Страница 54 от 283 ПърваПърва ... 444525354555664104 ... ПоследноПоследно
Резултати от 796 до 810 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #796

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Една машина,върху чийто избор си заслужава да се помисли !
    Климатик за 600 лева топи термометри и отвява като перце двойно по скъпи модели :




    Прикачени изображения Прикачени изображения
    dodo_pv и Genadi80 харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    софия
    Мнения
    33
    #797
    нещо не видях снимчицата с потреблението на ток?или може би точно в тоя момент "фото апарата"е запецнал?:D
    Ако продължавате да пишете неграмотно, ще трия всеки Ваш пост.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #798

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Павлов,не безпакойся ! Предстои измерване,което и в най лошия случай съм убеден че ще направи приятно изненадани много потенциални потребители.След като при отрицателни температури машината достига изходящи 50 градуса и то при условие че все още не е достигнала своя апогей на развъртане,значи нещата са сериозни.В София климатика се предлага на цена 600 лева.За 750 лева с монтажа и три години гаранция мисля че не би трябвало да има недоволни.

  5. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #799

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Аз не мога да кажа лоша дума за треото.Преди 3г в офиса ни сложиха такава 12ка инверторен,цената беше към 500лв може би с отстъпка.Първо да кажа,че климатика се експлоатира зверски от колежката,държи се на 27-29гр като в помещението не пада под 26.Това, което ми направи добро впечатление е ,че вътрешното тяло е от много дебела пластмаса и изглежда масивно,моторизирани са всички клапи,хоризонтални и вертикални,има подсветка на дистанционното,дефроства само при добре заскрежена пита и като цяло топли добре машинката.
    Този пост е редактиран от avenger; 06-02-18 в 20:33.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #800

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Туй Treo го обърнахте на голям звяр.Някой направи ли си труда ,да погледне ,че максимума при + 7 гр е 4,2 кв ?И после че максималния му дебит е 500 кубика.Затова и духа топло ,щото му е малък дебита.Освен това я направете същия тест ама при минус 10 гр.
    mkukas и rosswen харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Врна
    Мнения
    214
    #801

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Това Трео отдавна се двоумя дали да го предлагам, хората търсят евтини климатици. Казаха че работили добре и имало резервни части на склад...Хубава дискусия ,следя я с интерес. Преди време Интерметал бяха внесли едни НОРДСТАР , на които външните тела бяха еднакви с тези на ТРЕО. Позволиха ми тогава да отворя ламарините на един нов НОРДСТАР да хвърля едно око ,вътре си беше както трябва, мотора на вентилатора инверторен ,електронно ТРВ...После отивам в Темпекс
    гледам Треото същото, викат работи- слагай... Слагай ама парен каша духа и още се двоумя. Май и хоризонтално клапите се регулираха от дистанционното...Давайте инфо.Като дизайн също хваща око, за тая цена....

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #802

    Избор на климатик '2018

    Аз лично чета и участвам в този форум, защото смятам, че доста от хората, пишещи тук, са грамотни и начетени. Това би трябвало да включва и елементарна култура на писане (оставям настрана шегите и жаргоните от време, на време). Ако искам да чета мнения на хора, които и името си не могат да напишат правилно, пък да не говорим за някакви знания и компетентност, ще си чета из разните автомобилни форуми и групи на Ауди и БМВ (притежател съм и на 2-те марки автомобили, ако някой го смята за обида към конкретните брандове). Така че смятам забележката за уместна.
    Aleksandars, SPSt, marqn и 3 други харесват това.

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #803

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Абе сигурно не е лошо Туй Трео,обаче при заявен минимум от 330 в,надали ще пада под 400 ,което значи че трябва да се слага в стаи от около 15-17 кв ,тоест за стандартен хол в панелен блок ,може и да е добър избор.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #804

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ^Rokera^ Виж публикацията
    Абе сигурно не е лошо Туй Трео,обаче при заявен минимум от 330 в,надали ще пада под 400
    И Gree (Change12) е така.....

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Врна
    Мнения
    214
    #805

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Хората ги интересува да работи без дефекти и да ги топли, 95% никога няма да разберат на колко вата пада.Който си е купил машина за 2000 лв да следи, за 700 лв, че падал на 400в , със 100в над скъпите, много важно. Със 100в , 1300лв разлика в цената, как са избива...А има хора дето не могат да си позволят по висока цена, нямат възможност.
    SPSt, oska, JOKVN и 4 други харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    165
    #806

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Не че нещо, ама 400в, 100в са напрежения, а единицата за мощност е ват

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Врна
    Мнения
    214
    #807

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Добре - W

  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #808

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Предстои ми покупка на климатизатор за детската, тъй като ше се увеличава семейството . Ориентирал съм се към конкретни модели, така че моля, да не ми се предлагат други машини.
    Климатикът ще се ползва и за отопление, и за охлаждане. Както вече някои хора знаят, живея до р. Дунав и условията зимно време не са от най-приятните. Стаята е с юго-източно изложение. Площ около 13м2, стандартна височина (около 34м3). Външни южна и източна стени, с външна изолация 8см. EPS. Прозорци, с квадратура около 3.5м2, четирикамерна ПВЦ дограма, с високоенергиен, двоен стъклопакет (4 сезона). Помещението отгоре се отоплява, отдолу - не.
    Първи етаж, тухлен апартамент, под нас е магазин.
    Да си дойда на въпроса. Насочил съм се към MHI 20 ZS-S, но гледам, че 20 ZMX са го пуснали на промоция, около 1600-1700 лв. без монтажа, което ми се струва доста съблазнителна цена.
    Заслужава ли си да взема ZMX, пред ZS, нищо че моделът е по-стар? Би трябвало изработката да е по-качествена, а и е с двуредов топлообменник. Благодаря предварително!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #809

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Преди няколко месеца звънях във фирма дистрибутор да поразпитам за подовото трео, човека който ми вдигна беше много учтив и добре възпитан. След като си поговорихме ме посъветва ако мога да се насоча към друга марка без значение дали ще е купя нещо от тях. А можеше да ми каже само хубави неща и да го купя - много достоен човек!

  18. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #810

    Отговор: Избор на климатик '2018

    rosswen, заслужава си.
    ruuni9 и rosswen харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе