Страница 64 от 88 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно
Резултати от 946 до 960 от общо 1320
Like Tree121Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    37
    #946

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от zerozed Виж публикацията
    Прав си, не се забелязва в такава степен. Не съм си играл с настройките освен да го сложа в "movie" режим.
    Според мен, колкото и да си играеш петното в левия ъгъл ще се забелязва винаги, когато гледаш филм с черни ленти отдолу и слабо осветление.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    18
    #947

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Тези в ляво не се забелязват въобще, вадят ми очите тези в дясно, но само на черен фон :-)
    Уж този модел трябваше да е с най-доброто черно. Може би съм твърде взискателен към лед телевизорите защото идвам от плазма, но все пак не ми харесват тези светли петна.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #948

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Връщай го в магазина!!!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    37
    #949

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Моя го оставих в магазина за сервиз, като проблема беше едно петно посредара долу, същото като това в долния ляв ъгъл от снимката ти и сега чакам становище от сервиза. Петното се виждаше ясно винаги, когато се гледа филм на тъмно, независимо от настройките. Малко след като си закупих моя пуснаха всички 55H6500 на промоция в ТМ. Малко съмнително.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #950

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от zerozed Виж публикацията
    Тези в ляво не се забелязват въобще, вадят ми очите тези в дясно, но само на черен фон :-)
    Уж този модел трябваше да е с най-доброто черно. Може би съм твърде взискателен към лед телевизорите защото идвам от плазма, но все пак не ми харесват тези светли петна.
    Имам UE55F8000, словашко производство, купен от Германия, преди 4 месеца. Черният му цвят няма нищо общо с черното на този на снимката, няма абсолютно никакви петна, фонът е почти черен и без облаци. Според мен, бройката е дефектна или е от специален внос за България, с намалени параметри. Аз бих го върнал на секундата. Дори стария ми полски 40WL768 на Тошиба има по-малко облаци от този на снимката. Поискай да ти върнат половината пари или го разкарай.
    Успех!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #951

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от zerozed Виж публикацията
    Тези в ляво не се забелязват въобще, вадят ми очите тези в дясно, но само на черен фон :-)
    Уж този модел трябваше да е с най-доброто черно. Може би съм твърде взискателен към лед телевизорите защото идвам от плазма, но все пак не ми харесват тези светли петна.
    Черното си е добро, но асамблирането на панела е лошо...смени го.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    4
    #952

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте . На скоро си купих телевизор SAMSUNG ue48h6500 и забелязвам ,че голяма част функциите в менюто не са ми активни .

    Избирам от менюто "звук" и в подменюто което се отваря не са ми активни " режим на звука" , "звуков ефект" , "3D аудио " .

    Същото е и като избера "картина" . Не са ми активни и там няколко функции като "размер на картината" , "разширени настройки " . На 3D режим не ми позволява да регулирам " дълбочината " . Някой сблъсквал ли се е с този проблем ?
    Този пост е редактиран от Димитър Найденов; 28-08-14 в 18:05.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,174
    #953

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Пълните настройки са активни само в режим стандартен за картина и звук.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    117
    #954

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Здравейте.
    След почти седмица ползване на на Н6400, не можах да разбера как да си настроя аудиото на каналите/програмите. Примерно: канал 60 е програма Тravel. Аудиото по подразбиране излиза на руски. Всеки път като го "цъкна", трябва да влизам в Tools - Език на звука - Български - ОК - Exit. Има ли възможност да се настрои канала или ТВ-то на какво Аудио да се изпълнява и да се запамети? За програми, които имат БГ субтитри, като ги пусна субтитрите си излизат без други "разходки" из менютата /не съм обърнал внимание как е аудиото на тези програми, но субтитрите излизат/.

    От Плевен съм, кабелния оператор е Плевен спринт и ползвам СА модул.

    пп: докато бях с допълнителен приемник, един път като се настрои, пита дали да запамети промените - ОК и това е.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    14
    #955

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Влизаш в настройки->излъчване/настройка на канали/->опция аудио и си избираш език по-подразбиране български. Ако правилно съм разбрал въпроса се надявам да съм помогнал.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    117
    #956

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от todor145 Виж публикацията
    Влизаш в настройки->излъчване/настройка на канали/->опция аудио и си избираш език по-подразбиране български. Ако правилно съм разбрал въпроса се надявам да съм помогнал.
    На дистанционното има бутон МЕNU - Излъчване - Опции за аудио - Език на звука - /в подменюто има/:
    1. Език на звука /с опции "Английски", "Руски" и "Български", който избирам.
    2. Основно аудио /с опции за доста езици/, като е избран "Български".
    3. Допълнително аудио /с опции за доста езици/, като е избран отново "Български".

    Не се получи по този начин, освен ако не трябва и някоя друга настройка в ТВ-то.

    В момента в който променя някой език от 2 и 3т., в 1 т. езика отново е по подразбиране /не БГ/. В един момент дори като избрах Български, започна да ми говори на унгарски /не знам как го направих/ и сега не мога да го върна - поне да е на руски, който е по-малкото зло.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    14
    #957

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от babatam Виж публикацията
    На дистанционното има бутон МЕNU - Излъчване - Опции за аудио - Език на звука - /в подменюто има/:
    1. Език на звука /с опции "Английски", "Руски" и "Български", който избирам.
    2. Основно аудио /с опции за доста езици/, като е избран "Български".
    3. Допълнително аудио /с опции за доста езици/, като е избран отново "Български".

    Не се получи по този начин, освен ако не трябва и някоя друга настройка в ТВ-то.

    В момента в който променя някой език от 2 и 3т., в 1 т. езика отново е по подразбиране /не БГ/. В един момент дори като избрах Български, започна да ми говори на унгарски /не знам как го направих/ и сега не мога да го върна - поне да е на руски, който е по-малкото зло.
    Колега т.1 показва какъв език има дадената програма,ако има един аудиопоток и е английски няма как да изкара бълг.,руски или други езици.
    в т.2 избираш основно аудио български,ако програмата има български и английски приоритет е българския.
    в т.3 избираш допълнително аудио примерно руски,ако програмата съдържа английски и руски/и няма български/ приоритет е руския няма смисъл там
    пак да избираш български,тъй като ако програмата няма български,ще ти дава само основния аудиопоток и ако има втори руски ще трябва сам да го избереш през т.1 или tools.
    Успех

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    117
    #958

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от todor145 Виж публикацията
    Колега т.1 показва какъв език има дадената програма,ако има един аудиопоток и е английски няма как да изкара бълг.,руски или други езици.
    в т.2 избираш основно аудио български,ако програмата има български и английски приоритет е българския.
    в т.3 избираш допълнително аудио примерно руски,ако програмата съдържа английски и руски/и няма български/ приоритет е руския няма смисъл там
    пак да избираш български,тъй като ако програмата няма български,ще ти дава само основния аудиопоток и ако има втори руски ще трябва сам да го избереш през т.1 или tools.
    Успех
    Да, това го разбрах. Проблема е че т.2 и т.3 са настроени на БГ /дори да няма смисъл в т.3 да е така/. В т.1 за конкретната програма има Аудио: 1. Английски, 2. Руски, 3./пак/ Руски, 4. Български. Въпреки всички настройки, при пускането на програмата, аудиото е на руски - не на БГ, не 1-вия по подразбиране английски, а на руски.

    Показвам: Избирам програмата и аудиото на езика е:

    P_20140831_185551.jpg

    В менюто за "Език на звука" има:

    P_20140831_185614.jpg

    като дори не е на Английски, както е настроено по-долу в настройките на ТВ:

    P_20140831_185343.jpg

    P_20140831_185405.jpg

    Тук се вижда, че аудиото за програмата е на руски
    P_20140831_185725.jpg
    , но "Основно аудио" е на БГ.

    Тук се виждат и опциите за аудио на програмата.
    P_20140831_185740.jpg
    Като маркирам БГ е добре, но като сменя и върна канала, отново на руски.

    Аз ли бъркам някъде? Да не трябва някъде в "Излъчване", "Настройка на канали" има "Държава /Зона/" - да не би там да трябва да променя нещо. Но иска ПИН и ще изтрие всички настройки, каквото и да значи, та не съм пробвал...
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-08-14 в 20:54.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #959

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Изтеглих за UE46F6400AW новия firmware T-MST12DEUC_2000.2 но ми изписва, че няма подходящ файл на флашката...???
    Досега не съм имал проблем с файловете от samsung.com....
    Някой да е пробвал да го инсталира ?

  18. Member Аватара на legaltk
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    436
    #960

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница /част 6/

    Разархивирал ли си изтегления файл?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 64 от 88 ПърваПърва ... 1454626364656674 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1701
    Последно: Днес, 14:24
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  5. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе