Страница 45 от 128 ПърваПърва ... 3543444546475595 ... ПоследноПоследно
Резултати от 661 до 675 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #661

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    То ако няма нищо общо с първите бройки като хардуер, то надали ще те топли, че дистанционното ти харесва повече. При наличието, че имам приложение на телефона, моето дистанционно съм го закотвил и не се и сещам да го ползвам.
    speed7373 одобрява това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    17
    #662

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от splendor Виж публикацията
    То ако няма нищо общо с първите бройки като хардуер, то надали ще те топли, че дистанционното ти харесва повече. При наличието, че имам приложение на телефона, моето дистанционно съм го закотвил и не се и сещам да го ползвам.
    И аз не използвам дистанционното. Дали ще топли, не зная. Пък и не ми е важно! На газ съм. Но задължително ще пробвам климатиците!

  4. Junior Member Аватара на Asen Ikonomov
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Kюстендил
    Мнения
    126
    #663

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Купих Star Light ACT-12 ETL на цена от 430лв . Днес ми го доставиха. Ще го монтирам някъде следващия месец. Ще се използва за отопление на възрастна жена, като този ми го препоръчаха в темата за избор на климатик, и ми е чудно дали ще отоплява добре. Ако някой го има, моля да сподели впечатления.

    П.П: С коя марка компресор е, и в кой завод е произведен климатика?

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    9
    #664

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от speed7373 Виж публикацията
    Забравих да спомена, че дистанционното няма нищо общо със снимката на Е..г

    те тоя модел клима има ли тая опция health или е бутафорна

  6. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #665

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Asen Ikonomov Виж публикацията
    Купих Star Light ACT-12 ETL на цена от 430лв . Ще се използва за отопление на възрастна жена, като този ми го препоръчаха в темата за избор на климатик, и ми е чудно дали ще отоплява добре. Ако някой го има, моля да сподели впечатления.
    Препоръчаха ти другия модел ACT-12TSWF и то не защото е с някакви върхови параметри (по-скоро е обратното), а защото парите които си беше определил са много малко. Ти сега си поръчал още по-голям глист с 23кг външно тяло. За район като Кюстендил силно се съмнявам, че и TSWF ще се справи, а за тоя сам се сещай. Време ще покаже, дано не съм бил прав. Да не забравиш зимата да споделиш какво става.
    mystikalrs и Asen Ikonomov харесват това.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    17
    #666

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Йо, светва някакво борче на дисплея. Не знам какво трябва да прави климатика на Health
    Йо Атанасов одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на Asen Ikonomov
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Kюстендил
    Мнения
    126
    #667

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от bobivg Виж публикацията
    Препоръчаха ти другия модел ACT-12TSWF и то не защото е с някакви върхови параметри (по-скоро е обратното), а защото парите които си беше определил са много малко. Ти сега си поръчал още по-голям глист с 23кг външно тяло. За район като Кюстендил силно се съмнявам, че и TSWF ще се справи, а за тоя сам се сещай. Време ще покаже, дано не съм бил прав. Да не забравиш зимата да споделиш какво става.
    Съгласен съм, но това беше бюджета . Зимата ще пиша как е.
    bobivg одобрява това.

  10. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #668

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Asen Ikonomov Виж публикацията
    Зимата ще пиша как е.
    Около плюс 5 градуса ще работи. После старата схема с дървата.
    Asen Ikonomov одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #669

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Малко да разчупим темата...
    Искам да попитам, в режим на охлаждане, охлаждане, откъде се засмуква свежия въздух, който охлажда кондензатора? От стаята ли?
    Този пост е редактиран от dodo_pv; 08-07-21 в 22:38.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #670

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    От стаята е да. Но там няма как да се получи вакуум,тъй като е помещение в магазин и вратите се отварят често.

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #671

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Не става въпрос за подналягане в помещението, а за това, че охладения въздух се изхвърля навън, в жегата. А отвън влиза обратно влага и топлина. Тази система ми се струва дълбоко сбъркана, по-скоро автомобилна.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,293
    #672

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Да ама не събира хлад от 35 градуса а от 26 да речем

  16. m65
    m65 е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    37
    #673

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Сагата с доставката от еМаг, на два климатика приключи.
    На 29.06.2021г.. поръчах, през мобилното приложение на еМаг, две бройки Star-Light ACT-12TSWF.
    Срокът на доставка, бе упоменат да се осъществи между 3-4 юли. След като проверявах какво се случва с пратката, установих, че поръчката е само приета, и така си стои статусът и.
    Последваха 5-6 разговора с еМаг, колкото да ми затвърдят мнението, че са не до там коректни с клиентите си. Беше ми казано, че понеже имало само една бройка, и поради тази причина не изпращали пратката, и ми дадоха ултиматум, или да си избирам друг климатик, или да ми изпращат само един, или да анулират поръчката. Заявих им, че не искам друг, тъй като нямаше друго какво да взема за тези пари, което да е идентично на въпросният модел. По време на един от разговорите, един от операторите бе толкова "любезен" та чак ми затвори телефона, както говорехме, и ми анулира поръчката. Последва отново обаждане, и друг, доста по-човечен оператор, отново ми активира поръчката, но ми каза, че вече и една бройка от въпросният модел няма. И не знае кога ще има.
    На 7 юли, късно вечерта, получих SMS, че половината от поръчката ми, ще бъде доставена между 8-9 юли, а за другата допълнително щели да ме потърсят за да се разберем.
    На 8 юли пристигна първият климатик, и абсолютно ме изненада доста лошото му външно състояние на опаковките. Сякаш някой бе играл футбол с него, и бяха го опаковали във фолио, явно за да не се разпадне кашонът.
    На същата вечер, пак късно вечерта, отново получих SMS, че между 9-10 юли, ще ми бъде доставена и следващата част от поръчката.
    Свързах се е еМаг на следващият ден, и ги попитах защо през един ден ми доставят поръчката, какво пречи да бъде доставена на един път.
    Получих "най-компетентният" отговор, които можех да си представя, а именно:
    - Ами това се налага да е така, господине, тъй като климатиците са обемни товари, и не могат да бъдат доставени с един курс

    Днес пристигна и вторият климатик, който все едно сега излиза от завода. Кашоните са в перфектно състояние.


    п.п. Та те така с еМаг. Имам няколко десетки поръчки от тях, и винаги всичко е било точно. Ама сега направо ме учудиха, с тяхното отношение, и всичко останало.

    Надявам се, поне всичко да е точно със самите климатици,










    Този пост е редактиран от m65; 10-07-21 в 07:08.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,782
    #674

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    И моя климатик, въпреки, че беше опакован добре, имаше леко огъване на едно място на външното тяло и като че ли капака е от друг модел, но не ми се разправяше, защото монтажниците вече го бяха качили на стойките.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2021
    Мнения
    17
    #675

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Моте климатици също дойдоха един по един ( в два поредни дни ). Кашоните им обаче бяха в перфектно състояние.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 45 от 128 ПърваПърва ... 3543444546475595 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе