Страница 125 от 128 ПърваПърва ... 75115123124125126127 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,861 до 1,875 от общо 1908
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #1861

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Boooom Виж публикацията
    Не е задължително да е климатик,може да купуш едно филтърче за 9-10лв само трябва да е откатегорията
    опитвах неколкократно и на компютър, и от приложението - не успявам да приложа отстъпката

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    450
    #1862

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Добавяш климатика в количката,добавяш ваучера в количката. Цъкаш на падащото меню под ваучера,избираш някой друг продукт от тия където ти излезнат и си готов. Аз пробвах с климатика и доза за иригатор.
    joro_kem и its large харесват това.

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    309
    #1863

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    благодаря, HiDefinition, успях да поръчам
    HiDefinition одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2022
    Мнения
    78
    #1864

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Аз имам две такива машини и нямам такъв проблем със струята равномерна е навсякъде и при двете!

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2023
    Мнения
    8
    #1865
    Цитат Първоначално публикувано от chriss Виж публикацията
    TSWF при мен не отчита разхода на електроенергия на месечна и годишна база. И при вас ли е така?
    И при мен е така. До края на 2023 отчиташе, но тази година дава само дневен отчет - месечният е 0 kw.

  7. Junior Member Аватара на its large
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    130
    #1866

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от Boooom Виж публикацията
    Аз имам две такива машини и нямам такъв проблем със струята равномерна е навсякъде и при двете!
    Съгласен, явно при мен вътрешното има някакъв проблем, цяла нощ е стоял с отворен лицев панел и топлината е равномерна сега в помещението! Подържа заданито от 22гр.дори работи по спокоино!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    16
    #1867
    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    А дали 18wifi не е по добрия избор за тия пари? Вътрешното тяло е 90 см и 10кг,външното едва ли е 40,най вероятно е 35кг. Което са си 7кг над TSWF и няма да я има клапата с излишните маневри. Някой няма ли 18 wifi във форума да сподели условия и мнение?
    Повдигам мнението на колегата, на мен също ми е интересно, яко някой има този модел 18wifi да сподели мнение. Може да се направи снимка на табелата да се видят параметрите, да каже как се справя дали е много шумна вънка, вътре и т.н.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #1868

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Някой може ли да каже АСТ 24 WI FI с какъв размер тръби е?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #1869

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ако ще купуваш 24000, има по изгодно предложение с близо 300 лв., като външното е 51.5 кг.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #1870

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Да, гледах ги ама не знам нищо за тях освен, че се произвеждат в мидеа. За външното тяло сигурен ли си щото и на 24 wi fi пише, че е 52 кг ама не е.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #1871

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    И аз гледам табелката, а другия го имам. Външното му е 48 кг., като скоро беше писано, че новата партида била с 42-44кг. Иначе климатика не е лош, но не очаквай тишина, затова ти предложих Мидеята

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #1872

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Мерси. Ще го мисля. В помещението има заложени тръби за 18ка. Прдполагам, че на аст 24 са 6.35/ 12.70, понеже на tcl elite 24 са така. На мидейските 24ки са по-golemi та не знам дали ще стане.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    450
    #1873

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    18wifi. Ако дефростта е като на TSWF,за същите пари и според спецификите на помещенията,може би 18wifi е по добрия избор.

  17. Novice
    Тук е от
    Mar 2024
    Мнения
    3
    #1874

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, монтираха ми два ACT-12TSWF скоро. От единия съм много доволен, но другия не работи хич добре. При зададена температура 31 градуса и консумация 1300-1400W топлата струя не може да подмине 35 градуса. При монтажа е изтеглен вакуума и според, човека, който ги монтира, проблема не е от липса на фреон.
    Ще съм благодарен на полезни съвети и насоки от Ваша страна.

  18. Junior Member Аватара на its large
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    130
    #1875

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Момчета помагайте! Star light TSWF който поръчах от Емаг, се оказа че ми е продадена от дилър не знам дали е редно да му споменавам името! Въпросният МОШЕНИК и сега предлага машините на сайта на Емаг. Имам машина със гаранция две години,която трябва да си я ремонтирам сам!! Та въпросът мие как мога да демонтирам Хоризонталната клапа! от към моторчето най безболезнено без даго счупя! Защото се опитах със пинсета да стисна ПВЦ държачите на оста на моторчето но не става! няма дори и прорез за превъртане на клапата от към оста на моторчето. Искам да разглобя вътрешното тяло на машината зада проверя какъв може да е прблемът та да няма дебит турбината,Лицевия панел го държа леко отворен защото иначе започва да вие моторът на турбината и се мъчи много,

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе