Страница 107 от 128 ПърваПърва ... 5797105106107108109117 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,591 до 1,605 от общо 1908
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,127
    #1591

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    спокойно ,тоя минимум е само на охлаждане там вече всяко дърво е с относително нисък минимум

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    9
    #1592

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    От коя страна се връзват кабелите към вътрешното тяло на ACT12WIFI (като го гледаш централно), отляво или отдясно? Питам, поради спецификата на монтажа в моя случай

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2023
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    5
    #1593

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте! С интерес прочетох цялата тема от началото до самия ѝ край и със сигурност успяхте да ме убедите, че тези цепеници си заслужават парите!
    Основно се бях насочил към тази марка, понеже са значително по-евтини (макар да е осезаемо основно когато са на някакво промо), а на мен ми трябват общо 3 климатика.

    Пиша тук, тъй като имам нужда от съвет в избора и дали като цяло съм се насочил коректно като модели за къща в Старозагорско. Климатиците ще се използват по-скоро за летни месеци + преходните сезони. Стаите са южно изложение, без изолация, PVC дограма (троен стъклопакет, К + 4С).

    > Две спални по 15 м2 (втори от втори етаж). За тях съм се насочил към ACT-09WIFI, тъй като разбрах, че е кажи-речи като 12-ска TSWF, ама потенциално софтуерно орязано + по-малко материал във външното тяло. Прави ми впечатление, че една немалка част от вас слагат 12-ката на такива квадрати, ама аз не съм много ОК с това сякаш, понеже кубатурата на въздуха със сигурност е по-малка (спални, гардероби, обемни мебели като цяло), отделно ще трябва да се сложи на късата страна, та няма да мога да играя много с въздухопотока, за да регулирам коректно поведението на климатиците. И все пак - приемам мнения и предложения ако съм в грешка, но вече съм виждал поведение на преоразмерен климатик в по-малка стая и е кофти.... Това, че тия деветки били по-шумни не е проблем за мен и семейството ми, явно спим като пънове.

    > Всекидневна 30-31 м2 + 4.5 м2 боксче (първи етаж), същите характеристики откъм дограма, изложение и липса на изолация. При второто помещение вече започнах да изпадам в дилема към кой модел да се насоча. По мое мнение 18-ка ще е повече от достатъчна, 12-ска ще се мъчи за тази кубатура. Проблемът ми е, че в българския ЕМАГ се продава само ACM-18FOWF. Пак от тази тема разбрах, че като цяло е желателно да се избягват мидейските аналози, че били по-маломощни и неикономични. ACT-18WIFI го няма и май-май няма и да се продава при нас. В румънската версия обаче го има, но в момента е неналичен и обмислям да започна да го следя там и като изскочи като наличност да го взема - но не знам дали той е същия аналог като ACT-12-ката или все пак има големи разлики. Трети вариант ми е да взема съвсем различен аналог на 18-ка, примерно TCL GentleCool TPG31I, ама там имам повече неизвестни и ми се иска да се придържам към Star-Light май-май...

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    450
    #1594

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ако си се насочил изцяло към тези цепеници 2бр 12wifi за спалните и 1бр TSWF за всекидневната. Между 09 и 12 WIFI няма голяма разлика.Ако много ти веят от приложението ги слагаш на "mute" и няма да ги усетиш,че работят.

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
    estqwerty одобрява това.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2023
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    5
    #1595

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Ако си се насочил изцяло към тези цепеници 2бр 12wifi за спалните и 1бр TSWF за всекидневната. Между 09 и 12 WIFI няма голяма разлика.Ако много ти веят от приложението ги слагаш на "mute" и няма да ги усетиш,че работят.
    Ами реално се насочих към тях въз основа на събраното инфо от тази тема. Но признавам си, някак ми е странно да гледам как TSWF се слага както в 12 м2, така и в 30 м2 и нито един от двата варианта не прави проблем. Иначе и на мен ми беше минало през акъла това за mute / ниски режими още в началото докато четях темата, ама като се начетох на хора с кофти поведението когато е много слабо настроен (или много силно) и малко взех да се разколебавам дали ще е ОК, било то и за междинен период, а не основно отопление. Макар, че ако и тази година са такива цените на дървесината и пелетите може и като основно да се ползват... С охлаждането предполагам няма да има дерт каквото и да сложа от опциите на звездата.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #1596

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ти щом си в къща сигурно имаш по 2 външни стени на спалните. А и тези 12ки act 12 wifi, act 12 blwifi - 3.4 kw номинална и 3.8 kw максимална мощност в отопление, по-скоро клонят към 9ки а и дебита не им е много голям така, че няма да имаш проблеми в твоите помещения. Мидейските също не са лоши според мен.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,788
    #1597

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Не е лошо и да видиш новия модел на TCL.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    bialk одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,778
    #1598

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    За същите пари по-добре да си го вземе ребрандиран с български вносител като Alpin ASW-35ETE за около 1000лв с монтажа. Няма да се чуди кой да му го монтира и ако има проблем на кой господ да се моли.
    При по-високия клас е Alpin ASW-35KTN пак не виждам съществена разлика в цената, че да се взима от емаг.
    Kasap и HRS9 харесват това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    37
    #1599

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Поръчах и платих ACT-12TSWF, а получих ACT-12WIFI. Доста несериозно от Емаг.

    Изпратено от моят SM-S901B с помощта на Tapatalk

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    450
    #1600

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ще ти го подменят и на най добрите се случва.

    Има 24ка wifi на 1100лв-подарък. С 52кг външно тяло.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    37
    #1601

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от HiDefinition Виж публикацията
    Ще ти го подменят и на най добрите се случва.

    Има 24ка wifi на 1100лв-подарък. С 52кг външно тяло.
    Съмнявам се. Вече нямат и телефон за връзка, само чат. Писаха ми да го върна и щели да ми възстановят сумата. Да, ама аз си искам климатика на промоционалната цена от 789 лв с доставката.

    Изпратено от моят SM-S901B с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jul 2023
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    5
    #1602

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Пак съм аз с малко по-нетипична тема. Докато умувам още какво искам да купя, дали звездна цепеница, TCL или друг аналог на същата машина, попаднах на друг сайт, който продават въпросните цепеници, при това по-евтино??

    За да не правя излишна реклама прикрепям скрийншот:


    Гледам го тоз' модел в ЕМАГ и (макар и неналичен) е 745 лв. Вие бихте и се пробвали с прекупвач? Може да им врътна един телефон на тия да ги преслушам, за да разбера как стои въпросът с гаранция и прочее... Назад в темата е имало някакъв си проект, който е препродавал, ама вече не съществува и не открих мнение на хора, които все пак са взели машина от трета страна, та ще се радвам ако има някой опит да сподели.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    37
    #1603

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    ACT-12WIFI беше 499лв миналата седмица в Емаг. Днес сутринта го пуснаха на 599лв. В момента е изчерпан, но пак ще го пуснат със сигурност. А и като пристигне моята върната бройка, може да я обявят като последен продукт, пак на 499лв. Не си струва рискът да се поръчва от друг сайт, според мен.

    Изпратено от моят SM-S901B с помощта на Tapatalk

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2023
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    5
    #1604

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    А аз си мислех, че вече малко или много е позамрял интереса към тия цепенички, пък то продължава с пълна сила да си се грабят като топъл хляб... Явно ще трябва да се дебнем.

    Сега докато пак гледам ACT12-WIFI го гледам, че е с 24 м. гаранция, пък ACT09-WIFI е все още с 60 м. (макар и да е неналичен сега). Това също ми се стори интересно и сякаш ме накланя да избера деветката за двете ми спални пред 12-ката, основно заради гаранцията (ако приемем, че наистина са еднакви, просто малко орязани).

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    35
    #1605

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте,
    Поръчах Star-Light ACT-12TSWF от Емаг като последен продукт на цена 769,99 лв. Това последен продукт в случая за климатик ( и по ниска цена) какво ще рече? Да се очакват ли изненади? ,,, или да отказвам поръчката ? Какво ще ме посъветвате?

    - - - - - - - - - -

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе