Вижте резултатите от анкетата: Коя марка и модел предпочитате?

Гласували
24. Не можете да гласувате в тази анкета
  • NA

    0 0%
  • NA

    0 0%
Отговори на анкетата
Страница 51 от 178 ПърваПърва ... 41495051525361101 ... ПоследноПоследно
Резултати от 751 до 765 от общо 2666
Like Tree1317Одобрявам

Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #751

    Отговор: Избор на климатик за спалня

    Ха сещам се за един клиент дето се нацупи че сме пробили дупка за кабела долу зад нощното шкафче а не сме го провесили както на другия климатик в хола му.
    bobovo и Mega харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #752

    Отговор: Избор на климатик за спалня

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Бутането на цените е тотална липса на контрол от вносителите. Другото са празни приказки. Нещата се регулират много лесно, но простотията няма граници. За това доста марки изпадат от пазара доста значително.
    Напротив, когато на пазара играят няколко вносителя (и единия от тях бута цените), бутането на цените е следствие на липса на контрол на самата марка.... Нещата се регулират лесно на пръв поглед, но когато са намесени интереси за много пари хич не е толкова (лесно да се контролира) приятна ситуацията, нито за вносителите, нито за марката.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #753

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Големите вериги могат да си позволят да свалят за 24 ч. под доставна цена защото такъв род промоции са много силна реклама.Карат те да им ровиш в сайта да видиш съответния ден какво са пуснали с драстично намаление.Не планирах да си взема климатика точно в този момент,ама 30% надолу беше оферта.Интересното е че веднага след като изтече срока удължиха промоцията за още 24ч.,но на сутринта я бяха прекратили-явно са понастъпили греблото.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    15
    #754

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Да се отчета

    Днес монтираха климатика. Първи впечатления- бива, мощен е, топли бързо, още не сме разучили опциите, а монтажниците не бяха запознати с тях. С монтажа ми се струва също . Ще се чуе.
    Добре, че прочетох тук, че кабелът може да не виси от климатика, та сега е включен в контакт на терасата. Благодаря, за което!

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #755

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    И какво взе - Панасоника ли?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    15
    #756

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Взех Панасоника, но монтажът е ужасен, ако някой ще си купува такъв, да ползва външна фирма, може би няма да има проблем с гаранцията, не знам. В момента се чудя как да поправям щетите. Ако се обадя във фирмата дали ще ми окажат съдействие се чудя

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #757

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Ниската цена на климатика поне покрива ли щетите или не? Няколко поста по-горе колеги написаха ясно какво може да се очаква като монтаж.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    52
    #758

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Доколкото съм запознат монтажните групи към подобен монтаж взимат между 90 - 100 лева, в което се включва всичко за монтажа, така че едва ли може да очакваш някакво съдействие "пито-платено". В тази държава всячески се опитват да убият дребния бизнес
    VeleV.Klima одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    15
    #759

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Преди близо две години ми монтираха друг климатик в друг апартамент, затова не очаквах особени проблеми.
    Надявам се климатикът да работи добре, не видях да вакумират. Ще снимам после. Палачори.

    Да добавя за тези, които се чудят- Мицубиши Хеви ZJ-S е по-добрия избор- усеща се топлината, по-тих и по-евтин.
    Този пост е редактиран от slavV; 25-02-14 в 13:22.

  12. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #760

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Проблема с големите фирми е, че има огрмоно текучество, както и различни монтажни групи. Вероятността да попаднеш на някой, който се учи на твоята машина е 80%. Няма знаещ и кадърен да им работи на ангария. Ако прегледаш обявите за работа, непрекъснато се търсят монтажници за без пари.

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #761

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Когато има драстична разлика в цената на определен продукт, вероятно си има причина за това. За съжаление цената е оновен критерий при избора. Но съгласете се, че не мога да си купя кайма за 3лв./кг. и да се оплаквам от качеството й.
    Aleksandars и Mega харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    15
    #762

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Когато има драстична разлика в цената на определен продукт, вероятно си има причина за това. За съжаление цената е оновен критерий при избора. Но съгласете се, че не мога да си купя кайма за 3лв./кг. и да се оплаквам от качеството й.
    Напълно вярно, но дали ще е за 1200 или 1500лв Панасоника е все един и същ модел- изключвам монтажа, екстрите му са повече, по-скъп е и е по-лошият избор. Не че не го харесвам, но сравнявайки ги с Мицубишито разликата е голяма. Добре, че го взех на тая цена, че иначе щеше да ме боли корема

    Детето и то се смее и е много доволно, че неговия климатик е по-хубав.

    Край Мицубишито е топло, а около Панасоника проветриво , но пък има много лампички.
    preparatos одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #763

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Панасониците така си веят хладно .. аз от кога го разправям но всеки ги хвали ..
    VeleV.Klima и justify харесват това.

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    192
    #764

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Ти пък доста глупости говориш, особено напоследък
    dodo_pv и VeleV.Klima харесват това.

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #765

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    хм ,не съм влизал от 1 седмица почти .. явно имам раздвоение на личността .. но всеки има право на лош вкус ,после форума предлага известна утеха
    spas.slavchev одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на Климатик
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2843
    Последно: 01-01-16, 20:54
  2. Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2806
    Последно: 03-01-14, 08:52
  3. Помогнете в избора
    От Alex D във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 06-10-11, 22:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе