Вижте резултатите от анкетата: Коя марка и модел предпочитате?

Гласували
24. Не можете да гласувате в тази анкета
  • NA

    0 0%
  • NA

    0 0%
Отговори на анкетата
Страница 68 от 178 ПърваПърва ... 1858666768697078118 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,006 до 1,020 от общо 2666
Like Tree1317Одобрявам

Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,798
    #1006

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Вальо, ти монтирал ли си го този модел и имаш ли впечатления от него?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #1007

    Отговор: Избор на климатик за спалня

    Впечатления от всички модели на марката отрицателни видял съм какво ли не не съм от вчера. При вас в Пловдив може и да работи.

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,798
    #1008

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Аз те питам конкретно за този модел...И още един въпрос - последно кога си имал достъп и впечатления от сериите на Самсунг от последните две години?

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1009

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Докато машината не види сериозна зима, сме в патова ситуация. Май не бива да прекаляваме нито с хвалбите, нито с оплювките.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,143
    #1010

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    тия новите модели може и да са по добри .. щото старите ставаха на ледени блокчета и при +5 което говори за куц софтуер като за начало а спомняте ли си че две 12ки бяха 500 лв в техното ? 2 на цената на 1 ги рекламираха .. голям прогрес за толкова кратко време ми се струва труден .. но като цена са прогресирали определено ..
    bobovo и VeleV.Klima харесват това.

  7. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #1011

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Цената на някои марки във веригите се образува по много по-различен начин, отколкото си го представяте. Аз ако бях верига без проблем щях да продавам и 18ка за 200 лева. Там има много фактори, които оказват влияние на цената и вие нямате идея какви са те. Друг фактор е тоталната омраза между КиК и Самсунг, която също работи с пълна сила срещу тази марка на българския пазар.

    Прогресът изобщо не отне кратко време, а даже доста дълго в случая на Самсунг. Важното за мен, е че в крайна сметка те си оправиха нещата и машините им в момента (не само RAC, най-вече SAC) са на много високо ниво. Доста по-високо от великия Мерцедес, който е толкова популярен само тук в интерес на истината.

    Цената наистина прогресира и това се дължи на факта, че гигантския R&D център трябва да се поддържа, а продажбите, благодарение на такива като КиК и Велев не могат да се увеличат.

    В крайна сметка има продукти има и пазар, обаче трябва да има и кой да повярва, а тук това е прекалено сложна задача. За мен е смешен факта, че хората казват как винаги ще си вземат телефон самсунг и телевизор самсунг, но никога климатик.

    Спомнете си телефоните и телевизорите самсунг преди 6-7 години. Никой нямаше да си ги купи... Тогава най-великите телевизори и телефони бяха сони. Сега Самсунг е номер 1 в продажбите на електроника в световен мащаб. HTC, Apple и другите телефони са най-големите им клиенти и тн и тн.

    Като Електроникс, което за Самсунг Груп е най-малкия им бизнес (дупката на нулата), са на 7мо място в света. Като груп са на 1-во и държат над 30% от БВП на Корея...

    Запомнете този пост и след 5-6 години си гo припомнете, когато Дайкин ще е климатикът, който никога няма да си купите....
    Този пост е редактиран от AC_From_Hell; 15-04-14 в 22:02.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Русе
    Мнения
    121
    #1012

    Отговор: Избор на климатик за спалня

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    До -10 е след време ще съжаляваш за неправилния избор.
    Това къде го прочете?Във всички каталози си е до-15.Ако съдите от таблицата на еуровент то тогава и всички даикини са до -10.

    Аз имам наблюдение върху модела, както и предния модел КВВN/X в Русе и колега Велев отзивите са отлични.Машината има огромен запас от мощност и е супер тиха.Може би лилавото не се хресва от всеки ,но това да му е проблема.Имам възможност да работя в помещение климатизирано със мулти +рекуператор на самсунг и мога да Ви уверя.че комфорта е уникален.Едното тяло е от новите серии което е 16дб.Ако имаш път към русе колега велев заповядаи на кафе да ги видиш и чуеш.
    Този пост е редактиран от vlado1976; 15-04-14 в 22:24.
    Aleksandars, AC_From_Hell и mirandi харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #1013

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Лилавото пате го превърнахте в принцеса......Принципно лансирам конкуренцията, ама доста силни думи се изписаха....

    Самсунга, очаквам и леки автомобили да почват да сглобяват, и там да станат номер 1, та тука да пишете, че ще изместят Мерцедеса след 5-10 години....При телефоните и телевизорите положението е подобно. Има достатъчно конкурентно способни марки, на които да се спре човек....
    Този пост е редактиран от preparatos; 15-04-14 в 23:41.
    frescor одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    113
    #1014

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    При телевизори и смартфони си послаха доста добре навремето и сега колят и бесят,защото всички купуват от тях-корейците.Всъщност това предимство го нямат при климатизаторите,т.е. никой нищо не купува от тях,нито пък предлагат технологиѝ или дизайн,сиреч като китайците.Но пък много им се иска да са като японците,обаче крачките им са по-малки от японските,а и пи-ара им е куц.Всеки си има виждане по въпроса,а моето е,че след 5-6 години корейците ще си стоят забити в технотата както и сега,чакайки руснаците и т.н..След 50-60 г..........може би...
    justify и preparatos харесват това.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #1015

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Времето ще покаже а за лилавото това беше главната причина да взема 12 ската ,че като погледнеш рафта с климатиците и това черно с лилаво веднага ти грабва окото ,иначе за 100 лв по малко имаше и същия бял ,с готиното снежно бяло но жената каза черен а и не знам защо но уж едни и същи а черния го дават да се развърта до 6,6 кв а белия до 5,8.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    181
    #1016

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    На пазар като българския повечето големи производители просто присъстват...
    Независимо за каква техника става въпрос.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #1017

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Цитат Първоначално публикувано от ^Rokera^ Виж публикацията
    Времето ще покаже а за лилавото това беше главната причина да взема 12 ската ,че като погледнеш рафта с климатиците и това черно с лилаво веднага ти грабва окото ,иначе за 100 лв по малко имаше и същия бял ,с готиното снежно бяло но жената каза черен а и не знам защо но уж едни и същи а черния го дават да се развърта до 6,6 кв а белия до 5,8.
    Не са едни и същи, компресорите са различни.

    Цитат Първоначално публикувано от preparatos Виж публикацията
    Лилавото пате го превърнахте в принцеса......Принципно лансирам конкуренцията, ама доста силни думи се изписаха....

    Самсунга, очаквам и леки автомобили да почват да сглобяват, и там да станат номер 1, та тука да пишете, че ще изместят Мерцедеса след 5-10 години....При телефоните и телевизорите положението е подобно. Има достатъчно конкурентно способни марки, на които да се спре човек....
    Самсунг сглобяват и продават леки коли и то не от вчера.
    Самсунг също така са най-големия производител на танкери и контейнеровози.
    Самсунг строят най-големите сгради в света (най-високата Бурж Калифа например, Търнинг Торсо и тн)
    Самсунг са един от най-големите търговци с химикали.
    Самсунг инвестират милярди в Биомедицина.
    Самсунг...
    Самсунг....
    Самсунг.....

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Живее в
    Русе
    Мнения
    95
    #1018

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Самсунг сглобяват и продават леки коли и то не от вчера.
    Самсунг също така са най-големия производител на танкери и контейнеровози.
    Самсунг строят най-големите сгради в света (най-високата Бурж Калифа например, Търнинг Торсо и тн)
    Самсунг са един от най-големите търговци с химикали.
    Самсунг инвестират милярди в Биомедицина.
    Самсунг...
    Самсунг....
    Самсунг.....[/QUOTE]

    Мале-мале , голяма марка е SAMSUNG колкото две по малки.

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,143
    #1019

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    всъщност японските производители на климатична техника са като малко бутиково магазинче в сравнение с МОЛ когато става дума за Самсунг ,имат парите да изкарат каквото си искат на пазара Самсунг така че не ги отписвайте ..

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Русе
    Мнения
    121
    #1020

    Отговор: Помогнете ми в избора на климатик - 2014 г.

    Цитат Първоначално публикувано от strupi Виж публикацията
    Самсунг сглобяват и продават леки коли и то не от вчера.
    Самсунг също така са най-големия производител на танкери и контейнеровози.
    Самсунг строят най-големите сгради в света (най-високата Бурж Калифа например, Търнинг Торсо и тн)
    Самсунг са един от най-големите търговци с химикали.
    Самсунг инвестират милярди в Биомедицина.
    Самсунг...
    Самсунг....
    Самсунг.....
    Мале-мале , голяма марка е SAMSUNG колкото две по малки.[/QUOTE]


    Не знам колко е малка,преценете сами-http://www.pwc.com/gx/en/audit-services/capital-market/publications/top100-market-capitalisation.jhtml

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на Климатик
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2843
    Последно: 01-01-16, 20:54
  2. Помогнете ми в избора на климатик - 2013 г.
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2806
    Последно: 03-01-14, 08:52
  3. Помогнете в избора
    От Alex D във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 06-10-11, 22:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе