1954

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zgk
    .... или ако не може, да го премахна и да не се показва на екрана на ТВ, защото като включа мр. кабел то се появява. И да остане само DLNA2 с PC Share Manager.
    Спираш вградения в Windows 7 DLNA следния начин:
    Control Panel > Administrative Tools > Services ; навигираш надолу и намираш Windows Media Player Network Sharing Service , десен бутон Properties > Startup Time = Disabled , натискаш бутон Stop.

    Вградения DLNA не поддържа каквито и да било субтитри, ако гледаш филмите със субс може спокойно да го разкараш. Ако пък много държиш точно на този DLNA разгледай настройките в
    Control Panel > Network and Sharing Center > Media streaming options

    Това е за Windows 7 Ultimate, за другите пакети на 7 не знам дали е същото.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    132
    #1955

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Картата трябва също да е ИРДЕТО ,както и модула и ако ТВ-то има DVB-S може да се избегне Сет Топ Бокса на БСК
    Да де ясно,че TV няма сат. тунер и не става.
    Понеже не знам на Булсата картата каква е,дали е Irdeto или не или имат различни видове карти,питах по принцип дали моя модул като пише Irdeto и се сложи карта на Булсат,върши ли работа в случай,че някога имам TV със сат. тунер?
    Понеже не съм в час с картите,за това питам знаещите...

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1956

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Samsung пуска нови 3D очила

    http://www.fullhd.gr/images/stories/...5/_G204385.JPG

    Според информацията, новите очила, ще бъдат оборудвани с нов фърмуер, ще осигурят по-добри резултати по отношение на управление на цветовете и яркостта ,ще помогнат за намаляване на Crosstalk ефекта, като същевременно се намалява страничното мигане (flicekr), защото някои зрители са по-чувствителни поради физиологията на зрението.
    Новите очилао, ще се появят на IFA 2010 г. и ще придружават 3D телевизори на Samsung от последното тримесечие.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    38
    #1957

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте,някой намери ли разрешение на въпроса със запаметяването на цифровите програми на bbc cable.При мен на автоматично търсене на държава "други" ми намира 72 цифрови програми+12 радио.Когато започна да ги търся ръчно последните пакети от честотите ми ги наслагва едни върху други.Става въпрос за Samsung le-c650

  10. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #1958

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Нов фърмуер (1016.0) за С650 от 26.07.2010
    http://downloadcenter.samsung.com/co...EUC_1016.0.exe

  11. pmarkov
    Guest
    #1959

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Vandal
    Нов фърмуер (1016.0) за С650 от 26.07.2010
    http://downloadcenter.samsung.com/co...EUC_1016.0.exe
    Публикуват ли се някъде нещо като Release Notes с описание на версиите и новостите? Няколко пъти съм го обновявал, обаче не виждам абсолютни никаква разлика и се чудя има ли изобщо смисъл от тази операция

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    238
    #1960

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    здравейте искам да пусна DLNA-то тв-то е 50Б650
    значи като го тествам в стаята с рутъра всичко бачка с samsung pc share manager 2.33 но не мога да превъртам мкв филмите
    проблема е че искам ТВ-то да е в хола и да ползвам DLNA-то
    за целта имам един лаптоп който е с лаерлес към моят рутър в стаята използвам един лан кабел към лаптопа и ТВ като си мислих че ше засече рутъра и ще мине автоматично но нестава
    Въпроса ми е има ли начин да пусна DLNA-то без да се купува ( WI-FI usb adapter) или лан кабел който трябва да е бая дълъг за да стигне до хола

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #1961

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    LilScrappy можеш да направиш network bridge между wifi на лаптопа и неговия lan порт. По този начин "свързваш" lan-a към рутера, така ще свържеш ТВ към лаптопа с лан кабел и ТВ ще "вижда" всички устройства, свързани с рутера. За повече инфо потърси в нета как се прави network bridge за съответната операционна система , с която работи лаптопа.

    Недостатък е, че трябва едновременно лаптопа и компа да работят.
    Може също така да пуснеш DLNA на лаптопа и да го вържеш директно към тв с кабел.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    238
    #1962

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от biro
    LilScrappy можеш да направиш network bridge между wifi на лаптопа и неговия lan порт. По този начин "свързваш" lan-a към рутера, така ще свържеш ТВ към лаптопа с лан кабел и ТВ ще "вижда" всички устройства, свързани с рутера. За повече инфо потърси в нета как се прави network bridge за съответната операционна система , с която работи лаптопа.

    Недостатък е, че трябва едновременно лаптопа и компа да работят.
    Може също така да пуснеш DLNA на лаптопа и да го вържеш директно към тв с кабел.
    за вторият начин вмомента ТВ-то е в хола и е вързано с лан към лаптопа взех да пиша ръчно настройките там ип мак гетлей но при проверката ми дава пинг на шлюз !
    а как да пусна ДЛНА от лаптопа с лан кабел към ТВ-то както съм го направил уж вмомента

  16. Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    213
    #1963

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здрасти,
    "network bridge" както е написал колегата по-горе, или с кроснат кабел само между Laptopa и TV-то. Провери дали има "физическа връзка" между двете устройства и след това от програмата разреши да се ползва TV то (споделяне- задаване на правила за устройство- приемам). Колко е голямо разстоянието между телевизора и рутера, че си готов да се откажеш от кабела? МКV тата няма да можеш да ги превърташ през DLNA то, а само от NAS, SAMBA или външен USB носител.
    Успех!

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    238
    #1964

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    самият тест от телевизора за нета не минава на ръчно спира ,,пинг на шлюз''
    зара ми беше да видя как дава картината затова го закарах в стаята където е рътъра и картината ми се вида също толкова добра колкото от флашка и се навих да го правя това че нямам голяма флашка а харда ми е пълен с 20 30 гб филми
    Проблема ще го реша като купя по дълъг лан кабел ще минава през терасата където имам дупки в стените по които минават други кабели и дирекно в рутъра и няма кво да се занимавам повече само ще измера приблезително колко метра ще ми трябва
    Иначе това е кофти че не мога да превъртам филмите през DLNA

  18. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #1965

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    До колкото разбрах от рутера в хола си пуснал кабел до ТВ и всичко си е наред.
    Инсталираш си сървъра на лаптопа който е свързан с рутера чрез Wifi и си готов.
    Аз вкъщи съм така, само че с РС което е в кухнята и е свързан с рутера безжично.
    И за да не се бъркаш преименувай едната връзка в Share Manager на "лаптоп" да речем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе