Страница 11 от 334 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 5004
Like Tree3767Одобрявам

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    381
    #151

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Sivanov Виж публикацията
    Кога излизат новите модели на MHI ?
    До края на месеца.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #152

    Отговор: Избор на климатик 2017

    От мен един глас за №1 и №9.
    kokovox одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    41
    #153

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Здравейте, спрях се на климатик Fujitsu 12lmca за 1200лв с монтажа.В същия магазин има и fuji electric 12lmca за 1180лв с монтажа. Продавача каза,че разликата е само в надписа.Гаранцията на двата е 3 години. Вътрешните тела са еднакви. Имат ли разлика в софтуера или друго? Кой да взема?

  5. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #154

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от nikman Виж публикацията
    Здравейте, спрях се на климатик Fujitsu 12lmca за 1200лв с монтажа.В същия магазин има и fuji electric 12lmca за 1180лв с монтажа. Продавача каза,че разликата е само в надписа.Гаранцията на двата е 3 години. Вътрешните тела са еднакви. Имат ли разлика в софтуера или друго? Кой да взема?
    По-евтиния.

    Изпратено от моят MI 4LTE с помощта на Tapatalk

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    60
    #155

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Не знам дали тук е мястото да попита,но някой има ли наблюдение дали има голям ефект ако се поставят външни ПВЦ щори за изолация на прозорците.

  7. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #156

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от nikolai4ooo Виж публикацията
    Не знам дали тук е мястото да попита,но някой има ли наблюдение дали има голям ефект ако се поставят външни ПВЦ щори за изолация на прозорците.
    Аз сложих преди коледа на 23 декември щори външни ролетни пвц ефекта е 3 градуса по- топло около стъклата вече няма кондез и не се чувства студ около стъклата бая витрини са в къщи и врата 250см висока към тераса .Много е по добре залагай смело а и не са много скъпи според мен
    ronnie72, SPSt и dddilian харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #157

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Определено има, но дали е голям или малък зависи и от цялостните характеристики на помещението.Аз имам от 15 години и има ефект.
    Този пост е редактиран от edi1; 11-01-17 в 10:40.
    ronnie72, SPSt и hawai76 харесват това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    41
    #158
    Да разбирам ,че са абсолютно еднакви,включително и софтуера.

  11. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #159

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Напълно еднакви са.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    41
    #160

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Благодаря,не знам защо е тази разлика от 20 лв, за всеки случай взех Фуджицу-то. Утре на обяд ще идват да го монтират на мястото на осем годишен конвекционален Панасоник 12-ка купен нов за 650лв. Той си се справяше отлично на температура до -5 градуса,колкото пишеше на кашона като нов.Прави 24-25 градуса в хол 22кв без проблем до -5 . Сега в студовете най,малка измерена температура 21,5 градуса.иначе успява да поддържа 22,5. Надявам се Фуджитсуто да прави по-топло ако пак дойдат студове.

  13. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #161

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от nikman Виж публикацията
    Благодаря,не знам защо е тази разлика от 20 лв, за всеки случай взех Фуджицу-то. Утре на обяд ще идват да го монтират на мястото на осем годишен конвекционален Панасоник 12-ка купен нов за 650лв. Той си се справяше отлично на температура до -5 градуса,колкото пишеше на кашона като нов.Прави 24-25 градуса в хол 22кв без проблем до -5 . Сега в студовете най,малка измерена температура 21,5 градуса.иначе успява да поддържа 22,5. Надявам се Фуджитсуто да прави по-топло ако пак дойдат студове.
    1. Оправи малко правописа (нищо лично)
    2. Хубаво е да ти сменят тръбите

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #162

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Публикувано от потребител thecrowww:
    Здpaвeйтe пpиятeли, пъpвo иcĸaм дa ce извиня, чe oтвapям тeмa зa тoзи ĸлимaтиĸ. Знaм, чe имa дocтa тeми пo въпpoca, нo ми e мaлĸo нa зop, a нямaм мнoгo вpeмe дa чeтa. Интepecyвa мe въпpocния ĸлимaтиĸ дaли e дoбъp избop зa пoмeщeниe в ĸъщa бeз изoлaция, c oбeм 54м3, 12ĸв.м aлyминиeвa дoгpaмa, двe външни cтeни eднaтa e юг, a дpyгaтa зaпaд. Aĸo няĸoй имa пpeдлoжeниe зa дpyг мoдeл, мapĸa и т.н cъм oтвopeн зa вcяĸaĸви пpeдлoжeния. Ha пъpвo мяcтo мe интepecyвa дa e мaĸcимaлнo тиx и нe нa пocлeднo ĸoлĸoтo ce мoжe пo-иĸoнoмичeн ( aĸo мoжe дa ce гoвopи зa иĸoнoмия в тaзи cтaя ) цeнaтa нe e oт гoлямo знaчeниe. Блaгoдapя пpeдвapитeлнo.
    Π.Π. Bъпpocнoтo пoмeщeниe ce гpeeшe oт eднo Fuјіtѕu аѕуа12lсс дocтa cпoлyчливo, нo peшиx дa гo пeнcиoниpaм в cъceднaтa cтaя, чe нeщo взe дa cтaвa дocтa шyмнo cлeд пoнe 10г. paбoтa

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    40
    #163

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Здравейте, за много години! Желая здраве, късмет и топлещи машини на всички във форума. Бихте ли ми дали мнение, за магазин 65кв.м/3м. височина, тухла, партер в Бургас, ще се монтират 2 климатика, единият е няколко годишна конвенционална Мидея 24ка, а за втора машина съм се спрял на Тошиба Сузуми плюс 22ка /Toshiba RAS-22N3KV2-E1/RAS-22N3AV2-E/. Според вас мога ли да заместя Тошибата с Нокрия 14-ка /AWYZ14LB NOCRIA/. на Интересувам се само за отоплителните данни, разликата в номиналите е 7киловата към 6киловата в полза на Тошибата? Разликата в цената не е от значение. Ползвам Нокрия 4та година - доволен съм, за Сузумито нямам отзиви?

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #164

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Вземете си ASHG24LFC. По добро е от Тошибата.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    necata2, ivan74 и mkukas харесват това.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #165

    Отговор: Избор на климатик 2017

    В момента чета и събирам мнения,и накрая мисля че сформирах собствено относно избора на климатици.Понеже до сега съм се отоплявал с парно,локално ,гравитачно,на Донбаски въглища,и ми е писнало всеки ден да обличам въшкарниците,да слагам маската и да слизам в мазето ,където прекарвам по полловин час разпалвайки котела.Отделно - не е никак евтино,за 4 точки тия дни хвърлям по чувал на ден или по 8,50.Паля го към обяд и поддържам температура от 20 градуса.Нощес като изгори,температурата леко полеко пада ,и сутрин е 15 в стаята.Аз съм изцяло вътрешен апартамент.Както и да е,та писна ми от тия кюмюрджийски истории и искам за другия апартамент да си взема климатици.Там никога не е живяно,Две от стайте са вътрешни,и в тях в момента температурата е 5 градуса при тия студове от -10/-15 градуса,последен 8 етаж,тухла,с много перлит на покрива и добра дограма,неизолирани,Много слънчеви стаи,от сутринта ,та чак до 14 часа слънцето ги грее.В хола ,който също е много слънчев,в момента температурата е 0 градуса,понеже е с две външни стени.В този апартамент до сега не е живяно,само от време на време ходя да проветрявам.Хола е 18 квадрата и за него съм намислил да взема Gree Change ,12- ка,а за спалнята,която е 15 квадрата да взема 9- ка.Кухнята е много голяма ,но за там имам конвектор,а и там няма да се седи постоянно,така че не ми е проблем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 334 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-16, 23:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 06:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 22:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе