Страница 153 от 348 ПърваПърва ... 103143151152153154155163203 ... ПоследноПоследно
Резултати от 2,281 до 2,295 от общо 5208
Like Tree4637Одобрявам

Свободна тема за цепеници...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #2281

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Ти от Брос пазарувал ли си нещо?
    Не ми ги давай за пример.
    В емаг са на сметка старите на 410А.
    Новият модел не толкова.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #2282

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    Емаг имат попадения, но трябва да се дебнат. От тях си взех водоструйка за 89лв. Памперсите също излизат на далавера и редовно взимам от тях.
    Имат, но имат и много фалшиви промоции. Просто всяка една трябва да се проверява, преди насляпо да се купува. Понякога наистина ме карат да се смея. Изгодни промоции има не само в еМаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Ventsislav Negentsov Виж публикацията
    Ти от Брос пазарувал ли си нещо?
    Не ми ги давай за пример.
    В емаг са на сметка старите на 410А.
    Новият модел не толкова.
    Нямам за цел да давам никого за пример. В случая излязоха случайно те като най-добра оферта, в други случаи са други. Това е абсолютно фалшива фишинг промоция, откъдето и да го погледнеш в конкретния пример. Все ще излъжат някой горд бъдещ собственик с цели не какво да е, а 26% отстъпка /ай сек*ир бе драги зрители / Мога на същата цена да си го купя от местния официален дилър, гарантирам ти!
    За другите на 410А не знам, пък и не ми се занимава да проверявам сега. Може и така да е, а може и да не е. Който го интересува, има глава на раменете си - да гледа, да сравнява.

  4. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #2283

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от Ventsislav Negentsov Виж публикацията
    Ти от Брос пазарувал ли си нещо?
    Не ми ги давай за пример.
    В емаг са на сметка старите на 410А.
    Новият модел не толкова.
    Аз съм купувал фотоапарат от тях, като изключим, че ми пратиха апарат от кит, другото беше точно.

    Цитат Първоначално публикувано от Phoenix_1 Виж публикацията
    Имат, но имат и много фалшиви промоции. Просто всяка една трябва да се проверява, преди насляпо да се купува. Понякога наистина ме карат да се смея. Изгодни промоции има не само в еМаг.
    Промоции има на всякъде, въпроса е дали ще се хвърлиш на сляпо или ще провериш за по-ниска цена. В повечето случаи тези, които се смеят са търговците.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #2284

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    splendor, аз съм купувал също много неща от тях, списъка в историята на акаунта ми е мнооого дълъг, но съм проверявал дали промоцията е реална или лъжлива преди това. На всички търговци в България любимото им е да раздуват цената и уж видиш ли ето ти една фантастично голяма отстъпка, а тя всъщност няма и 5% реално. В някои случаи така наречените им промо цени са абсолютно неконкурентни на други непромо цени. В случая с фотоапарата ти си уцелил цена. Най-забавното с eMag е следното: слагаш си няколко продукта в списъка си "Любими" на акаунта , за които си напълно наясно с реалната им пазарна цена и започваш да наблюдаваш цената им как варира във времето и поетапно на какви промоции. Ей тогава настава най-голямата хумор, сатира и забава. Поръчвал съм и от много други сайтове, когато им засека фалшиви промоции и няма нищо страшно. Няма да изброявам имена, но има много други коректни онлайн търговци, освен емага, с чиито продукти няма абсолютно никакъв проблем. И не чакаш по промоции и до три седмици, а идват на другия ден.

  6. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #2285

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от Phoenix_1 Виж публикацията
    splendor, аз съм купувал също много неща от тях, списъка в историята на акаунта ми е мнооого дълъг, но съм проверявал дали промоцията е реална или лъжлива преди това. На всички търговци в България любимото им е да раздуват цената и уж видиш ли ето ти една фантастично голяма отстъпка, а тя всъщност няма и 5% реално. В някои случаи така наречените им промо цени са абсолютно неконкурентни на други непромо цени. В случая с фотоапарата ти си уцелил цена. Най-забавното с eMag е следното: слагаш си няколко продукта в списъка си "Любими" на акаунта , за които си напълно наясно с реалната им пазарна цена и започваш да наблюдаваш цената им как варира във времето и поетапно на какви промоции. Ей тогава настава най-голямата хумор, сатира и забава. Поръчвал съм и от много други сайтове, когато им засека фалшиви промоции и няма нищо страшно. Няма да изброявам имена, но има много други коректни онлайн търговци, освен емага, с чиито продукти няма абсолютно никакъв проблем. И не чакаш по промоции и до три седмици, а идват на другия ден.
    Фотоапарата го взех от Брос не от Емаг. Иначе гледам много се впечатляваш на това кой какви цени и промоции обявява. От години не ме впечатляват такива неща. В Али-то редовно правят промоционални кампании, където цените са същите както са си нормално.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #2286

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Не съм те разбрал за мястото на покупката, съжалявам. А ти защо остана с впечатлението, че се впечатлявам? Стана ми смешно относно цитираната тук уж промоция. Аз отдавна съм се научил дори да ги отсвирвам нашите, когато ни вземат за баламурници. Има eBay, има Amazon, AliExpress, чуждесттранни и най-вече европейски онлайн магазини без ДДС и мита дал Господ. Не е като да няма. Малко офтопик, но реален пример: едни специални слушалки тук ми ги пробутват на официална цена от 1000 лв. В един сайт ги имаше на жестоката най-ниска промо цена за "само" 770 лв. Поръчах си ги от Германия за 480 лв, напълно нови, от немски онлайн магазин. Перфектни са и до ден днешен си ги ползвам със здраве с + поне 300 лв в джоба отгоре. И дойдоха за 3 дни от Германия. Изводите ги оставям на вас. Та в разни "черни петъци" и великденски шопинги доста търговци наистина потриват доволно ръце. Аз ако съм пазарувал на поразия от нашите велики промоции, досега щях да съм хиляди левове назад.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #2287

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Ама вие се хванахте за съвсем друг аспект.
    Аз само исках да кажа, че са започнали да внасят Мидея. Има шанс и да не са за Гърция, а за Румъния, т.е. да са читави. А цената е по-ниска от официалната на midea.bg.
    От Брос не бих си взел нищо.
    Там всичко е някаква схема или далавера.
    Genadi80 и dimjek харесват това.

  10. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #2288

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от Phoenix_1 Виж публикацията
    А ти защо остана с впечатлението, че се впечатлявам? .
    Защото говориш доста разпалено за тези промоции. Аз като видя, че цената е висока и мога да го намеря по-евтино, просто подминавам.

    Цитат Първоначално публикувано от Ventsislav Negentsov Виж публикацията
    От Брос не бих си взел нищо.
    Там всичко е някаква схема или далавера.
    Възможно е, аз имам впечатление само от един фотоапарат. Работи си нормално преди да го продам, та няма за какво да ги плюя тези от Бросс.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2018
    Мнения
    86
    #2289

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    "Възможно е, аз имам впечатление само от един фотоапарат. Работи си нормално преди да го продам, та няма за какво да ги плюя тези от Брос."

    С този (и подобни на него) търговец проблемите почват, като се наложи да ползваш гаранционен сервиз.

    Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

  12. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #2290

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Цитат Първоначално публикувано от dimjek Виж публикацията
    С този (и подобни на него) търговец проблемите почват, като се наложи да ползваш гаранционен сервиз.

    Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
    Възможно е, не ми се е налагало да ползвам сервиз и не мога да твърдя как е. Като цяло техниката, която съм купувал е изкаравала докато я сменя, та не съм запознат с много от сервизите в Бг, но съм чувал, че е трагедия.

  13. Senior Member Аватара на Genadi80
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    2,098
    #2291

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Добър вечер господа.Има ли някой който да има излишни тапи за отводнителните отвори на Хитачи.?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #2292

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Имам и тапи и щуц.
    Genadi80 одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #2293

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Кой е финландския форум за климатици?

  17. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #2294

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    Този ли?
    https://lampopumput.info/foorumi/for...mpöpumput.43/

    - - - - - - - - - -

    Финландците са написали, че са разочаровани от LN - топ модела на Мицубиши. Дефрости по часовник на 40 минути при -5° и надолу...
    bobivg и rosswen харесват това.

  18. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #2295

    Отговор: Миланов и приятели - свободна тема за цепеници...

    На този форум съм попадал. Аз от известно време ровичкам да намеря нещо за логиката на управление на лг, но за сега безуспешно, та затова се поинтересувах кой е сайта който се споменава често по темите. Много са секретни тея ЛГ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 13
    Последно: 11-02-14, 20:26
  2. Тема за вицове!
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-13, 20:22
  3. Изтрита тема
    От cska84 във форум За Форума
    Отговори: 15
    Последно: 26-09-11, 13:01
  4. Отговори: 27
    Последно: 30-06-10, 14:00
  5. Отговори: 4
    Последно: 12-06-06, 10:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе