Страница 8 от 283 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    6
    #106

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Здравейте,търся хиперинвертор за отопление 15 квадрата стая без изолация тухла с 2 външни стени до 2400 лв моля да ме насочите към марка и модел ,благодаря предварително

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #107

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Алекси, да разбираме ли, че класните машини са от 840 лв. нагоре? Това означава, че на нашият пазар е пълно с топ машини.

  4. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #108

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Алекси, да разбираме ли, че класните машини са от 840 лв. нагоре? Това означава, че на нашият пазар е пълно с топ машини.
    Така е, ма хората не им харесват дистанционните нещо - че били с "къщички"...
    Aleksandars, oska, ruuni9 и 1 други харесват това.

  5. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #109

    Отговор: Избор на климатик '2018

    За 840 лв. май не можеш да си намериш топ машина нито с къщички, нито с палатчици на дистанционното.
    Gyokov, Aleksandars, oska и 3 други харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #110

    Отговор: Избор на климатик '2018

    За въпросната сума може би ще те топли само логото на маркова машина.

    - - - - - - - - - -

    За въпросната сума може би ще те топли само логото на маркова машина.

    п.п. То свестен лаптоп не можеш да си купиш за 860 лева, какво остава за техника, на която ще разчиташ да ти е комфортно.
    Този пост е редактиран от avenger; 06-01-18 в 21:59.
    ruuni9 и rosswen харесват това.

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #111

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от oska Виж публикацията
    За теб хиляда лева май не са пари,я фърли неколко такива насам.
    Затова има различни класи машини,иначе по твоята логика всичко щяха да са по 2 хилки,което за теб пак не са пари.
    А това с прекарването е крайно тъпо
    Колега, пари се дават на малки деца и грозна жена. Принципно, те се печелят. Тук сме във форум, което.значи, че машините, за някои от нас, са хоби Аз, за ловджийска пушка или топ модел въдица с японска петлагерна макара на Шимано, повече от 20 кинта няма да дам Защото нито лова, нито риболова са ми хоби. Има евтини машини от много, ама много висок клас, за по хиляда лева. Дистанционните им са с къщички, но това не би следвало да е някакъв проблем за крайно нуждаещите се. Избор има за всички, моля да не коментирате за кого колко са 1000 лева. Това са само банкноти
    necata2 и ivan74 харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #112

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Има евтини машини от много, ама много висок клас, за по хиляда лева. Дистанционните им са с къщички, но това не би следвало да е някакъв проблем за крайно нуждаещите се.
    Моля ти се дай конкретна връзка, че тук едни 1000 лв. ми парят в джоба и крайно се нуждая от японски хипер-дупер инвертор, ама от много висок клас.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    2,066
    #113

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от chamelioncho Виж публикацията
    Здравейте,търся хиперинвертор за отопление 15 квадрата стая без изолация тухла с 2 външни стени до 2400 лв моля да ме насочите към марка и модел ,благодаря предварително
    За да получите адекватен отговор е добре да попълните въпросника.
    п.п.
    за тази малка стая не са ли много 2400 лв
    мисля си че може да минете и по-тънко.Това ако искате само да топли
    Genadi80 и stainway харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #114

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Моля ти се дай конкретна връзка, че тук едни 1000 лв. ми парят в джоба и крайно се нуждая от японски хипер-дупер инвертор, ама от много висок клас.
    Днес видях в нтт3 едно уруро за 850лв.ама го стречоваха вече.Има и нови фирми на тоя пазар и гледам цените са им доста ниски.

  12. Member Аватара на mkukas
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    562
    #115

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Ами правете там сделката де Може и друг да излезе

    Изпратено от моят HTC One_M8 с помощта на Tapatalk

  13. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #116

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от necata2 Виж публикацията
    Днес видях в нтт3 едно уруро за 850лв.ама го стречоваха вече.Има и нови фирми на тоя пазар и гледам цените са им доста ниски.
    Малко ми е странно, но е възможно ако е някоя 7-ца на тийнерджърска възраст и без монтажа.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,512
    #117

    Отговор: Избор на климатик '2018

    А ако искаш пълно почистване и профилактика на съкровището, сложи още два дена работа и 200 лева. Монтажът ще ти е най-малкия проблем.

  16. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #118

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Тия работи се правят преди да се продадат, а не след и срещу допълнително заплащане. Ти да не мислиш, че от контейнера ги мятат направо на витрината на магазина.
    necata2 и ruuni9 харесват това.

  17. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #119

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от SPSt Виж публикацията
    Тия работи се правят преди да се продадат, а не след и срещу допълнително заплащане. Ти да не мислиш, че от контейнера ги мятат направо на витрината на магазина.
    И това съм виждал....Фирма няма да споменавам... Но за тези неща си има друга тема....
    dodo_pv и SPSt харесват това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    12
    #120

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Здравейте. Изчел съм доста страници от темата за избор на климатик за 2017, но не всичките. Направих си регистрация за да ви попитам кой климатик от изброените да взема, тъй като в повечето случаи ви питат с точни климатици и вие давате предложенията.
    Прилагам схема на жилището ми
    Всичко с изключение на вътрешните стени и стълбището е с 10см външна изолация (4см фибран и от последвалото саниране на целия блок добавени 6см стиропор).
    Дограмата е ПВЦ двоен стъклопакет 32мм бяло+к стъкло.
    Таваните са с гипскартон и каменна вата 5см.
    Прозорците на кухнята и спалнята са с източно изложение, съответно на хола със западно.
    Хол - 17.5кв м, 42куб м ; Спалня - 12.5кв м, 30куб м ; Кухня - 10кв м, 24куб м ; Коридор - 3.5кв м, 8.4куб м.
    Жилището се намира в гр, Провадия и е на 4-ти етаж (от общо 5).
    Ще разчитам само и единствено на климатиците като предимно ще се използват за отопление с желана температура около 24 градуса, лятото ще се използват в най-големите жеги.
    Електрическите уреди, които ще ни "топлят" са една перална машина, 2 телевизора с декодерите им, 1 настолен компютър.

    Малко разяснения. Както виждате на схемата жилището в момента разполага с два климатика - Дайнин и Осака. Точни модели не съм гледал и не мога и да погледна в този момент, мога да ги напиша по-късно, но Дайкина е 12-ска, купуван преди 3 години за 1100лв, а Осаката също е 12-ска но купувана в далечната 2000 година. Осаката беше в хола, сега я преместихме в спалнята и искам да сложа новия климатик в хола. Идеята ми е да топля цялото жилище с новия климатик в хола и този в кухнята. Тествано е, както ви казах Осаката беше в хола, жилището е малко и 2 климатика 12ски се справят с отоплението. Искам Осаката да остане резервен вариант поради 2 причини - хаби доста ток и не работи под минус 5 градуса. Реално с два климатика и отворени врати се получава идеална температура за спане (не ме притеснява това, че в спалнята ще е малко по-хладно, такава е целта) т.е. цял ден вратите на кухнята, спалнята и хола ще са отворени, а вечер тази на спалнята ще се затваря.
    Спрял съм се твърдо на Фуджицо и се колебая между тези модели
    fujitsu general ashg12lmca
    fujitsu general ashg12luca
    fujitsu general ashg12lmcb
    fujitsu general ashg12ltca
    fujitsu general ashg12ltcb

    Тъй да се каже ценовия диапазон 1300-2000лв.
    Кой от всичките си заслужава най-много като цена-качество? Вметвам - родителите ми имат Тошиба за японския пазар с дистанционно на японски за 3500лв и лично аз разлика спрямо по-евтините климатици не виждам. Идеята ми е да дам пари веднъж и да плащам максимално малко ток. Ако последния от климатиците ще е най-икономичен ще взема него, но повече пари не мога да отделя.
    Другото, на което се надявам е, че ще ми служи вярно в следващите 10 години (сестра ми има Фуджицу от 9 години, работи нон-стоп и нямат никакви оплаквания).
    Кой от климатиците да избера? Всички вероятно ще кажат най-скъпия, въпроса ми е заслужава ли си? Видях само, че последните два са с по-големи външни тела, получаваш ли нещо друго освен по-големите пити? Компресорите по-различни ли са, по-издържливи...?
    Благодаря предварително.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 283 ПърваПърва ... 6789101858 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе