Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор Toshiba ?

Гласували
253. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    9 3.56%
  • 32"

    52 20.55%
  • 37"

    5 1.98%
  • 40"

    109 43.08%
  • 42"

    26 10.28%
  • 46"

    53 20.95%
  • 47"

    6 2.37%
  • 55"

    5 1.98%
  • 84''

    1 0.40%
Отговори на анкетата
Страница 62 от 99 ПърваПърва ... 1252606162636472 ... ПоследноПоследно
Резултати от 916 до 930 от общо 1478
Like Tree15Одобрявам

Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,477

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    3
    #917

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Благодаря за преложенията, но търся по-малък размер- 22-23" Екстри не са ми нужни,смарт телевизор- хептен.Ще се ползва от малко дете за гледане на анимация :-) Търся нещо бюджетно.Моля за мнение за тошибата

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    29
    #918

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Анна Великова Виж публикацията
    Благодаря за преложенията, но търся по-малък размер- 22-23" Екстри не са ми нужни,смарт телевизор- хептен.Ще се ползва от малко дете за гледане на анимация :-) Търся нещо бюджетно.Моля за мнение за тошибата
    Ами моето лично мнение е, че телевизора е доста добре и като цена и като параметри. Телевизорът си е FULL HD, РЕЗОЛЮЦИЯ 1920 X 1080p, контраста му е доста добре 1 000 000 : 1, общо взето си има всичко

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    7
    #919

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте! Имам един проблем с наскоро закупен лед телевизор toshiba 40RL938 и ще съм много благодарен ако ми помогнете. Проблемът е следният: при превключване на каналите, след като стигне до канала, на който е избрана програмата "TV 1000" и телевизорът забива или гасне. Налага се да го изключа от щепсела, за да се оправи. Това не е винаги, но все повече зачестява. По някога го прави и на "AXN". Само на тези две програми. Много е дразнещо. На какво може да се дължи това софтуерен или хардуерен проблем??? Благодаря предварително!

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,477
    #920

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Анна Великова Виж публикацията
    Благодаря за преложенията, но търся по-малък размер- 22-23" Екстри не са ми нужни,смарт телевизор- хептен.Ще се ползва от малко дете за гледане на анимация :-) Търся нещо бюджетно.Моля за мнение за тошибата
    Другите марки не произвеждат бели на цвят ТВ с по-малък диагонал. Тошибата ще ти свърши работа.

    Цитат Първоначално публикувано от arnny Виж публикацията
    Здравейте! Имам един проблем с наскоро закупен лед телевизор toshiba 40RL938 и ще съм много благодарен ако ми помогнете. Проблемът е следният: при превключване на каналите, след като стигне до канала, на който е избрана програмата "TV 1000" и телевизорът забива или гасне. Налага се да го изключа от щепсела, за да се оправи. Това не е винаги, но все повече зачестява. По някога го прави и на "AXN". Само на тези две програми. Много е дразнещо. На какво може да се дължи това софтуерен или хардуерен проблем??? Благодаря предварително!
    Странно.... Не може директно така да се каже къде е проблема -трябва да се тества. На другите ти Тв прави ли същият проблем или е само на този ?
    Попитай и съседите си, на същият кабелен оператор дали имат същият проблем с тези програми.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    227
    #921

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Моя понякога се рестартира ,незнам от какво,както си върви и се изгася и сам тръгва.Преди малко го направи.мисля си че е нещо от тока ,защото понякога и монитора на компа го прави а те са един разклонител.И обикновено се получава малко след като сам го пуснал телевизора.Или просто всички си имат някви дефекти.моя вече е на година други забележки нямям.някой да каже нещо по въпроса.RL 838 G

  8.  
     
  9. VXM
    VXM е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    1
    #922

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте на всички съфорумници :D закупихме същия телевизор toshiba TL 938 , досега не можах да му подкарам wifi-то всичко си тръгва нормално, само се чудя защо телевизорът , постоянно стои в режим на готовност , след като го изключа?
    Изключвам го , и след това минават няколко минутки 2-3 мин. и се включва само екранът му .Пробвах какво ли не , да го исключа и така и не можах , налага се да го изключвам от щепсела за да съм сигурен че няма да се включи . При което забелязах че някой от приложенията на интернет плейсес изчезват или се появяват когато те си поискат , коеот е много странно!! ТВ плейсес е едното и другото пак беше свързано нещо с тв , не мие толкова важно понеже е англиска тв мисля... часовника също не можах да му намеря чалъма , ако мога така да се изразявам. то тая ТО-ШИ-БА ту шиба , ту не шиба... нулирах му настройките оправи се за няколко часа проблема с изключването , и след това пак започна същата глупост на ново... Благодаря на всички , за Помоща предварително . За много години !

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    7
    #923

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Другите марки не произвеждат бели на цвят ТВ с по-малък диагонал. Тошибата ще ти свърши работа.


    Странно.... Не може директно така да се каже къде е проблема -трябва да се тества. На другите ти Тв прави ли същият проблем или е само на този ?
    Попитай и съседите си, на същият кабелен оператор дали имат същият проблем с тези програми.
    Само на този телевизор се получава. В съседната стая имам Сони Бравия и досега не е имало подобен проблем. Мисля, че не е от кабелната, нито пък от ел. мрежата. Проблемът си е изцяло в телевизора, но на какво се дължи това не мога да си го обясня. Само на две едни и същи програми да забива. Аз проблема го реших като преместих двете програми най-последни да не ми създават ядове, но ме дразни това, че проблем в телевизора има и не знам какъв е. Миналата седмица забелязах, че при едно такова забиване , след като го загасих диода светеше оранжево, което мисля, че означава стендбай. Какво ли не правих и не можах да го оправя. Наложи се да нулирам настройките на телевизора и се оправи. Започна отново да свети червено диодната лампичка при изключе телевизор. Навежда ме на мисълта за софтуерен проблем.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    42
    #924

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от VXM Виж публикацията
    Здравейте на всички съфорумници :D закупихме същия телевизор toshiba TL 938 , досега не можах да му подкарам wifi-то всичко си тръгва нормално, само се чудя защо телевизорът , постоянно стои в режим на готовност , след като го изключа?
    Изключвам го , и след това минават няколко минутки 2-3 мин. и се включва само екранът му .Пробвах какво ли не , да го исключа и така и не можах , налага се да го изключвам от щепсела за да съм сигурен че няма да се включи . При което забелязах че някой от приложенията на интернет плейсес изчезват или се появяват когато те си поискат , коеот е много странно!! ТВ плейсес е едното и другото пак беше свързано нещо с тв , не мие толкова важно понеже е англиска тв мисля... часовника също не можах да му намеря чалъма , ако мога така да се изразявам. то тая ТО-ШИ-БА ту шиба , ту не шиба... нулирах му настройките оправи се за няколко часа проблема с изключването , и след това пак започна същата глупост на ново... Благодаря на всички , за Помоща предварително . За много години !
    Ето ръководство за твоя телевизор на руски език - http://www.toshiba-om.net/LCD/PDF/Ru...46-Russian.pdf
    Часовник на този телевизор вграден няма, показва час ако има поне един цифров канал и часа и датата на ТВ-ра се синхронизират с времето което се излъчва по цифровия канал. Понякога (на някои доставчици) не са сверени часа и датата от транспондера откъдето излъчват и ТВ-то пак няма верен час и дата.
    По въпроса с режима на готовност - да, може да се зададе ТВ-та да не се изключва съвсем (светодиода му не става червен като се изключи от дист. а свети в оранжево) и понякога като се промени състоянието на сигнала по някой вход (антена, кабел, HDMI) телевизора се включва сам. Това се регулира от настройките описани в горното ръководство на стр. 59. Сложи и трите на Изкл. и трябва да си се спира нормално и да не се включва сам.
    Колкото до W-Fi-то ... аз така и не успях да го подкарам на моя (40TL938) - както бях описал 5-6 мнения по-напред - явно има някакъв проблем, ама да ли е чисто хардуерен или на ниво firmware ... не се знае все още.
    Ако ня някой му е интересно версията на софтуера на моя ТВ е следната:

    7.0.21.6.1 Sep 13 2012 - 65.8.19.3

    MBOOT Version
    00646225

    Ъпдейт на firmware все още няма - поне доколкото проверявам всеки път като си играя с мрежовите настройки - по кабел си се свързва и няма никакви проблеми.

  12. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #925

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    И при мен е този досаден проблем със стендбай .
    Този пост е редактиран от hawai76; 18-01-13 в 16:56.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    227
    #926

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Цитат Първоначално публикувано от hawai76 Виж публикацията
    И при мен е този досаден проблем със стендбай .
    За кое става дума..

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    1
    #927

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Здравейте, трябва да монтирам телевизор TOSHIBA 40RL933G на стена, но не мога да разбера как точно става това, четейки инструкциите в книжката за потребителя. Някой може ли да ми помогне с този въпрос? Благодаря.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    10
    #928

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Когати си купиш стойка за ТВ, ще намериш в нейната окомплектовка точни инструкции.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    78
    #929

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Някой случайно да има инструкция на български език за Toshiba RL938?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    42
    #930

    Отговор: Toshiba LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения / част 3

    Ако имаше на български те щяха дя я дават с телевизора. Явно няма. То на toshiba.bg освен заглавната страница всичко друго е препратки към toshiba.eu ...

    Eто един линк с инструкции на различни езици - Index of /LCD/PDF
    Ккакто се вижда на български няма. Има на руски, което е почти като на български
    Този пост е редактиран от npocmak; 19-01-13 в 12:14.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 62 от 99 ПърваПърва ... 1252606162636472 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  2. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09
  3. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  4. Toshiba LCD TV / Faq - обсъждане и мнения - част 2
    От hristoslav2 във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 1458
    Последно: 14-03-12, 18:58
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе