Страница 55 от 283 ПърваПърва ... 545535455565765105 ... ПоследноПоследно
Резултати от 811 до 825 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #811

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Здравейте, трябва ми климатик за стая 17кв/м с добра изолация/дограма. Първоначално се ориентирах за Hitachi 12 RPC но сега един познат ме насочвма към GREE 12 VIOLA. Бихте ли ми казали кой е по-добрия избор от двата.

    Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #812

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Преди няколко месеца звънях във фирма дистрибутор да поразпитам за подовото трео!
    Коя е фирмата дистрибутор на Treo ?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #813

    Re: Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от bran Виж публикацията
    Здравейте, трябва ми климатик за стая 17кв/м с добра изолация/дограма. Първоначално се ориентирах за Hitachi 12 RPC но сега един познат ме насочвма към GREE 12 VIOLA. Бихте ли ми казали кой е по-добрия избор от двата.

    Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk
    Хитачито е доста по добро , но и по скъпо , ако цената няма толкова голямо значение вземете него, може да се погледне и fujitsu 12lmce . За по малко пари Gree 12 Change който е по добре от Viola. Това са 3 климатика които си заслужават парите.
    Genadi80 и Rafailiev харесват това.

  5. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #814

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Коя е фирмата дистрибутор на Treo ?
    Темпекс Пловдив

    Sent from my Sony Xperia Z3

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #815

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Само да попитам тези дето предлагат Трео изобщо докосвали ли са се до тази марка?
    Aleksandars, mkukas, ruuni9 и 1 други харесват това.

  7. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #816

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Само да попитам тези дето предлагат Трео изобщо докосвали ли са се до тази марка?
    Това пък защо? Я как хубаво е излязло на снимките, че и топло духа при -1 гр. Какво повече?
    necata2 и oska харесват това.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #817

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Същата " кошница" мога да Ви я предложа с още няколко имена....

    Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
    VeleV.Klima, necata2, oska и 2 други харесват това.

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #818

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ^Rokera^ Виж публикацията
    Туй Treo го обърнахте на голям звяр.Някой направи ли си труда ,да погледне ,че максимума при + 7 гр е 4,2 кв ?И после че максималния му дебит е 500 кубика.Затова и духа топло ,щото му е малък дебита.Освен това я направете същия тест ама при минус 10 гр.
    Рокер, над 600 кубика му е дебита и вероятно вкарва повече топло от самсунзите ти. Пише, че е 12-ка, но параметрите му са на девятка среден клас. Пише, че максимала му на консумация е 1200W. Божа работа е колко топло ще пренася при -10°С. Трябва да се пробва.

    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
    gerhar и microclim@ харесват това.

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #819

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Само да попитам тези дето предлагат Трео изобщо докосвали ли са се до тази марка?
    Неца,не е и необходимо.Ние вярваме на впечатленията на съфорумници,при това такива,с богат опит в областта на климатичната техника.
    За мен лично еднакво меродавни са както мненията на техноспецовете ,така и тези на обикновенния потребител споделящ лични впечатления и имащ денонощно наблюдение над определена машина.
    Достатъчно е няколко потребителя да се произнесат за даден модел ,и всеки може да си навърже нещата за себе си.
    Rafailiev одобрява това.

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #820

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от ponyasd Виж публикацията
    Достатъчно е няколко потребителя да се произнесат за даден модел ,и всеки може да си навърже нещата за себе си.
    Това твърдение е доста заблуждаващо...Има едно но...Всеки потребител гледа от неговата "камбанария", ако ме разбираш...
    VeleV.Klima, oska, mkukas и 3 други харесват това.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Врна
    Мнения
    214
    #821

    Отговор: Избор на климатик '2018

    С туй кило фреон взех да се замислям, днес ми обявиха 750лв. цена с ДДС бутилката,преди 1-2 месеца цената беше друга ,утре вдругиден, кой знае.. Вземат ли да се пукат си за ушите. Ше ни извият ръчичките по често да поглеждаме към 32, по на далавера стана. Че и тая цена на Трео няма да се очудя, от Петък и тя да е друга, с 50 кинта горница.Осигуровките вдигнали , уж заплатите пък който не е заплата само осигуровките ,голям кеф...И ко стана, колко кинта го зареждаш такъв!? Пък на собственика някоя машина с 3-4 кила 410, ако му издумка някоя тръба , ше го пращам за въже, ако пък е в гаранция , аз ше одя...
    Този пост е редактиран от microclim@; 06-02-18 в 18:46.
    shener84 и Sir John харесват това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #822

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Aleksandars Виж публикацията
    Това твърдение е доста заблуждаващо...Има едно но...Всеки потребител гледа от неговата "камбанария", ако ме разбираш...
    Да,истината е ,че всеки гледа на нещата през своята призма.Но все пак всеки може да си извади определена поука за себе си от мненията споделени от няколко собственика на определена машина.Още повече,че всеки знае как малкото камъче обръща каруцата,в смисъл - един собственик да се изкаже негативно,че нещо не му е харесало,и това разколебава до голяма степен хората,имащи намерение да купят същата машина.
    Но нека коментираме конкретното Трео.
    1.30/10 килограма външно /вътрешно тяло :
    2.50 градуса ( възможни и повече !!) изходяща температура при отрицателна външна :
    3.Безшумно вътрешно тяло !
    4.Изключително изгодна цена :
    Това са все факти ,поднесени от уважаван наш съфорумник,които аз лично не поставям под съмнение и съм убеден в тяхната достоверност .
    Господинът споделил впечатленията си,и същевремнно направил някои аналогични сравнения с други марки се слави като взискателен и много критичен потребител.
    Последва втори пост в защита качествата на въпросния климатик,от друг потребител,който също изказа задоволство от работата му,и то за тригодишен период.
    Дотук Треото е с едни гърди напред.
    А вече всеки си носи глава на раменете и си преценява сам за себе си ,според възможностите най вече,според локацията на жилището си,изолацията и топлещите (липсващи) съседи,дали ще рискува или не.
    Важното е,че е представен като алтернатива за по неплатежоспособни клиенти.
    Добре би било,и противниците му да изкажат аргументирано своите доводи,които също ще бъдат взети в предвид
    dodo_pv, oska, marqn и 3 други харесват това.

  16. Banned
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,482
    #823

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Ама,стига с това Трео!
    Във всичките теми коментарите за днес са за капут/счупено/ Трео.
    Много започва да ми мирише на реклама на Темпекс!
    chany, Genadi80 и microclim@ харесват това.

  17. Member Аватара на JOKVN
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    412
    #824

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от rosswen Виж публикацията
    Предстои ми покупка на климатизатор за детската, тъй като ше се увеличава семейството . Ориентирал съм се към конкретни модели, така че моля, да не ми се предлагат други машини.
    Климатикът ще се ползва и за отопление, и за охлаждане. Както вече някои хора знаят, живея до р. Дунав и условията зимно време не са от най-приятните. Стаята е с юго-източно изложение. Площ около 13м2, стандартна височина (около 34м3). Външни южна и източна стени, с външна изолация 8см. EPS. Прозорци, с квадратура около 3.5м2, четирикамерна ПВЦ дограма, с високоенергиен, двоен стъклопакет (4 сезона). Помещението отгоре се отоплява, отдолу - не.
    Първи етаж, тухлен апартамент, под нас е магазин.
    Да си дойда на въпроса. Насочил съм се към MHI 20 ZS-S, но гледам, че 20 ZMX са го пуснали на промоция, около 1600-1700 лв. без монтажа, което ми се струва доста съблазнителна цена.
    Заслужава ли си да взема ZMX, пред ZS, нищо че моделът е по-стар? Би трябвало изработката да е по-качествена, а и е с двуредов топлообменник. Благодаря предварително!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Аз да ти кажа съм пред същата дилема или по скоро бях само че за zm-s,реших да се възползвам от промоцията на 20zm-s.Ходих да ги разглеждам,но нещо много куц дизайна ми се видя,все едно климатик на 10г, говорих с монтажната група да проверят за наличности и ако има да ми вземат.Получих обаждане и ми казаха,че го има и го вадят и както седях на телефона реших,че не искам 10г да влизам и това да ми вади очите всеки път и направо им казах да вадят ZS-S.Идеята ми е,че на старите модели е доста дървен дизайна,иначе надали в тая малка спалня ще намериш някаква разлика и в работата или разхода на двете машини.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #825

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Да , но всеки който иска да даде информация за ниско бюджетен климатик , и не дай боже да е положителна гледай какво става . А като това Трео има доста моделчета .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе