Страница 89 от 128 ПърваПърва ... 3979878889909199 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,321 до 1,335 от общо 1908
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #1321

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    тук е добре да се озъзнае ,че няма такава марка Стар Лайт .. това е ребрандиран климатик като някои модели може да са на Мидея ,други на друг производител .. та коментирането на подобен безмарков цепеняк като тоя по горе е съвсем на място
    VanDan, espace, gurcayy и 2 други харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #1322

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Определен търговец си поръчва на голям производител определена бройка изделия с определени характеристики. После ги продава под някакво измислено от него име. Това не е марка. Също така може да изчезне като се продаде партидата. Може следваща партида ако има да е от друг производител и други характеристики. А може от същия производител, но търговецът да ги прекръсти под друго име за разнообразие в асортимента.
    Но пък щом хората си настояват да е само за тези с написан на лепенката надпис Звездна светлина, няма лошо.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #1323

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    И аз ще съм много благодарен на потребителя с кличатик fram да сподели дали е направен с EEV или капилярка. Ако е с EEV ще е супер.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #1324

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Малко факти за "марките" .

    Star Light - марка на Емаг
    Finlux и Crown - марка на Зора
    Arielli - марка на Техмарт
    Neo - марка на Техномаркет
    Smartech - марка на Метро
    На технополис точно сега не се сещам.
    Vasil Vasilev одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    146
    #1325

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Стар Лайт си е търговска марка . Дали някой друг я произвежда нещо съвсем различно. Осака да не би сами да си произвеждат климатиците?Идеята е на потребителите да им е по-лесно да намират информация за конкретен модел,а не да се налага да четат 80 страници, 30 страници за tswf пръснати между тях.

  7. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1326

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Пичове, дали е ребрандиран или не, името му е Star-Light и се продава като такъв. Темата е направена за това име и се обсъждат точно тези цепеници. Който иска да обсъжда други производни нека да го направи в другата тема за такива цепеници или си отвори нова.

    Ще помоля някой модератор да забърши мненията, които не са свързани с марката. Благодаря!

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #1327

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Какъв е проблемът хората да знаят какво всъщност е този климатик под лепенката? След 5 години като ти потрябват части, а марката е заличена, под Стар лайт ли ще я търсиш?

  10. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1328

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ако си беше направил труда да прочетеш темата отначало, щеше да разбереш точно кои климатици се крият под дадените модели на тази марка. Точно аз изрових, че топ цепеницата от серията TSWF е дело на TCL, понеже преди това се гадаеше с Мидея, Грий и т..н. То е пределно ясно, че има няколко големи фирми глобално, които освен свои модели правят и за по-малки фирми. Ако съдим по тази логика, то всичко различно от основните производители трябва да е в една обща тема. В случая аз съм си отворил тема за Star-Light, понеже имам две тояги от тях и всички, които имат такива тояги или плануват да си вземат имат възможност да споделят опит или да почерпят информация за тази марка, понеже само от ЕМАГ, няма как да стане. Ако вземем да бутаме тук всички цепеници, които се продават на платформата на ЕМАГ(понеже Star-Light е тяхно отроче а другите просто се продават, чрез ЕМАГ) то с какво тази тема ще бъде различна от общата за цепениците?

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,572
    #1329

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Не е нужно да се разводнява темата с други цепеници.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,271
    #1330

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Само да вметна - Finlux е марка на Vestel (Zorlu Holding) Turkey, не на Зора.
    History - Finlux
    gurcayy одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    22
    #1331

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Извинявам се, че не е по темата, но по е да довърша започнатото. В крайна сметка реших да го върна и да си взема истинска Мидеа за 100лв горница...
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от NEDD; 24-10-22 в 16:08.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2021
    Мнения
    126
    #1332

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ами то и това е Мидеа и поне по контрола над струята хич нямаше да е зле? За мене бива, ако е с ЕЕВ ама така и не казахте?

  16. Junior Member Аватара на its large
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    130
    #1333

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Е щом ще го връща няма смисъл от ревю.ще чакаме отзиви от другата цепеница на Мидея като я вземе.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    22
    #1334

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Не ми се връзва 12ка някак, имам 2 стаи по 15кв. и няма да се получи с 1 машина. Иначе щях да го пробвам. Според мен не си заслужава, при положение че, може да си вземеш истински Breezless за малко горница.Просто ме изкушават експериментите и исках да го видя на живо.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2022
    Мнения
    7
    #1335

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте! Можете ли да кажете през кое приложение свързвате тези климатици за да можете да виждате консумацията на електричество? (виждам, че в темата има много споделяни скрийншоти на консумация). Инсталирах приложението SmartLife-SmartHome, което излезе след сканиране на QR от книжката на климатика, но нямам меню в което да се визуализира изразходвано електричество.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 89 от 128 ПърваПърва ... 3979878889909199 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе