Страница 13 от 334 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 5004
Like Tree3767Одобрявам

Избор на климатик 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на bobotnik
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    22
    #181

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    С извинение, става за тоалетна. Вземете си друга машина. Има избор, но избирайте правилно с компетентна помощ.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    Благодаря за отговора.
    Заначи дилемата вече е между Panasonic RE12RKE, FUJI RSG 12 LMCA / ROG 12 LMCA или Fujitsu General ASHG12LМCA/AOHG12LМCА
    а фуджито и фуджицуто имат ли някаква разлика

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #182

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Разлика няма. Само името.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #183

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Подберете правилно при избор на фирма.

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

  5. Junior Member Аватара на bobotnik
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    22
    #184

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Благодаря ви. Ще разгледам отзивите за различните фирми тук в Пловдив, защото и обслужването е важно.

  6. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #185

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Ти колега шегуваш ли се!?? Баш за Пловдив! Моля те

    Изпратено от моят HTC One_M8 с помощта на Tapatalk
    hawai76 одобрява това.

  7. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #186

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от bobotnik Виж публикацията
    Благодаря ви. Ще разгледам отзивите за различните фирми тук в Пловдив, защото и обслужването е важно.
    Е той човека от Пловдив ти е отговорил препочръчвам с две ръце над твоето мнение прекрасен пример за профисионализъм и коректност
    DUNDURMA, Kasap, milan и 2 други харесват това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    6
    #187

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Благодаря за отговорите. Тоя Зубадан на Митсубиши Елктрик 35-цата ми се вижда доста прехвален и не ми харесва вътрешното тяло - няма грам дизайн в него и прилича на Fiat Multipla

    Бих разгледал и други варианти, не само ония двата, но най-важния въпрос е да машината да не влиза в постоянен цикъл на дефрост както го прави Панасоника. Иначе за топленето Панасоника е пушка, вдига от 18 до 26 градуса за 30 минути в помещение 28 кв.м. при -12 онзи ден - термометър на 6 метра от климатика, непряка струя.

    Дефроста е проблема ... да се прави при нужда, а според предварително зададени стойности в софтуера.
    Този пост е редактиран от Grabadabar; 13-01-17 в 10:34.

  10. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #188

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Grabadabar Виж публикацията
    Благодаря за отговорите. Тоя Зубадан на Митсубиши Елктрик 35-цата ми се вижда доста прехвален и не ми харесва вътрешното тяло - няма грам дизайн в него и прилича на Fiat Multipla

    Бих разгледал и други варианти, не само ония двата, но най-важния въпрос е да машината да не влиза в постоянен цикъл на дефрост както го прави Панасоника. Иначе за топленето Панасоника е пушка, вдига от 18 до 26 градуса за 30 минути в помещение 28 кв.м. при -12 онзи ден - термометър на 6 метра от климатика, непряка струя.

    Дефроста е проблема ... да се прави при нужда, не според предварително зададени стойности в софтуера.
    Миналата година писахме че панасоник са така всичките ама все още има такива, които първо си купуват хвалят ги и после при студа виждаш ли топлят ама не баш и затова става така, Четене му е майката иначе жената ще те побърка, аз бих избрал да чета .Сега откакто нямам панасоник си вдигнахме конфорта и жената все ме забърсва по често. Tака , че сменяй може два заека да уцелиш ако ме разбираш
    Този пост е редактиран от hawai76; 13-01-17 в 19:04.
    SPSt и Grabadabar харесват това.

  11. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #189

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Ти картина ли ще купуваш или топлеща машина.Боднал си 12-ица ПАНАСОНИК в 28 квадрата,а МЕ-то ти се вижда прехвалено.Разликата е от небето до земята.
    Mega, avast3, hawai76 и 3 други харесват това.

  12. Junior Member Аватара на bobotnik
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    22
    #190

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от hawai76 Виж публикацията
    Е той човека от Пловдив ти е отговорил препочръчвам с две ръце над твоето мнение прекрасен пример за профисионализъм и коректност


    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от mkukas Виж публикацията
    Ти колега шегуваш ли се!?? Баш за Пловдив! Моля те

    Изпратено от моят HTC One_M8 с помощта на Tapatalk
    Не се шегувам ,но като отидеш в някоя фирма, знаеш повечето как пробутват това,което им е казано да се продава

  13. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #191

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от bobotnik Виж публикацията


    - - - - - - - - - -


    Не се шегувам ,но като отидеш в някоя фирма, знаеш повечето как пробутват това,което им е казано да се продава
    Хм на тези двамата се обади и после ще черпиш ти. Както се казваше ти мигача остави на нас

    Това ме расмя тези не са консултанти та да ти пробутат което застоява по склада а това което е подходящо за теб!!!
    dddilian одобрява това.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    6
    #192

    Отговор: Избор на климатик 2017

    "Прехвалено" е неправилно използвана дума от мен за МЕ, извинявам се.
    Не търся картина, но за 2700 лева очаквам малко по-приятна купчина бяла пластмаса в дневната си.
    За Панасоника преди да го купя четох, но като не съм специалист не разбрах какво точно не им харесвате на тия чести дефрости и работа он-оф докато не ми го инсталирах в нас и не свързах нещата ...
    В момента целта е да се сложи машина, която като трябва да топли, да работи като инверторен климатик и да топли постоянно и като се налага да прави дефрост, да го направи за няколко минути, а не да влиза в дефрост за 10-15-20 минути без външното тяло въобще да е скрежасало ...
    Боднатата 12-ца Панасоник е за препоръчителен обем от 75 кв.м., а аз съм със 72.5

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #193

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Препоръчителен в главите на магазинерите.Точно FH е една от топлещите машини.Другото е 12LTC.
    avast3, hawai76 и mkukas харесват това.

  17. Junior Member Аватара на bobotnik
    Тук е от
    Jan 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    22
    #194

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от hawai76 Виж публикацията
    Хм на тези двамата се обади и после ще черпиш ти. Както се казваше ти мигача остави на нас

    Това ме расмя тези не са консултанти та да ти пробутат което застоява по склада а това което е подходящо за теб!!!
    Имах предвид,че затова питам тук,а не че хората,които са ми отговорили тук са консултанти

  18. Member Аватара на hawai76
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    221
    #195

    Отговор: Избор на климатик 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Grabadabar Виж публикацията
    "Прехвалено" е неправилно използвана дума от мен за МЕ, извинявам се.
    Не търся картина, но за 2700 лева очаквам малко по-приятна купчина бяла пластмаса в дневната си.
    За Панасоника преди да го купя четох, но като не съм специалист не разбрах какво точно не им харесвате на тия чести дефрости и работа он-оф докато не ми го инсталирах в нас и не свързах нещата ...
    В момента целта е да се сложи машина, която като трябва да топли, да работи като инверторен климатик и да топли постоянно и като се налага да прави дефрост, да го направи за няколко минути, а не да влиза в дефрост за 10-15-20 минути без външното тяло въобще да е скрежасало ...
    Боднатата 12-ца Панасоник е за препоръчителен обем от 75 кв.м., а аз съм със 72.5
    Да ама на номинал и то при седем градуса после не му стигат както сам виждаш влиза в порочен кръг от, който излиза напролет и тогава почва да офка ама ти сам си го разбрал това поне други да четат и да разберат.
    Grabadabar одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 334 ПърваПърва ... 311121314152363 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Избор на климатик LG или ...
    От BaceTo във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 9
    Последно: 01-02-16, 23:36
  3. Избор на климатик
    От Icetto във форум Климатици Daikin
    Отговори: 23
    Последно: 25-10-12, 06:07
  4. ИЗбор климатик
    От gogorog във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 3
    Последно: 23-08-11, 22:48
  5. Избор на климатик
    От elmaira във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 18-09-09, 21:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе