Страница 111 от 128 ПърваПърва ... 61101109110111112113121 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,651 до 1,665 от общо 1906
Like Tree791Одобрявам

Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,773
    #1651

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Поддочух че Пансервиз вече не ги монтират, но нека звънне да имаме актуална информация.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Живее в
    Хюстън
    Мнения
    448
    #1652

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Имат работа явно и не им дреме на фирмите в Пловдив. В Хасково,като купих моя 12 wifi ,преди 2 месеца искаха на следващия ден да го монтират.
    Взеха ми 250лв и ми свалиха стария.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #1653

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Ами то Хасково не е далече от Пловдив. Да си прихващат пътните и да идват да монтират ако са свободни.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2023
    Мнения
    1
    #1654

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте всички,
    в процес съм на закупуване на климатик и се спрях на
    Star-Light ACM-12FOWF или Star-Light ACM-12FOWD, но не можах да се ориентирам каква е разликата между двата.
    Виждам, че са по спецификация едни и същи машини.
    Поздрави!

  6. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #1655

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    И какъв е тоя процес на закупуване на кошница за стената за 500 лева?
    Закупуване на климатик е АСТ-12TSWF, ако ще се отопляваш.

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    4
    #1656

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Здравейте, няколко страници назад (105 страница) поисках мнение как би се справил АСТ-12TSWF при подържане на максимално ниска температура в помещение 15 м2 изцяло вкопано под земята. Ето и резултата след един месец ползване: Климатика е повече от добър и определено надмина очакванията ми. Както се изрази един приятел - това е "Ролс Ройса на бюджетните кллиматици" Температурта в помещението е плътно 16 градуса при външни дневни температури над 35-40 градуса. Работи много тихо и незабележимо. Изхвърля над 20 литра вода на ден през кондензната тръба, в помещението имаше доста влага която просто изчезна. Разхода е от порядъка на 5-6 kW. на ден което е направо смешно, като се има предвид, че работи на гранични стойности и през деня прави разлика в температурата която на моменти достига повече от 20 градуса външна-вътрешна, при зададени на дистанционното 16 градуса постоянно. За отопление нищо не мога да кажа, но съдейки по начина му на рбота нямам никакви съмнения, че ще се справи отлично.
    Този пост е редактиран от lrrstudio; 26-08-23 в 00:54.
    hgeorgiev одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #1657

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от lrrstudio Виж публикацията
    Изхвърля над 20 литра вода на ден
    Как така "изхвърля" да не би да е някаква помпа като изпомпва вода като Вида 5 ?

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    4
    #1658

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Това е количеството вода което излиза през тръбата за конденза на климатика за 24 часа. Климатика го поставих с основна цел обезвлжаняване на омещението и подържане на ниски градуси свързани със спецификата и предназначението на обекта. Ако се поинтересувате, първият климатик е бил проектиран и съзаден през 1902г. от Willis Carrier за справяне и контрол точно на влажността в една от най-големите печатници в Ню Йорк. Кериър открива, че "постоянното понижавне на точката на оросяване осигурява практически постоянна относителна влажност", което по-късно става известно сред инженерите по климатизация като "закон за постоянна депресия на точката на оросяване". останалите му предимства и приложения се явяват като "екстра" продиктувана от икономически съображения. Варианти за отопление има много и всичките са в пъти по добри от гледна точка на комфорта и уюута в помещението но за охлаждане и контрол на влажността климатика е безценен! Ползването му за отопление винаги ще си остане компромис продиктуван от икономията енергия която дава и винаги ще е за сметка на комфорта!
    Този пост е редактиран от lrrstudio; 26-08-23 в 00:46.

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    430
    #1659

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Варианти за отопление има много и всичките са в пъти по добри от гледна точка на комфорта и уюута в помещението но за охлаждане и контрол на влажността климатика е безценен! Ползването му за отопление винаги ще си остане компромис продиктуван от икономията енергия която дава и винаги ще е за сметка на комфорта!

    Изобщо не съм съгласен с това твърдение, прекалено е крайно а и комфорта е толкова субективно нещо - колкото на брой хора - толкова видове комфорт.
    hgeorgiev одобрява това.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #1660

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Изобщо не съм съгласен с вариантите. За охлаждане се старая да ползвам климатика колкото се може по малко и то докато ме няма в помещението, колкото и да ми е безшумен и ненатрапчив, ако съм в стаята плексита ми се възпалява, а ако пък преспя на работещ климатик ще се вкоченясам и сутринта ще съм като от морга изваден, единствено мога да спя ако климатика е в друга стая. За отопление нямам проблем, въпреки че също като си лягам гася, независимо от суда навън
    Swon одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2022
    Мнения
    294
    #1661

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    ponyasd, не си подбрал правилно климатиците, затуй е така.
    hgeorgiev и HRS9 харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    22
    #1662

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Нещо повече за ACT-24WIF? Мисля,че няма друга 24ка за 1100лв, някъде някой беше казал, че е с компресор на Саньо...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    140
    #1663

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Цитат Първоначално публикувано от NEDD Виж публикацията
    Нещо повече за ACT-24WIF? Мисля,че няма друга 24ка за 1100лв, някъде някой беше казал, че е с компресор на Саньо...
    И външно тяло 52 кила. Брутално!!! Не са пестили матриал.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #1664

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    Аз го имам от 2 години и нямам оплаквания. Външното вярно е голям кютук.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    78
    #1665

    Отговор: Всичко за Star-Light цепениците продавани от Емаг.

    На tswf, като се пуска самопочистването махат ли се филтрите или няма нужда?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Климатик STAR LIGHT 09WIFI
    От miro72 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 03-05-22, 13:02
  2. Отговори: 11
    Последно: 16-06-18, 22:43
  3. ЕМАГ
    От FearMe във форум Бял списък
    Отговори: 15
    Последно: 05-12-17, 08:22
  4. Телевизори Star Light - мнение?
    От drkalo във форум Други телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 21-09-17, 21:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе