Страница 183 от 190 ПърваПърва ... 133173181182183184185 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,731 до 2,745 от общо 2844
Like Tree1225Одобрявам

Избор на Климатик

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #2731

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    С леко предимство на 12LUCA.
    Не бих казал.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #2732

    Отговор: Избор на Климатик

    ivo_ve, Хитакът наближава 15 годинки, а Тошето е на 12, колко дълго очакваш да те изкарат тези машини?
    Не ми харесват нито цените, нито възрастта на машините. Сигурен съм, че за същите пари, с повече усърдие, може да се изрови нещо доста по-младо.
    Този пост е редактиран от kalcheff1; 14-12-15 в 03:20.
    mystikalrs одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Живее в
    с.Гложене, Тетевен
    Мнения
    18
    #2733

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от rukar Виж публикацията
    Ако сте решили да слагате МЕ по-добре да бъде от серията ZW, но за по-малко парички можете да потърсия Нокрия 18-ка, която е по-добра машина от посоченото от Вас Мицубиши и се развърта до по-висока мощност. Но за 50 кв. реално Ви трябва по-мощна машина от номинал 6,3 кв. Помислете си сериозно за два по-малки и качествени климатика - това е по-доброто решение.
    Ако Нокрията,18-ка ,на 2800лв. е по-добра машина от Митсубишито ,на 3600лв. ,предполагам по-високата цена е заради повечето екстри на Митсубишито. Иначе,съдейки по данните, двете машини са доста сходни. Ако правилно съм Ви разбрал, Нокрията е по добрия избор като корава машина /изключая екстрите, на които не държа особено/. Или има друга разлика,оправдаваща допълнителните 800 лв. за Митсубишито ?

  5. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,776
    #2734

    Отговор: Избор на Климатик

    Виолета, мицуто не е лош модел, но като се има предвид, че модификацията се произвежда от 2006 до 2008 година, питам се колко време тази машина залежава в тази фирма? Почти съм сигурен, че e една бройка, сигурно мостра...А и както Ви посъветваха по нагоре - бягайте надалеч от там.
    General Fujitsu ASHG24LFCC ще Ви свърши работа във Вашата ситуация.
    spas.slavchev и emil vasilev харесват това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Живее в
    с.Гложене, Тетевен
    Мнения
    18
    #2735

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Виолета, мицуто не е лош модел, но като се има предвид, че модификацията се произвежда от 2006 до 2008 година, питам се колко време тази машина залежава в тази фирма? Почти съм сигурен, че e една бройка, сигурно мостра...А и както Ви посъветваха по нагоре - бягайте надалеч от там.
    General Fujitsu ASHG24LFCC ще Ви свърши работа във Вашата ситуация.
    В Плевен, " Велев-клима" ми го предлага на 2430 лв., но не точно този, който Вие предлагате , а 24-ка, LFCA.

  7. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #2736

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от виолета Виж публикацията
    В Плевен, " Велев-клима" ми го предлага на 2430 лв., но не точно този, който Вие предлагате , а 24-ка, LFCA.
    За Гложене по - добре си викни фирма от София, има избор и то голям. Примерно и е цена с включен монтаж. Транспортните разходи ще са едни и същи.


    Диков, още една реклама с включен линк в нарушение на правилата на форума и те предлагам за наказание.
    Този пост е редактиран от justify; 14-12-15 в 12:05.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    21
    #2737
    Цитат Първоначално публикувано от kalcheff1 Виж публикацията
    ivo_ve, Хитакът наближава 15 годинки, а Тошето е на 12, колко дълго очакваш да те изкарат тези машини?
    Не ми харесват нито цените, нито възрастта на машините. Сигурен съм, че за същите пари, с повече усърдие, може да се изрови нещо доста по-младо.
    Днес ще ходя да ги гледам и ако има по младо ще се спря на него. Благодаря за съвета.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #2738

    Отговор: Избор на Климатик

    Специално Велев-Клима го препоръчвам. И каквото може Мега (PowerClima) да има като избор, такова и Велев може да предложи. Все пак каналите за внос са едни и същи и всеки работи с тях. Съответно и в цените няма особена разлика. И София не е "меката" на климатиците, а Пловдив.
    Не съм свързан и с двамата, но се дразня, когато има различно отношение към хората.

  11. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #2739

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от VanDan Виж публикацията
    Специално Велев-Клима го препоръчвам. И каквото може Мега (PowerClima) да има като избор, такова и Велев може да предложи. Все пак каналите за внос са едни и същи и всеки работи с тях. Съответно и в цените няма особена разлика. И София не е "меката" на климатиците, а Пловдив.
    Не съм свързан и с двамата, но се дразня, когато има различно отношение към хората.
    Дадох произволен линк към климатик, а не към конкретния човек. Избора е на този, който плаща - той ще прецени кого да избере. Излишно е да се дразниш!

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,305
    #2740

    Отговор: Избор на Климатик

    Аз лично съм привърженик в случая на японска машина- да кaжeм Toshiba RAS-402GDR, за около 3200лв без монтаж или на Fujitsu AS-Z40D2 .

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Живее в
    с.Гложене, Тетевен
    Мнения
    18
    #2741

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Аз лично съм привърженик в случая на японска машина- да кaжeм Toshiba RAS-402GDR, за около 3200лв без монтаж или на Fujitsu AS-Z40D2 .
    Тошибата никъде не я намирам на тази "ниска " цена... Обикновено е около 3800... Фуджицуто също не го намерих...Може би търся там,където не трябва. Моля, дайте жокер... Може би Тошибата,на тази цена, ще бъде оптималния вариант.За Фуджицуто нищо не знам,но може и то да е интересно предложение,зависи от ценовия обхват и сравнение.
    Този пост е редактиран от виолета; 14-12-15 в 13:08. Причина: доуточнение

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2014
    Мнения
    180
    #2742

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от виолета Виж публикацията
    Тошибата никъде не я намирам на тази "ниска " цена... Обикновено е около 3800... Фуджицуто също не го намерих...Може би търся там,където не трябва. Моля, дайте жокер... Може би Тошибата,на тази цена, ще бъде оптималния вариант.За Фуджицуто нищо не знам,но може и то да е интересно предложение,зависи от ценовия обхват и сравнение.
    Toshiba RAS -402 gdr има посочена налична в пловдивска фирма, но ако ще е Тошиба по-добре си вземете следващия модел 402-EDR. Разликата в цената е малка. Ако пък иската Фуджицу Нокрия AS-Z40D2 я имат в същата фирма

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Живее в
    с.Гложене, Тетевен
    Мнения
    18
    #2743

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от rukar Виж публикацията
    Toshiba RAS -402 gdr има посочена налична в пловдивска фирма, но ако ще е Тошиба по-добре си вземете следващия модел 402-EDR. Разликата в цената е малка. Ако пък иската Фуджицу Нокрия AS-Z40D2 я имат в същата фирма
    Не ми давате жокер...Пловдив е голям и непознат за мен град...

  17. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #2744

    Отговор: Избор на Климатик

    Казвайте имена .Добрите фирми трябва да се знаят,както и некадърниците,или почваме като политиците ''ами имена не мога да кажа''.ПРОФЕСИОНАЛИЗМА трябва да се поощрява.
    Giggio, DUNDURMA и виолета харесват това.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2745

    Отговор: Избор на Климатик

    Цитат Първоначално публикувано от виолета Виж публикацията
    Тошибата никъде не я намирам на тази "ниска " цена... Обикновено е около 3800... Фуджицуто също не го намерих...Може би търся там,където не трябва. Моля, дайте жокер... Може би Тошибата,на тази цена, ще бъде оптималния вариант.За Фуджицуто нищо не знам,но може и то да е интересно предложение,зависи от ценовия обхват и сравнение.
    Не ги намирате защото вноса им е нелегален предназначени са едиственно за японския пазар. А и при евентуален дефект части няма.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете ми за избор на климатик - 2012 г.
    От WhiteNoise във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3300
    Последно: 01-01-13, 08:01
  2. Помогнете ми за избор на климатик - 2011 г.
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3559
    Последно: 03-01-12, 17:02
  3. Помогнете ми за избор на климатик - 2010 г.
    От valen1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1836
    Последно: 24-12-10, 17:43
  4. Помогнете ми за избор на климатик!
    От Stan_80 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 39
    Последно: 12-02-10, 13:34
  5. Помогнете ми за избор на климатик - 2009 г.
    От 1115 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1632
    Последно: 31-12-09, 11:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе