Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е съдомиялната ви ?

Гласували
326. Не можете да гласувате в тази анкета
  • АЕG

    37 11.35%
  • Beko

    59 18.10%
  • Blomberg

    8 2.45%
  • Bosch

    67 20.55%
  • Candy

    4 1.23%
  • Daewoo

    3 0.92%
  • Electrolux

    35 10.74%
  • Fagor

    3 0.92%
  • Gorenje

    20 6.13%
  • Hotpoint-Ariston

    20 6.13%
  • Indesit

    9 2.76%
  • Midea

    14 4.29%
  • Neo

    0 0%
  • Siemens

    14 4.29%
  • Whirpool

    22 6.75%
  • Zanussi

    8 2.45%
  • Conegliano

    3 0.92%
Страница 58 от 68 ПърваПърва ... 8485657585960 ... ПоследноПоследно
Резултати от 856 до 870 от общо 1015
Like Tree109Одобрявам

Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #856

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Биро, какви точно детергенти за миялна си използвал през последните месеци и по-специално, опитвал ли си с гел или прах, купен от Кауфланд, без значение от марката? Ако да, пиши на лично, да ти разкажа играта. Тук е забранено. Аз едвам я приключих тази игра миналата година и сега 20-годишната ми миялна на Сименс стана чисто нова, миейки както никога досега.
    Додо,
    това е форум бре, не чат. Ако искаш да си полезен, споделяй тук, не на лични.
    tanatos одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #857

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Миналата година по случайност си купих такъв малък филтър /то името му май не е точно филтър/, но е колкото чаена чаша и пълен със смола на кристали за има няма 7лв. Монтира се на входа на чистата вода - мъжко-женско 1/2 е от краищата. Ще монтирам в новия дом. Моята има само червена и зелена светлина на пода, което ми е достатъчно, и без това никой не я дебне нощем :D Иначе тия работи с надписчета и приложение си е глезотийка. Точно тенджери е картинката за тая основна програма /65°С/, която използваме 99% от случаите. Бързата 30 минути е колкото основната като брой операции, естествено съкратени, и основното е отрязано времето за съхнене, т.е. като свирне и е готово да вадиш ЧИСТИ, но и МОКРИ посуда.
    Моите наблюдения в крайна сметка са, че температурата мие повече, отколкото концентрацията на препарат, но... важно при нас е, че не вкарваме съдове с много полепнала храна. Мазни да, но не и с парчетии по тях. И сме доволни!

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #858

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Биро, какви точно детергенти за миялна си използвал през последните месеци и по-специално, опитвал ли си с гел или прах, купен от Кауфланд, без значение от марката? Ако да, пиши на лично, да ти разкажа играта. Тук е забранено. Аз едвам я приключих тази игра миналата година и сега 20-годишната ми миялна на Сименс стана чисто нова, миейки както никога досега.
    Първото пускане беше с Finish Quantum Ultimate закупен от Кауфланд точно. Макар с машината да даваха подарък пакет таблетки Finish Quantum Max, предпочетох да закупя отделно, защото покупката беше онлайн и ако трябваше да я връшам в двусемдичен срок да имам всички подаръци непокътнати.
    Понеже финиша ми надра една скъпа прозрачна чаша за еспресо с двойно дъно минах на течен Somat Gold. После изредих лидълски капсули W5, Finish-a от подаръка, Fairy Platinum, Finish All-in-one тъврди таблетки, от паралелен внос Finish Quantum max произведен за холандския пазар, Dreft (което си е Fairy за някои държави).

    Додо, какво имаш впредвид за детергентите на кауфланд?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #859

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Колеги при вас, след измиване скърцат ли ви чашите като ги пипате ? Мие ги перфектно и са като полирани направо, но ме дразни че като пипам чашите и скърцат, та се зачудих дали не е от препарата за блясък или нещо друго ? Миялната е беко, препарата за измиване, който ползвам е Somat Gold течен, сол от кауфланд (настройка 3 по скала от 1 до 5. Като гледам за София май може и на 0 да го остава или се бъркам ?), препарат за блясък Finish с настройка 1 (по скала от 1 до 6 на моя модел, тоест минимално количество). Други забележки иначе нямам всичко е перфектно измито и направо свети

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #860

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз не слагам гланц и всичко скърца. Ползвам Fairy Platinum. Таблетките на Lidl са леш, оставя пяна по дъното на миялната, дори и по чиниите понякога.
    Имам някои чаши надрани и други които не са мръднали за 8г миене. Сигурно зависи както от таблетките така и от самото стъкло.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #861

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Аз съм много доволен от Somat Gold-a. Като го взимах беше на промоция 2 за 1, но съм пробвал и с таблетки на Финиш като резултата си е същия. Като трябва да взимам пак, пак бих взел течен Сомат

  8.  
     
  9. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #862

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Здравейте, търся евтина съдомиялна, около 400 лева, някакво предложение? Скоро гледах един финлукс за 379 лева, нещо подобно.
    marto7, какъв модел ти е бекото?

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #863

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от PSL Виж публикацията
    Здравейте, търся евтина съдомиялна, около 400 лева, някакво предложение? Скоро гледах един финлукс за 379 лева, нещо подобно.
    marto7, какъв модел ти е бекото?
    Beko Dis 28120 е модела. Регулира се горния рафт височината, има най горе малко шехмедже за приборите и допълнително рамо най-долу, което се пуска за по-силно замърсени тенджери примерно. Това са плюсовече спрямо 30лв по-евтиния модел в ТП


  11. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #864

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Ясно. Щом скърцат значи е добре.Не го намирам модела, но са добри.
    ооопс, намерих го, за вграждане.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #865

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от biro Виж публикацията
    Както казах по-горе машинката замина на сервиз.
    Върна се от сервиз със сменен контейенр за сол и омекотяващ филтър. Проблемът продължава.
    Като бонус от сервиза са счупили една голяма пластмасова гайка, която дъжи дюзата за издухване на въздух за изсушаване. Обещаха да я оправят следващата седмица, но така или иначе машинката продължава да прави петна по съдовете и по дъното:


  13. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    629
    #866

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Някакво мнение за марка Klarstein - на ниво на AEG/Siemens ли е или Beko/Midea/Candy?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #867

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    пичове, мнения за това беко: https://www.technopolis.bg/bg/Svobodno-stoyashti-s%C3%A0domiyalni/S%C3%A0domiyalna-BEKO-DFS-28123-X/p/680404
    и заслужава ли си разликата в цената това aeg: https://www.technopolis.bg/bg/Svobod...400PM/p/687501
    не се справих с търсачката нещо...
    Този пост е редактиран от joro_kem; 17-02-21 в 16:11.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #868

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    @i486 незнам защо така ги класираш нещата, ни лично аз от моето Беко съм предоволен. Нямам нито една забележка и нищо не липсва. Като качество и копчетата като натисках на всички в магазина преди да я купа, тия се натискат най-добре на усет. При АЕГ по спомен се усещаха доста по-паянтови
    enkov и podredko харесват това.

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    629
    #869

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Хора разни, разни идеали.

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #870

    Отговор: Съдомиялни машини / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от marto7 Виж публикацията
    @i486 незнам защо така ги класираш нещата, ни лично аз от моето Беко съм предоволен. Нямам нито една забележка и нищо не липсва. Като качество и копчетата като натисках на всички в магазина преди да я купа, тия се натискат най-добре на усет. При АЕГ по спомен се усещаха доста по-паянтови
    остави копчетата ( на АЕГ са чудесни имам точно тоя модел ) но да загледаме други неща .. при Беко предния панел е боядисана в сиво пластмаса която рано или късно ще се надере и обели ( дали и страничните не са така ) при АЕГ е чиста неръждавейка .. АЕГ ми идва с 5г пълна гаранция срещу 2 на Беко .. само тия неща си струват 200 лв ,а ще има и други разлики ..
    tanatos и i486 харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 58 от 68 ПърваПърва ... 8485657585960 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Сушилни машини / FAQ - мнения, обсъждане
    От mvarbanov във форум Бяла техника
    Отговори: 1252
    Последно: 06-04-24, 20:57
  2. Бойлери / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Бяла техника
    Отговори: 1685
    Последно: 16-03-24, 12:36
  3. Ютии и гладачни машини / FAQ - избор ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 95
    Последно: 28-01-21, 15:34
  4. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  5. Мнения и обсъждане на tv LG LCD 37LD420
    От pacho-gr във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-10, 18:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе