Страница 15 от 32 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 470

Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    11
    #211

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте! Търся информация и мнение за този модел - BOSCH DWB06W652. Искам да сменя един стар аспиратор Conegliano, който е безумно шумен, въпреки всички трикове, които се опитахме да приложим. Помещението е голяма кубатура - около 80 кв.м. Благодаря предварително за всички мнения.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #212

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Ако можеш да разшириш отвора до ф150 ... разликата в шума между ф100 и ф150 е ОГРОМНА и почти всеки аспиратор ще ти се стори супер тих.

  4. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #213

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Добър е.По принцип си за по мощен 700-800м3.Погледни и този STRIP SMART -
    Цитат Първоначално публикувано от rosimin Виж публикацията
    Здравейте! Търся информация и мнение за този модел - BOSCH DWB06W652. Искам да сменя един стар аспиратор Conegliano, който е безумно шумен, въпреки всички трикове, които се опитахме да приложим. Помещението е голяма кубатура - около 80 кв.м. Благодаря предварително за всички мнения.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    224
    #214

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Може ли малко повече пояснение за чистенето на мотора с обезмаслител, защото много мизерен е станал вече, а освен отдолу и по решетките отстрани не мога да го почистя по друг начин,
    Мерси.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    33
    #215

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте, някой може ли да разясни какви са предимствата на аспиратор с телескопично изтегляне пред такъв за пълно вграждане. Сериозно съм се замислил за такъв за пълно вграждане, защото не ми харесва единия от горните шкафове да ми е скъсен и да го има този иноксов кант...

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    286
    #216

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от noriaga Виж публикацията
    Здравейте, някой може ли да разясни какви са предимствата на аспиратор с телескопично изтегляне пред такъв за пълно вграждане. Сериозно съм се замислил за такъв за пълно вграждане, защото не ми харесва единия от горните шкафове да ми е скъсен и да го има този иноксов кант...
    Ако е само заради канта, той се сменя. Относно шкафа, може да е пълноразмерен, като отзад на оставащото празно място се поставя подвижно дъно.

  8.  
     
  9. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #217

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    По-добре улавя директните изпарения.Никога не скъсявам височината на аспираторският шкаф,освен по желание на клиента.
    Цитат Първоначално публикувано от noriaga Виж публикацията
    Здравейте, някой може ли да разясни какви са предимствата на аспиратор с телескопично изтегляне пред такъв за пълно вграждане. Сериозно съм се замислил за такъв за пълно вграждане, защото не ми харесва единия от горните шкафове да ми е скъсен и да го има този иноксов кант...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    33
    #218

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bagerista9 Виж публикацията
    По-добре улавя директните изпарения.Никога не скъсявам височината на аспираторският шкаф,освен по желание на клиента.
    Ясно. Благодаря ви за отговорите. Ако само това е основното предимство, мисля че ще заложа на аспиратор за пълно вграждане.
    Трябва ми аспиратор с мощност над 550-600 м3/час и цена до 400лв.
    След като разгледах по сайтовете се спрях на тези модели:
    https://www.tehnomix.bg/absorbator-z...e-teka-gft-800
    https://www.tehnomix.bg/absorbator-z...-elibloc-ht-60
    INCA LUX SMART -
    INTEGRA LUX -

    Кой бихте препоръчали?

  11. Junior Member Аватара на Jackxxx
    Тук е от
    May 2013
    Живее в
    Града под тепетата
    Мнения
    74
    #219

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    В новата ми кухня, преди няколко дена сложихме INCA LUX SMART. Не е пускан още и не мога да кажа нищо за работата му. Може би следващата седмица най-рано. Това което ми направи впечатление, е че е доста лек, ламарините са възможно най-тънките, филтрите се свалят прекалено лесно, чак ме е страх да не падат сами. Копчетата са мънички, но изглеждат здрави. Основното ми опасение е да не е твърде шумен. За целта ще се пробвам да му сложа 150 пвц тръби към комина и това е. Ако не ви е спешно, когато съм готово ще го снимам и ще кажа допълнителни впечатления.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    33
    #220

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Колеги, някой имал ли е вземане даване с тази марка аспиратори - Krona Steel? Случайно мернах един модел за пълно вграждане в емаг и ми допадна като характеристики и визия... но за първи път чух тази марка, та се чудя дали да експериментирам.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    14
    #221

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Здравейте.Моля за помощ при избор на аспиратор за вграждане.Помещението е около 50куб.м.Какъв аспиратор до 400-500лв.?С два мотор с двойна турбина?Благодаря предварително.

  14.  
     
  15. Member Аватара на bagerista9
    Тук е от
    Dec 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    567
    #222

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от boghidar77 Виж публикацията
    Здравейте.Моля за помощ при избор на аспиратор за вграждане.Помещението е около 50куб.м.Какъв аспиратор до 400-500лв.?С два мотор с двойна турбина?Благодаря предварително.
    MAXIMA ECO - https://www.tehnomix.bg/absorbator-z...-cnl-6815-plus

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    33
    #223

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Jackxxx Виж публикацията
    В новата ми кухня, преди няколко дена сложихме INCA LUX SMART. Не е пускан още и не мога да кажа нищо за работата му. Може би следващата седмица най-рано. Това което ми направи впечатление, е че е доста лек, ламарините са възможно най-тънките, филтрите се свалят прекалено лесно, чак ме е страх да не падат сами. Копчетата са мънички, но изглеждат здрави. Основното ми опасение е да не е твърде шумен. За целта ще се пробвам да му сложа 150 пвц тръби към комина и това е. Ако не ви е спешно, когато съм готово ще го снимам и ще кажа допълнителни впечатления.
    Колега тества ли INCA-та? Имаш ли вече някакви впечатления. Двоумя се между него и Eurolux-a

  17. Junior Member Аватара на Jackxxx
    Тук е от
    May 2013
    Живее в
    Града под тепетата
    Мнения
    74
    #224

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Тествах го. Дърпа много добре. Ползваме го само на най-ниската степен, защото няма нужда от по-голяма. Може би ако се сложат два тигана едновременно тогава ще има нужда. Най-ниската степен е сравнително безшумна и бих казал много добра. Тръби Ф150 не можах да сложа, защото отвора към комина е за Ф120 и не исках да къртя, но със Ф120 няма никакъв проблем. Най-доволен съм от шума. Очаквах да е доста по-шумен. Тия дни когато жената готви може да направя клипче, да се види как дърпа и то на първа степен. Всичките изпарения директно отиват към него. Бих казал, че е доста добра покупка. Това е втори аспиратор, който ползвам. Другият е телескопичен на ТЕКА и е доста по-шумен. Но и струва 150лв по-малко. Не мога да кажа дали си заслужава парите спрямо Eurolux-a. Знам само, че нищо не трака, не се чува свирене и не тропа, а това за мен е много важно. също така и да дърпа стабилно. Мисля, че голяма част от работата я вършат тръбите над аспиратора. Ако някой го интересува нещо друго да пита.

  18. Novice
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    6
    #225

    Отговор: Аспиратор и абсорбатор / FAQ - избор, обсъждане, мнения

    Добър ден ,бихте ли ми препоръчали телескопичен абсорбатор до около 200лв .Старият ми абсорбатор беше Gorenje DF6116E и бях доволен от него ,но умните ми комшии запалиха комина и абсорбатора се стопи буквално ...Сега и те си вкараха газ и не би трябвало да имам отново такъв проблем :P .Сега съм си харесал Pyramis ES3 Inox основно заради дебита му и бутоните за включване отпред .Добър избор ли е и ако не какво бихте ми препоръчали ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 32 ПърваПърва ... 5131415161725 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От eye_contact във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 978
    Последно: 04-12-23, 19:49
  2. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 20:28
  3. Епилатори / FAQ - избор, мнения, обсъждане
    От Zornitsa_S във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 06-09-15, 18:20
  4. Избор на аспиратор (абсорбатор)
    От gagauz във форум Бяла техника
    Отговори: 6
    Последно: 04-03-15, 09:11
  5. Въпрос за аспиратор/абсорбатор
    От Dana във форум Бяла техника
    Отговори: 3
    Последно: 26-01-07, 14:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе