Страница 35 от 119 ПърваПърва ... 2533343536374585 ... ПоследноПоследно
Резултати от 511 до 525 от общо 1776

Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #511

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от georgiii555
    Не знам защо сте настроени толкова срещу Сони-ЛСД.Аз наскоро си купих 40Z5500 от промоцията на Техномаркет.Страхотна картина....
    Привет
    Склонен съм да се съглася с теб, но само ако стоиш срещу екрана фронтално. По принцип, не обичам да разочаровам хората с вече направен избор, но матрицата на тази серия (Z5500) на Сони има слаб зрителен ъгъл. Можеш вечерно време (в затъмнена стая) да си пуснеш нещо с тъмни сцени и да се отместиш на 30-ина градуса встрани от перпендикуляра към екрана. Ще забележиш веднага разликата в контраста. Ако се отместиш още малко, то тогава ще трябва да направиш философско заключение за себе си, дали можеш да преживееш с това, което виждаш или не...


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #512

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    jul6 хвана ли 2та HD канала а за PPV-тата нетрябва ли да се доплати отделно те са си кодирани маиче

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    9
    #513

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    2-та HD канала се хващаха още преди да сложа модула. Лошото е че един ден има картина, един няма или насича. Сега с модула още няма. Изписва името на канала но картина няма. Предполагам че ще се оправи. Иначе за PPV-тата имам още токени. С приемника на Кейбълтел ги гледам. Когато прехвърля картата в телевизора тогава немога.

  5. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #514

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от jul6
    2-та HD канала се хващаха още преди да сложа модула. Лошото е че един ден има картина, един няма или насича. Сега с модула още няма. Изписва името на канала но картина няма. Предполагам че ще се оправи. Иначе за PPV-тата имам още токени. С приемника на Кейбълтел ги гледам. Когато прехвърля картата в телевизора тогава немога.
    Имай предвид ,че сигнала за HD трябва да е по- силен . При мен като завъртя ТВ и почва да насича и се налага да набутвам хубаво антенната букса. Галваничният разделител ,ако имаш такъв ,също отслабва сигнала . Провери и натегни всички връзки, ако няма резултат викай кабеларите да засилят сигнала.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #515

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    in the US, the EX500 comes with BE 2
    in Europe, it comes with BE 3

  7. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #516

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    in the US, the EX500 comes with BE 2
    in Europe, it comes with BE 3
    Ето една причина за по-евтините телевизори в САЩ . В началото си помислих ,че е неточност в информацията , но гледам навсякъде за Америка го дават с ВЕ 2

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #517

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    ха много странно а по принцип е обратното.винаги производителите без значение в коя област наблягат първо на пазара в северна америка.например моят ресивър в книжката му пише че е 7х90W още при 8 ома за САЩ и 7х90W при 6 ома за всички останали страни.и при колите е така,примерно ХОНДА,ТОИОТА и НИСАН си имат специални луксозни подразделения само за САЩ съответно-АКЮРА,ЛЕКСУС и ИНФИНИТИ.

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #518

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    ТОй може да се води BE2, но вътре да е същия и да върши същата работа.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #519

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    е как няма ли да има разлика в картината с стария процесор

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #520

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Това казвам, че може процесора да е същия като в Европа. Това БЕ2/3 са някакви маркетингови названия.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    17
    #521

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от adtomov
    Привет
    Склонен съм да се съглася с теб, но само ако стоиш срещу екрана фронтално. По принцип, не обичам да разочаровам хората с вече направен избор, но матрицата на тази серия (Z5500) на Сони има слаб зрителен ъгъл. Можеш вечерно време (в затъмнена стая) да си пуснеш нещо с тъмни сцени и да се отместиш на 30-ина градуса встрани от перпендикуляра към екрана. Ще забележиш веднага разликата в контраста. Ако се отместиш още малко, то тогава ще трябва да направиш философско заключение за себе си, дали можеш да преживееш с това, което виждаш или не...

    Може и да си прав,не съм специалист.Но искам да те попитам-ти виждал ли си този "факт" или само си чел за него?Защото тази вечер 10 пъти гледам отляво и отдясно,но не можах да вида промяна в контраста или яркостта.Въпреки, че ъгъла беше не 30, а поне 130 градуса.Виж на LG-то този ефект се проявява при ъгъл от 45 градуса.Картината става по-бледа.Но и това не ме притеснява,защото и двата ТВ ги гледам почти фронтално.

  14.  
     
  15. VTL
    VTL е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    19
    #522

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    georgiii555 всяко LCD 40 инча и по-голямо има промяна на контраста под ъгъл 35 - 40 градуса, особено ако си близо до телевизора, Sony Z5500 също не прави изключение. Разликата се усеща най много в тъмните детаили. Този телевизор си работи идеално, особено когато има добър сигнал картината е перфектна, в домашни условия се вижда за какво става въпрос. Магазините са доста осветени и там реално не можеш да разбереш каква е разликата. Придобивката ти е супер, да си го ползваш със здраве

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    8
    #523

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Нека и аз да се включа с нещо за колекцията на hristoslav2:
    http://www.televisioninfo.com/conten...eview-1592.htm
    Мисля си, че това ще е добър телевизор като цена/качество, и като се изключи дистанционното, без особенни забележки. Естествено трябва да се види на живо EDGE LED матрицата.
    Днес загледах в Т****полис KDL-46EX500, за цената си е доста добър наследник на KDL-46W5500, имам чуството че освен смяна на кутията са пипнали тук и там. Лично на мен дизайна на EX серията ми допада повече от W5500.

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #524

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Да , да , EX700 , но все още май го няма по магазините ! Срамота !

  18. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    8
    #525

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Може би леко се забавят поради голямото търсене в Европа, но и поради това че ще трябва да направят корекции на цените на непродадените телевизори от W и Z серията. )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 35 от 119 ПърваПърва ... 2533343536374585 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 39
    Последно: 02-03-23, 13:28
  2. Blu-Ray Player Sony / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 07-01-15, 08:01
  3. Sony док станции / FAQ на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 0
    Последно: 27-11-12, 19:34
  4. Sony Home Theater System / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 10-11-12, 15:10
  5. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе