Страница 95 от 283 ПърваПърва ... 45859394959697105145 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,411 до 1,425 от общо 4234
Like Tree4116Одобрявам

Избор на климатик '2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    16
    #1411

    Отговор: Избор на климатик '2018

    [QUOTE=chany;868593]Живял съм и изгледал ( първото) дете в подобен апартамент, в същия град. Fudjitsu 12 lmc , ще ви свърши работа.

    П.П. Не забравяйте, "че тази, скъпа инвестиция" е преместваема и може да се ползва и в друг дом.

    По-трудоемко е да се слага,да се сваля и пак да се слага,а и след 4 години климатичната техника сигурно ще е с 1 крачка напред.Вчера разгледах "на живо" климатиците.Хитачи има много добри параметри,но вътрешното тяло е много голямо и е малко по-шумно (25дцб),в сравнение с останалите(21-22).Везните накланят към Фуджи.Благодаря на всички за изказаните мнения.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #1412

    Отговор: Избор на климатик '2018

    [QUOTE=дилема;868691]
    Цитат Първоначално публикувано от chany Виж публикацията
    Живял съм и изгледал ( първото) дете в подобен апартамент, в същия град. Fudjitsu 12 lmc , ще ви свърши работа.

    П.П. Не забравяйте, "че тази, скъпа инвестиция" е преместваема и може да се ползва и в друг дом.

    По-трудоемко е да се слага,да се сваля и пак да се слага,а и след 4 години климатичната техника сигурно ще е с 1 крачка напред.Вчера разгледах "на живо" климатиците.Хитачи има много добри параметри,но вътрешното тяло е много голямо и е малко по-шумно (25дцб),в сравнение с останалите(21-22).Везните накланят към Фуджи.Благодаря на всички за изказаните мнения.
    Зависи кой Хитачита сте гледали.При тях нивото на шум пада до 19дцб.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1413

    Отговор: Избор на климатик '2018

    [QUOTE=дилема;868691]
    Цитат Първоначално публикувано от chany Виж публикацията
    Живял съм и изгледал ( първото) дете в подобен апартамент, в същия град. Fudjitsu 12 lmc , ще ви свърши работа.

    П.П. Не забравяйте, "че тази, скъпа инвестиция" е преместваема и може да се ползва и в друг дом.

    По-трудоемко е да се слага,да се сваля и пак да се слага,а и след 4 години климатичната техника сигурно ще е с 1 крачка напред.Вчера разгледах "на живо" климатиците.Хитачи има много добри параметри,но вътрешното тяло е много голямо и е малко по-шумно (25дцб),в сравнение с останалите(21-22).Везните накланят към Фуджи.Благодаря на всички за изказаните мнения.
    Имайте в предвид, че тези децибели, които гледате са на най-ниската степен на турбината. В много от случаите, особено когато заданието и загубите са по-високи, няма да работи на нея. Втората степен на Хитачи RPC е по-тиха от тази на Fujitsu Lmc. По-голямото вътрешно тяло, в повечето случаи е предпоставка за по-комфортна работа. Ако сте обърнали внимание, повечето модело на марките, от висок клас, са с масивни вътрешни тела.
    Genadi80 одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #1414

    Отговор: Избор на климатик '2018

    [QUOTE=rosswen;868694]
    Цитат Първоначално публикувано от дилема Виж публикацията

    Имайте в предвид, че тези децибели, които гледате са на най-ниската степен на турбината. В много от случаите, особено когато заданието и загубите са по-високи, няма да работи на нея. Втората степен на Хитачи RPC е по-тиха от тази на Fujitsu Lmc. По-голямото вътрешно тяло, в повечето случаи е предпоставка за по-комфортна работа. Ако сте обърнали внимание, повечето модело на марките, от висок клас, са с масивни вътрешни тела.
    Бих добавил че почти не се чува 2-рата степен на 35RPC.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #1415

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Дайте някакви предложения по мойта питанка

  7. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #1416

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    Дайте някакви предложения по мойта питанка
    3 машини от който едната да е подова?Бюджет?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1417

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Вземи си пак ZS-S ... или нещо не те кефи....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #1418

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от Genadi80 Виж публикацията
    3 машини от който едната да е подова?Бюджет?
    Да речем до към 2000 лв за машина.Не търся никакви екстри освен самопочистването за лятото,което го има при МХИ.В малката стая ще ми трябва 7-ка или деветка най-много.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от milanov Виж публикацията
    Вземи си пак ZS-S ... или нещо не те кефи....
    Кефи ме,но бих пробвал и друга машина.Панасоник или купърите.Нещо такова.Затова и питам

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1419

    Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    Да речем до към 2000 лв за машина.В малката стая ще ми трябва 7-ка или деветка най-много.
    Имате наблюдения над zs-s, ако Ви допада, защо не заложите на него? Имате представа колко е тих и т.н. Минимум под 170W, си е трудна рабора за европейска машина до 2к лв. Също можете да погледнете моделите ZMX-S. По-тиха, трудно ще намерите, не покачват минимума си чак до -10, за разлика от zs-s. За подов, не мога да дам мнение.
    bibobore одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Видин
    Мнения
    146
    #1420

    Отговор: Избор на климатик '2018

    ZMX-S или някой модел на Панасоник засега са ми сред фаворитите.Чакам предложение за подов и да видя към кой модел на Панасоник ще ме насочите.

  13. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,100
    #1421

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    ZMX-S или някой модел на Панасоник засега са ми сред фаворитите.Чакам предложение за подов и да видя към кой модел на Панасоник ще ме насочите.
    Panasonic CS-Z9SKEW~CU-Z9SKE Etherea

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2017
    Мнения
    4,934
    #1422

    Избор на климатик '2018

    Цитат Първоначално публикувано от bibobore Виж публикацията
    ZMX-S или някой модел на Панасоник засега са ми сред фаворитите.Чакам предложение за подов и да видя към кой модел на Панасоник ще ме насочите.
    Гледам и ти живееш до р. Дунав. Имам 2-ма съседи (приятели сме) с Етерии. Знам в какви условия работят и в какви помещения. Смело заявявам, че по отношение на дефростите, МХИ определено се представят доста по-добре. Знаеш, влажността е висока, температурите-ниски. Иначе са комфортни машини, с йонизатор и т.н. Все пак, изборът си е твой.
    Този пост е редактиран от rosswen; 22-03-18 в 10:11.
    Genadi80 одобрява това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #1423

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Тая промоция стои отдавна май SRK / SRC 20 ZMX-S | Condex .

    За подовите от Toshiba и Daikin имаше оплаквания. Само за подови на MHI не съм чел до момента да е пропищял някой. Но пък и не се знае колко хора ги използват.

  17. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,868
    #1424

    Отговор: Избор на климатик '2018

    [QUOTE=pulsedriverbg;868717]ТСамо за подови на MHI не съм чел до момента да е пропищял някой./QUOTE]

    Да бе , няма - https://forum.setcombg.com/%D0%BA%D0...%B8%D1%82.html
    То неоплют климатик във форума остана ли? Или май TREO то на dodo...
    SPSt и rosswen харесват това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #1425

    Отговор: Избор на климатик '2018

    Цяла тема има за подовите на MHI-ЦЪК

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Samsung телевизори 2018
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 443
    Последно: 02-01-19, 15:43
  2. LG телевизори 2018
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 257
    Последно: 02-01-19, 14:59
  3. Panasonic телевизори 2018
    От kod във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 164
    Последно: 02-01-19, 14:01
  4. SONY телевизори 2018
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 912
    Последно: 02-01-19, 13:40
  5. ЧНГ 2018, колеги
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 01-01-18, 17:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе