Вижте резултатите от анкетата: Как бихте оценили картината на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
221. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Много добра

    147 66.52%
  • Добра

    48 21.72%
  • Задоволителна

    16 7.24%
  • Приемлива с много компромиси

    6 2.71%
  • Категорично не ми харесва

    6 2.71%
Отговори на анкетата
Страница 32 от 107 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 1600
Like Tree58Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    26
    #466

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте колеги!Имам следният въпрос.
    имам Самсунг 40 D7000,вече година и половина.Работи без грешка.НО!!!!
    Синчето ми,който е на 4г.да вземе и да забие една игла в екрана Леко го е боцнал,но явно е пробил пиксел.
    Сега свети постоянно бяла точка.Дали е пиксел или може нещо друго да е повредил?Скъпо ли излиза подмяната на тези пиксели?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,179
    #467

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Пиксел не може да се сменя - сменя се цялата матрица на ТВ-то. Излиза около 50% от цената на телевизора. Ако не ти пречи много - карай с него до смяната с нов .

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #468

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от EMSI_ Виж публикацията
    Здравейте колеги!Имам следният въпрос.
    имам Самсунг 40 D7000,вече година и половина.Работи без грешка.НО!!!!
    Синчето ми,който е на 4г.да вземе и да забие една игла в екрана Леко го е боцнал,но явно е пробил пиксел.
    Сега свети постоянно бяла точка.Дали е пиксел или може нещо друго да е повредил?Скъпо ли излиза подмяната на тези пиксели?
    Телевизорът ти е с твърд защитен акрилен екран и сина ти едва ли го е пробил. По-скоро само го е надраскал - направил някаква точка, която отразява светлината и на теб ти се привижда блокирал пиксел.

    Може и сам да провериш като му пусни едноцветни заливки и видиш в какъв цвят е този "повреден пиксел"

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    59
    #469

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Моя ТВ така е одраскан, и одрасканото понякога се вижда като бяла точка на черен фон, понякога като черна точка на бял фон.
    А да знаете дали има начин одрасканото да се оправи?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    31
    #470

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Колеги, някой знае ли как се заключват канали(родителски контрол)?
    ТВ-тата са С650 и ЕS5500 с цифрова през вградения тунер.

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #471

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Пробвай това:
    Каналите се заключват през Смарт хъба--канали--редакция канали и слагате заключи на тези, които искате да са заключени. После от Система--заключване ги отключвате и заключвате всички заедно.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #472

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Защо има разлика от 100лв. по-скъп 3 D Телевизор SAMSUNG UE-40ES6710 от 3D Телевизор SAMSUNG UE-40ES6530 в ТП. нали разликата е само външния вид.
    В ТМ са на изчезване - значи ли, че идват новите модели? Или дза взимам 3D Телевизор SAMSUNG UE-40ES6100?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #473

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Няма разлика между 6710 и 6530, само стойката и цвета. Самсунг новите модели идват в България все около пролет.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #474

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Таблица с американските модели 2013
    2013 Samsung TV Comparison Chart - HDTV News

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #475

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте!! Нужна ми е малко помощ за модел на самсунг 32ес6710 бял.. в самия модел няма руски език в менюто..? Моля ако някой знае способ или ъпдейт за да се добави руски език да помага.. Благодаря ви предварително!!!

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #476

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от pandox Виж публикацията
    Здравейте!! Нужна ми е малко помощ за модел на самсунг 32ес6710 бял.. в самия модел няма руски език в менюто..? Моля ако някой знае способ или ъпдейт за да се добави руски език да помага.. Благодаря ви предварително!!!
    Не е възможно. Това се прави само в завода при производството и ако искаше меню на руски трябваше да си го купиш от ***** или Украйна.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    3
    #477

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    благодаря много!

  16. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #478

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,..имам проблем с DLNA когато се опитам да пусна филм от компа към ТВто,..тръгва, но насича същото е и с музиката пробвах през AllShare Play и Домашний медиа-сервер едно и също.

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,623
    #479

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    ДАй малко повече инфо де. По какъв начин компа ти се вързва към телевизора, по време на накъсването колко е натоварен компа ти и т.н.

  18. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #480

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Вързан е с DLNA Домашний медиа-сервер през wifi разпознава си филма тръгва но насича през няколко секунди гледам да не товаря компа с друго.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 107 ПърваПърва ... 2230313233344282 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе