Страница 188 от 283 ПърваПърва ... 138178186187188189190198238 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,806 до 2,820 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #2806

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цял ден чета постове който са ,посред лято се обсъждат дефрости ,местене и т.н..
    Темата е избор на климатик а, не това може или защо така прави климатика.
    Който не е доволен от машината си да си купи кюмбе.
    Rafailiev и stainway харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #2807

    Отговор: Избор на климатик '2018

    А ти защо посъветва човека да си премести поста тук, където изобщо не му е мястото. Той не питаше за избор на нов климатик, ама ти прочете само заглавието, нали!
    chany одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #2808

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    А ти защо посъветва човека да си премести поста тук, където изобщо не му е мястото. Той не питаше за избор на нов климатик, ама ти прочете само заглавието, нали!
    Грешка в бързото четене.

    Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #2809

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Така де и аз това писах. А това че вдига клапите при офф не води ли до успиване или има корекции +2 +4° .... климатик с ниски дебити ако се сложи на височина 70см. от пода ще е по добре от конвектор ама си е циганищия
    Имаше такива експерименти със старата Нокрия. Успиване няма, колкото си му задал - толкова поддържа, може да подмине с градус. Мисля, че е зададена подобна корекция, за каквато пишеш. Имам смътни спомени, а даже мисля, че може да се коригират. Не съм сигурен.
    Mig82 одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #2810

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Цял ден чета постове който са ,посред лято се обсъждат дефрости ,местене и т.н..
    Темата е избор на климатик а, не това може или защо така прави климатика.
    Който не е доволен от машината си да си купи кюмбе.
    Темата стана хеви и нищо друго ..... е сега има и проблеми ама нали е Митсубиши .
    Ние с другите клими стоим на топло/ студено .
    Това ,че няма екстри е дори по- добре .Това плазми йонизатори , разни там “Очи “
    От доста време не бях писал/влизал и сега като влезнах пак тези хевита
    както и преди бях казал ( мое мнение )
    Хубавите машини са тези за които не се пише !
    те нямат нужда от реклама .
    лека вечер
    vadim одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #2811

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    Грешка в бързото четене.

    Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
    Да де, ама темата на човека е заключена, а единственият "съвет", който получи е твоят. Вярвам, че много му е бил полезен.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,298
    #2812

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Хайде точка по въпроса. Знаех си, че така ще стане.
    И пак казвам ...... Няма да е лошо да се позволява публикуването в общия раздел на "VS" теми.
    Ако темата беше останала отключена тези писания щяха да си останат там, а тук хората да си задават въпроси от рода на какъв климатик ми трябваа за еди си каква стая с еди си каква изолация (както аз направих две седмици преди да публикувам заключената тема)

    Поздрави.

    П.С. и все пак ако Алекс отключи темата някой може да сподели и впечатления от Даикина в бъдеще ще е полезно. Ако ли не..... бих се задоволил и с впечатления написани в тази тема.

  10. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #2813

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Хайде точка по въпроса. Знаех си, че така ще стане.
    И пак казвам ...... Няма да е лошо да се позволява публикуването в общия раздел на "VS" теми.
    Ако темата беше останала отключена тези писания щяха да си останат там, а тук хората да си задават въпроси от рода на какъв климатик ми трябваа за еди си каква стая с еди си каква изолация (както аз направих две седмици преди да публикувам заключената тема)

    Поздрави.

    П.С. и все пак ако Алекс отключи темата някой може да сподели и впечатления от Даикина в бъдеще ще е полезно. Ако ли не..... бих се задоволил и с впечатления написани в тази тема.
    Ако се позволи това, знаеш ли колко теми ще има? Каква е гаранцията, че с отделни теми ще получиш нужната информация? Професионалистите ако искат да ти отговорят, ще го направят и тук. Размиване няма, понеже винаги може да се цитира даден потребител.
    rosswen и Genadi80 харесват това.

  11. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,298
    #2814

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Ако се позволи това, знаеш ли колко теми ще има?
    И какво от това? Нали за това е общият раздел... за да има различни теми. Според мен е по добре да има различни теми с конкретни въпроси за конкретни модели от колкото една обща в която да се получава пълен бозалак.
    След 5 дена няма да има и помен от въпроса ми в последните 20 страници. Дори някой случайно да го забележи едва ли би изказ мнение по въпрос зададен в някаква тема преди 20 страници.

    П.С. А какво всъщност според теб трябва да се пише в общия раздел?
    pulsedriverbg одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #2815

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Rafailiev Виж публикацията
    Това ,че няма екстри е дори по- добре .Това плазми йонизатори , разни там “Очи “
    Темата, доколкото знам, е "избор на климатизатор", а не "избор на пречиствател". Човекът попита за сравнение между два конкретни модела, от които единият беше Хеви. Ако беше МЕ и беше препоръчан като по-добър, нямаше да подскочиш така сигурно.

  13. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #2816

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    И какво от това? Нали за това е общият раздел... за да има различни теми. Според мен е по добре да има различни теми с конкретни въпроси за конкретни модели от колкото една обща в която да се получава пълен бозалак.
    След 5 дена няма да има и помен от въпроса ми в последните 20 страници. Дори някой случайно да го забележи едва ли би изказ мнение по въпрос зададен в някаква тема преди 20 страници.

    П.С. А какво всъщност според теб трябва да се пише в общия раздел?
    Ще го забележи, не се притеснявай, друг е въпроса дали ще ти отговори. Като отвориш 1000 теми дали ще получиш нужния отговор? Повечето теми генерират повече спам а това отваря повече работа на Сашо. В общия раздел има доста незаключени теми, разгледай ги и ще видиш какво се пише. Имай на предвид, че никой няма да ти снесе информацията наготово, освен ако не е на кеф.
    Този пост е редактиран от splendor; 31-07-18 в 06:25.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #2817

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Темата, доколкото знам, е "избор на климатизатор", а не "избор на пречиствател". Човекът попита за сравнение между два конкретни модела, от които единият беше Хеви. Ако беше МЕ и беше препоръчан като по-добър, нямаше да подскочиш така сигурно.
    Не е така!
    Аз Митсубиши Хеви нямам!
    Не мисля и скоро време да имам.
    Нямам нищо против Хеви ,мидея ,Грее ,ЛГ итн.
    За мен климите са Митсубиши Електрик, Дайкин , Фиджи ,Хитачи .
    Това за мен са марки доказали се с времето и предлагащи от базови до топ модели .
    Топ модел за мен е безпроблемна машина ( до колкото е възможно ) с всякакви глезотии като ,плазма ,самопочистване ,аспирации итн.
    На хеви “ топ “ модела е като базов от гледна точка на екстрите .
    Важно е хората да са доволни .
    Може би 80% от климатиците в България са до 1000 лв .
    Огледайте се какво има по фасадите - Мидея ,Грее( и производните ОМ марки ) ,ЛГ, малко Фиджита ,нисък клас Дайкин
    Тошиби ,МЕ ,МХИ , са рядко срещани.
    Тук във форума се получава една паралелна реалност.
    Това ,че имаш Мидея ,Грее не означава ,че хората стоят на студено топло.

    п.п.
    Скоро бях във Велико Търново и къща на 2етажа беше с около 3 мидеи и 3 ЛГ
    Питаш братовчед ми как е зимата ....Отговора беше 300—400 лв ток.
    Та така ,хората това гледат.

  16. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,764
    #2818

    Отговор: Избор на климатик '2018

    "Отговора беше 300—400 лв ток."
    Евала, щом такива сметки ги задоволяват....Всеки луд с номера си.
    rosswen и Sir John харесват това.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #2819

    Отговор: Избор на климатик '2018

    6 климатика по 60лв. са 360лв. При мене където са цяла зима тръгни/спри двата климатика откарват и те на 100...120.(за двата)

  18. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,932
    #2820

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Добре де, съгласен съм. Но когато някой попита за машина до 1200лв. не му се препоръчва МЕ или МХИ. Питаше се за избор между два конкретни модела. А колкото до екстрите, машината, която цитираш има доста, от които аз повечето даже не ползвам. Липсва йонизацията, която за теб е голяма работа, за мен-не е. Комфортната работа на машината в студ и влага ми е приоритет, пред това да дишам "йодни пари". Преставам с офф-топика.
    П.п. Зная как се "топлят" на Мидеи и клими за по 500лв. и бих те попитал, ти защо не се грееш с такива? Знаеш за какво говоря, знаеш, че едното няма много общо с другото, освен, че се казва "климатик".
    Aleksandars и papadodo харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе