Страница 44 от 188 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследноПоследно
Резултати от 646 до 660 от общо 2807
Like Tree902Одобрявам

Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #646

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Ако е свършило ЛГ-то,спокойно може да заложиш и на E9NKE-3

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    30
    #647

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от JOKVN Виж публикацията
    Ако е свършило ЛГ-то,спокойно може да заложиш и на E9NKE-3
    Бе, да ти кажа и на мен това ми беше първия избор - http://www.technomarket.bg/products/...-cs-cu-e9nke-3 но не разбирам толкова от този тип техника (само колкото съм прочел из нет-а) и затова попитах тука.

  4. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #648

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    За ЛГ-то нямам наблюдения,но пък имам панасоника от 2г и мога да ти кажа,че 9-ката ще ти свърши перфектна работа.

  5. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #649
    За 1500лв може да вземеш и Tози подов климатик машината е много добра дори има подгряване на тавата на външнотo.
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 15-04-13 в 13:37.

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #650
    Мисля че гледате цената на Хитачи 9ка подова и сравнявате с Иорк12ка. Иорка е доста тежко външно тяло и с компресор Митсубиши. Подов Иорк не съм монтирал но от стенните няма никакви оплаквания. За това че Мидея вътрешното прилича на повечето марки не е важно важно е външния агрегат.
    Този пост е редактиран от VeleV.Klima; 13-04-13 в 17:03.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    10
    #651

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Здравейте мили хора.Имам няколко въпроса които ме вълнуват в момента и ще се радвам ако ме насочите към правилните отговори.Имам нужда от климатик,който ми трябва предимно за охлаждане през лятото и съвсем рядко за отопление понякога през зимата.С оглед на това ви питам дали може да ми свърши работа и някой климатик,който не е от водещите марки в бранша.С това визирам по-ниска цена.Става въпрос за помещение 30м2,южно изложение,1 външна стена,ПВЦ дограма.Дайте ми предложения моля.Нищо не разбирам от този вид техника и разчитам на помощта ви.Задават се горещините,а аз все по-малко мога да ги издържам.Благодаря ви предварително.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #652
    Цитат Първоначално публикувано от titibar Виж публикацията
    Здравейте мили хора.Имам няколко въпроса които ме вълнуват в момента и ще се радвам ако ме насочите към правилните отговори.Имам нужда от климатик,който ми трябва предимно за охлаждане през лятото и съвсем рядко за отопление понякога през зимата.С оглед на това ви питам дали може да ми свърши работа и някой климатик,който не е от водещите марки в бранша.С това визирам по-ниска цена.Става въпрос за помещение 30м2,южно изложение,1 външна стена,ПВЦ дограма.Дайте ми предложения моля.Нищо не разбирам от този вид техника и разчитам на помощта ви.Задават се горещините,а аз все по-малко мога да ги издържам.Благодаря ви предварително.
    30м2 може да се охлаждат и с 12ка конвенционал но за да се топли ще е трудно при ниски температури по скоро ще може да се ползва пролет лято и есен. Конвенционална 12ка с монтаж може да е максимум 700лв зависи от марката.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    10
    #653

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Благодаря за светкавичния отговор.Само ако може и предложение за марка.Хабер си нямам от тези машини.

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #654

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    всички са с капилярки .. има по добри варианти според мен
    На тези цени, за които са обявени панасониците, не виждам с по-добри характеристики.

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #655

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от titibar Виж публикацията
    Благодаря за светкавичния отговор.Само ако може и предложение за марка.Хабер си нямам от тези машини.
    Идете до някои магазин за климатици там ще ви покажат кои са конвенционални климатици и ще направите избора си.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,127
    #656

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev Виж публикацията
    На тези цени, за които са обявени панасониците, не виждам с по-добри характеристики.
    а защо трябва да си брои човек стотинките когато купува нещо за 5-10 години напред .. климатик с капилярка съм имал знам как топли не че е лош но е едно ниво под тия с ТРВ ...

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #657

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    А бе, така е. Когато дойде време да си сменям климатик, ще има и аз да питам.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    49
    #658

    Re: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    здравейте, трябва ми климатик за охлаждане и евентуално за някой по-хладен ден, т.е. когато навън е +10,+12. за зимата си имам парно. помещението е на схемата в синьо, другите са ОК през лятото, там е сянка цял ден. Става въпрос за тракт дневна-трапезария-бокс общо 39 м2, като с лилаво съм боядисал един трегер на който евентуално може да се монтира климата а с оранжево са евентуалните места за поставяне та въпроса ми е дали PANASONIC CS/CU-RE12PKE-3 за 1399 с безплатен монтаж ще се справя или да гледам нещо друго. това ми е тавана с парите на този етап. отделно семейния съвет мисли, че няма нужда да е инверторен тип, а и съседите имали по една "мЕдея"... Четох за Мидеа тук във форума и се отказах. А за този модел на Панасоник не видях лошо писано. Има шанс за подов на стената към терасата на хола, но там е друго вече с парите.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,127
    #659

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    ще се справя
    zhelko одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #660

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Със инверторния климатик ще получите по добър комфорт и липса на шум от външното тяло.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 44 от 188 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на Климатик
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2843
    Последно: 01-01-16, 20:54
  2. Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.
    От xpld във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2665
    Последно: 03-01-15, 11:41
  3. помогнете в избора на ups
    От imegogo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 24
    Последно: 13-08-09, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе