Страница 112 от 128 ПърваПърва ... 62102110111112113114122 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,666 до 1,680 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1666

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Не виждам смисъл да се махат. Какво да му пречи на залеждането и разлеждането [emoji846]
    Lucky Acho одобрява това.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #1667

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ами...не вярвам да не проследиш целия процес с отворен капак
    Може да им пляснеш една мивка...тъкмо по добре ще се вижда как се превръща в ледено кубче
    Lucky Acho одобрява това.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #1668

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    И аз си записах един цепеняк от мерцедеса при 12ките - аст-12tswf
    Asen Ikonomov одобрява това.

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #1669

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Първи впечатления - огромно и масивно вътрешно тяло 10.5 килограма без опаковка отговаря миним на 18-ка от новите маркови леко-еко супер дупер хипер гига инвертори.

  6. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #1670

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от slip in Виж публикацията
    Първи впечатления - огромно и масивно вътрешно тяло 10.5 килограма без опаковка отговаря миним на 18-ка от новите маркови леко-еко супер дупер хипер гига инвертори.
    Ей така като почнете да се самонадъхвате, та направо се самозабравяте.
    Принципно е хубаво човек да има усещането, че за похарчените пари е получил повече от това за което е платил, ама да ти се привиждат 18-ки вече е много тежка форма на самозаблуда. Тези коментари се четат от много хора и някой може да страда от подобни писаници.
    Ако погледнеш първата страница с качената картинка може да видиш, че производителя не е успял да покрие собствените си заложени параметри.
    Демек казал е че тази 12-ка трябва да има поне 2,7kW при -10 градуса (сам си е заложил такива цели) обаче не е успял да ги покрие. Машината е дала 2,6kW и съответно за да изпълнява поставените цели трябва външен подпомагащ източник на топлина с мощност 0,1kW.
    Понеже скоро ги гледах данните ще ти дам пример за "маркови леко-еко супер дупер хипер гига инвертори" 9-ка (и други примери могат да се намерят). Там също са декларирали 2,7kW на -10градуса, не само че ги покрива без "Back up heating", а има още резерв при -10.
    Не го приемай като заяждане, машината сигурно не е лоша за парите си ама нека хваленето бъдете поне малко близо до реалността.

    Aleksandars, gurcayy, me40 и 1 други харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    430
    #1671

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    [QUOTE=bobivg; Най-накрая някой трябваше да им го каже, защото като чете тази тема човек остава с впечатлението , че точно тези "цепеници" са вся и всьо на климатичната техника и при това почти без пари. Вярваш ли Маро в магии?
    Aleksandars, Asen Ikonomov и hgeorgiev харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    11
    #1672

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Хайде фанатиците от Митсубиши и тук налазиха.
    Не ви ли стигат фейсбук групите ами и тук дойдохте да си ги мерите.Get lost от тук.
    Заради такива като вас се подведоха да си взема маркова машина и сега ми стои в мазето като паметник и едни 1600лв заровени там.

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2020
    Живее в
    Варна
    Мнения
    757
    #1673

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от koldan Виж публикацията
    Заради такива като вас се подведоха да си взема маркова машина и сега ми стои в мазето като паметник и едни 1600лв заровени там.
    А, причината да не я монтираш.....тайна ли е?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #1674

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Остави го, за какво ти е да водиш диалог с такъв човек. Абсолютно по същият начин реагират и собствениците на Rexton с двг на Мерцедес. :Д
    HRS9 одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #1675

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от koldan Виж публикацията
    Хайде фанатиците от Митсубиши и тук налазиха.
    Не ви ли стигат фейсбук групите ами и тук дойдохте да си ги мерите.Get lost от тук.
    Заради такива като вас се подведоха да си взема маркова машина и сега ми стои в мазето като паметник и едни 1600лв заровени там.
    Марковите машини струват доста повече от 1600лв.
    Aleksandars и HRS9 харесват това.

  13. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #1676

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от koldan Виж публикацията
    Хайде фанатиците от Митсубиши и тук налазиха.
    Не ви ли стигат фейсбук групите ами и тук дойдохте да си ги мерите.Get lost от тук.
    Заради такива като вас се подведоха да си взема маркова машина и сега ми стои в мазето като паметник и едни 1600лв заровени там.
    Аз умишлено не дадох пример с LG за да не ме обвини някой в пристрастие щото съм си фен, а то какво стана. Gree fairy12 става ли.
    На -10 градуса 2,71kW и опердашва набедената 18-ка
    HRS9 одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1677

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ама яко ни оспамихте темата. Имате си теми оплаквайте си се там на високо ниво и оставете нас бедните да си ползваме евтините машини [emoji3]

    П.п. Сервизните на цепениците са копи-пейст за всички модели.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2021
    Мнения
    41
    #1678

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Колеги между ACT и FOWF 12 кой е с по-висок минимум на отопление? Трябва ми да работи като конвенционалка он офф и да не вее. Fowf го дават само с 3 степени на вентилатора, а АСТ с 4.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    121
    #1679

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравей те. Монтираха ми ACT09 WI-FI. Стая 12кв. Монтажа мина добре -- външно тяло без тампони изключително тихо и без вибрации. Вътрешното тяло обаче е много шумно дори и на MUTE. Свързах го с интернет изключително лесно и въпреки допълнителните настройки на FAN SPEED, пак е доста шумен. Иначе изстудява добре (взел съм го само за студено) обаче много шумно вътрешно тяло -- външното не разбираш кога работи.

    При вас как са девятките ?

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1680

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от t0n3 Виж публикацията
    Колеги между ACT и FOWF 12 кой е с по-висок минимум на отопление? Трябва ми да работи като конвенционалка он офф и да не вее. Fowf го дават само с 3 степени на вентилатора, а АСТ с 4.
    до колкото ми е известно, FOWF 12 трябва да е твоята духалка. Нещо около 400вата до колкото съм чел,му е минимума.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ttanev Виж публикацията
    Здравей те. Монтираха ми ACT09 WI-FI. Стая 12кв. Монтажа мина добре -- външно тяло без тампони изключително тихо и без вибрации. Вътрешното тяло обаче е много шумно дори и на MUTE. Свързах го с интернет изключително лесно и въпреки допълнителните настройки на FAN SPEED, пак е доста шумен. Иначе изстудява добре (взел съм го само за студено) обаче много шумно вътрешно тяло -- външното не разбираш кога работи.

    При вас как са девятките ?
    12-та ми на mute не се чува.
    Този пост е редактиран от HiDefinition; 05-09-23 в 18:16.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе