Страница 142 от 188 ПърваПърва ... 92132140141142143144152 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,116 до 2,130 от общо 2807
Like Tree902Одобрявам

Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2116

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от powerful Виж публикацията
    Лично аз не харесвам климатици 2-ра употреба
    Много благодарим, че ни осведоми относно личните си предпочитания. Аз пък не харесвам птичи пастет.
    estqwerty и Aleksandars харесват това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на powerful
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    183
    #2117

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Извинявай ако съм те засегнал просто изразявам лично мнение ,относно пастета щом не обичаш птичи пробвай свински по добър е .Извинявам се предварително за спама.
    mirandi одобрява това.

  4. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #2118

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от desitata Виж публикацията
    Не знам как и къде са ти го одобрили/работя една от банките,които отпускат кредити/акт-а и админстративния адрес са здължителни.
    Както и да е ...глобалното затопляне започва... утре.
    ПроКредит. Дерат с таксите, но не те занимават с документи. С едно ходене ме одобравят. Два пъти съм ползвал КЕЕ и никога не са ми искали никакви документи, само се попълва техния екземпляр от фирмата, която ми продава климатика. И другите два щях да ги взема с КЕЕ, но като ги слагах след средата на 2010-та не се предлагаше този кредит.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    17
    #2119

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Благодаря ви за мненията,момчета.От кредити и административни адреси мисля че разбирам ама от климатици тцъ,за съжаление.Продължавам да търся/сега вече 2 климатика/и ако намеря нещо пак ще ви досаждам.Хубав ден на всички.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,809
    #2120

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Направи някаква подобна комбинация, например
    1. Hitachi RAS-2810RX + Hitachi RAS-2210RX. или
    2. Sanyo SAP-EX28P + Sanyo SAP-EX22P

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    13
    #2121

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Здравейте,
    Имам нужда от помощ в избор на климатик за стая кухня - 13м2, 2.5м височина, последен етаж (има тавани отгоре). стаята е с окачен таван, 1 външна стена с PVC прозорец 4м2, изложение - изток, изолация неопор 5см. блока е тухлен. Стаята се състой от две части - бокс около 3м2 и трапезария, която се ползва и като хол около 10м2. Стаята има 2 стени с баня в която парното не може да се регулира. Другите две стени са към стаи, които се отопляват.
    Климатикът ще се използва основно за отопление.

  8.  
     
  9. tgn
    tgn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    126
    #2122

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от boykopk Виж публикацията
    Здравейте,
    Имам нужда от помощ в избор на климатик за стая кухня - 13м2, 2.5м височина, последен етаж (има тавани отгоре). стаята е с окачен таван, 1 външна стена с PVC прозорец 4м2, изложение - изток, изолация неопор 5см. блока е тухлен. Стаята се състой от две части - бокс около 3м2 и трапезария, която се ползва и като хол около 10м2. Стаята има 2 стени с баня в която парното не може да се регулира. Другите две стени са към стаи, които се отопляват.
    Климатикът ще се използва основно за отопление.
    Много модели биха се справили, зависи от бюджета, който сте определили.
    mirandi одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Русе, и малко у десно и малко у лево
    Мнения
    669
    #2123

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Предполагам това означава, че блока е с ТЕЦ. В такъв случай се ориентирай към 7-ца, или не толкова мощна 9-ка, т.е. с нисък минимум, че да не работи машината постоянно он-оф /в случай, ако ви дразни това де/

  11. Member Аватара на mirandi
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    419
    #2124

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от boykopk Виж публикацията
    Здравейте,
    Имам нужда от помощ в избор на климатик за стая кухня - 13м2, 2.5м височина, последен етаж (има тавани отгоре). стаята е с окачен таван, 1 външна стена с PVC прозорец 4м2, изложение - изток, изолация неопор 5см. блока е тухлен. Стаята се състой от две части - бокс около 3м2 и трапезария, която се ползва и като хол около 10м2. Стаята има 2 стени с баня в която парното не може да се регулира. Другите две стени са към стаи, които се отопляват.
    Климатикът ще се използва основно за отопление.
    Това би ти свършило работа Инверторен климатик Fujitsu ASYG07LUCA/AOYG07LUCA , но все пак зависи от бюджета .

    По евтин вариант е този , с включен монтаж Климатик Панасоник комплект CS-E7NKEW/CU-E7NKE-3


  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    13
    #2125

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Освен това Fujitsu видях, че има още два подобни: Fujitsu General модел ASHG07LECA / AOHG07LE и Fujitsu General модел ASHG07LMCA / AOHG07LMCA. Кой от тези варианти е най-подходящ?
    На Панасоника гледам, че му е по-висок минимума при отопление. Има ли някой друг подходящ модел до 1400лв без монтаж?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    36
    #2126

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Здравейте,
    аз съм поредния нуждаещ се от вашата помощ и ще съм благодарен за всякакви съвети
    Сега по темата...
    Нуждая се от съвет за избор на климатик (или климатици) ще се ползва само за отопление, помещение 65 кв.м. като цяло сравнително топло, има хубава изолация, с пвц дограма, и е само с 1 външна стена. Не държа да става много топло в него, едни 20°С са напълно достатъчни. Другото което е климатика ще се пуска само за по 4-5 часа на ден.
    Бюджет.... емиии мноого ограничен (максимум 1000 - 1200 лв.)... за съжаление се налага да изневеря на моето любимо Фуджицу и да се насоча към нещо от по-ниския клас. Приемам всякакви предложения... дали 1 по-мощен климатик, дали 2 по-слабички за мен няма значение.... въпроса е да се вмъкна в тези пари а и да не ме заболи сърцето от сметката за ток

    Благодаря предварително!

  14.  
     
  15. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #2127

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Аз, с 1350 лева инвестиция топля 35 м2, но 65 м2 са безумно много.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2128

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от yasoo Виж публикацията
    Нуждая се от съвет за избор на климатик (или климатици) ще се ползва само за отопление, помещение 65 кв.м. ....климатика ще се пуска само за по 4-5 часа на ден...(максимум 1000 - 1200 лв.)...
    Така като гледам се очертава нещо подобно
    bobovo, Mega и aruba_man харесват това.

  17. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,195
    #2129

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    yasoo


    С това пускане за по 4-5 часа и с този бюджет нямаш шанс да се топлиш с климатик.
    Mega одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    36
    #2130

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man Виж публикацията
    Аз, с 1350 лева инвестиция топля 35 м2, но 65 м2 са безумно много.
    Да ти кажа честно не е кой знае колко много като квадратура Гледам има колонни климатици по около 1400 лв. които са за помещения до 80 кв.м. Има и по малки машинки за по 600 лв които ги дават за помещения до 35 кв. Та за това се допитвам тук какво ще е най-удачно да взема

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на Климатик
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2843
    Последно: 01-01-16, 20:54
  2. Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.
    От xpld във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2665
    Последно: 03-01-15, 11:41
  3. помогнете в избора на ups
    От imegogo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 24
    Последно: 13-08-09, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе