Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 121

Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #46

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Не говорим за "вървене по тротоара", а за пресичане Иво. И за пешеходни пътеки. И за регулирани кръстовища или пешеходни пътеки на 20 метра. Има известна разлика.
    Може шофьорите да не са света вода ненапита, но не са и кретени, защото някой го мързи да върви 20 метра или да изчака 20 секунди да светне зеленото [човече].
    Пък и защо ти имаш право да ме псуваш, когато съм спрял на твоето място [тротоара], а аз нямам право да те псувам, когато ти вървиш по моето [платното].

    Затова някой по горе каза: Толерантност и спазване на правилата, никой не е по прав от другия.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #47

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?


    Цитат Първоначално публикувано от Ghost

    @Lupus
    Аз точно в моите мнения хиперболизирам, в твоите не мога - ти си модератор, не аз.
    Отново евтини опити за манипулация! Какво има общо мнението ми по казуса с модераторските ми права? Да съм писал в твой пост по темата???
    Не съм, защото ти формално не нарушаваш правилата, а просто се опитваш да манипулираш четящите, изопачавайки мнения, които не ти понасят. И не го правиш за сефте, но това го оставям на твоите критерии за етичност.

  4. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #48

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Всеки ден във Варна - до работа и обратно - 25+25 минути пеш - само по платното!!
    Просто тротоарите са заети от паркирали коли. И пешеходците се ослушват като лалугери....
    Е как може да се търпи това. Вярно, че водачите се движат с около 5-15 км/час, но има и учебни коли....
    Ами ако не ме видят?? Защо не се спазват правилата за движение?? И на никой не му пука!!
    Може би съм така шокиран от разликата Сливен - Варна, но правилата би трябвало да са еднакви!!

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #49

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Цитат Първоначално публикувано от Ghost
    @IvO™
    Е, този, според мен, трябва да бъде лишен от правоуправление завинаги. Смятам, че е доказал неспособността си да кара.

    @Lupus
    Аз точно в моите мнения хиперболизирам, в твоите не мога - ти си модератор, не аз. Явно, не можеш или не искаш да разбереш, че законът е еднакъв за всички, но изпълнението му не е еднакво лесно/трудно за всички. Ако не ставаше въпрос за здрав и живот, щях да ти пожелая, когато остарееш, никой никога да не те изчаква, да ти свирят и да те псуват, защото си пресекъл неправилно, а ченгетата да те "възпитават" с глоби, без да ги интересува, че скоро не си ял друго, освен хляб и кисело мляко.
    Това, че си стар и болен не те освобождава от законите. Между дурогото никъде по света старите хора не са нещо повече пред закона. Законите важат за всични, за стари, млади, бедни, богати, умни и прости.

  6. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #50

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Абе хора, проблемът е в държавата ни, оттам и всичко останало като следствие. Кое е наред, че и правилата за движение по пътищата да се спазват. Никой не спазва никакви правила, защото вижда как никой не ги спазва и остава безнаказан. Искате ли примери ? От Президента до последния клошар ! Това е за мен истината. Трябва първо да си оправим държавата. Ние самите страдаме от нашето бездействие и безхаберие !

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #51

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Цитат Първоначално публикувано от Wise
    Всеки ден във Варна - до работа и обратно - 25+25 минути пеш - само по платното!!
    Просто тротоарите са заети от паркирали коли. И пешеходците се ослушват като лалугери....
    Е как може да се търпи това. Вярно, че водачите се движат с около 5-15 км/час, но има и учебни коли....
    Ами ако не ме видят?? Защо не се спазват правилата за движение?? И на никой не му пука!!
    Може би съм така шокиран от разликата Сливен - Варна, но правилата би трябвало да са еднакви!!
    Ако искаш вярвай, но във сливен има повече блъснати пешеходци от Варна. Иначе коя е тази улица, на която тротоарите са с коли, а пешеходците на платното.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #52

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Ееееееее Hell, цял живот ли ще се измъкваме с фразата мръсни комунисти, аз на тях ше им т... и правилата за движение! Какво общо има тука държавата. И правила има и закони има работата на държавата е свършена, колкото до останалото.....Когато едно дете изскочи на пътя кой е виновен? Не е ли майка му, тя отговаря за него. Ако е възръстен човек с не знам каква си степен на старческо слабоумие горките......всички имаме баби, дядовци - пак ли държавата. Просто трябва да сме по толерантни един към друг и като водачи и като пешеходци.
    И това за горките чужденци дет ги мачкаме тука по пет на ден хич не е вярно. Няма по нахална, тъпа и безотговорна тълпа от тях.

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #53

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Ти Tana тия чужденци, точно тия дето идват там където си, не ги гледай. Те не са критерий.
    Те идват тук точно заради това. Защото могат да се напиват, повръщат, пикаят и серат и лигнат да се наспят в насраното, в градинката до кръчмата и никой няма да им направи забележка.
    Или забележката няма да бъде материализирана срещу 10 евро.
    Има и други чужденци, които обаче не идват тук, на строежите и на "селски C2H5OH туризъм", които [в повечето случаи] са далеч от нахална, тъпа и безотговорна тълпа.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    282
    #54

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    ,всъщност така е...

  12. Moderator Аватара на Hell
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    879
    #55

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Ееееееее Таня, аз не съм казал че комунистите са виновни ... никъде не съм идентифицирал държавата с тях. Вярно е че има закони, но каква полза като не се спазват и особено ако не важат за всички. Най-важното е, че не се търси отговорност от когото трябва. Това ми беше мисълта. И ние сме си виновни, защото ние си ги избираме или просто не гласуваме ...

  13. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #56

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Ако искаш вярвай, но във сливен има повече блъснати пешеходци от Варна. Иначе коя е тази улица, на която тротоарите са с коли, а пешеходците на платното.
    Ами от Пирин, покрай "ПИКАДИЛИ" към техническия...
    Минава се покрай едно РПУ даже - не помня много имената
    //сега погледнах -"Брегалница " се казва улицата
    http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=a0...da&ix=32&iy=35

    //А за Сливен - ами имаше случай на пияница, гонен от патрулка да утрепе 2 жени
    на пазара - на тротоара са били (едната - бременна)...

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #57

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Знам я тази улица. Аз лично не вървя по улицата. Заобикалям ги колите само ако е небхдимо. Там проблема е, че почти няма тротоар.

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #58

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Знам я тази улица. Аз лично не вървя по улицата. Заобикалям ги колите само ако е небхдимо. Там проблема е, че почти няма тротоар...

    ...а крилата за пешеходците свършиха, а въздушните възглавници са скъпи все още...

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #59

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    еееее- Излагате се - има си тротоар и се ползва активно от хората на ул Брегалница
    3 г вече всеки ден минавам от там , няма проблеми по нея - няма пешеходци по пътя - има обаче кретени които спират като арабски шейхове.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #60

    Re: Пешеходка блъсна огледало на движещ се автомобил - WTF?!?!?

    Цитат Първоначално публикувано от Wise
    Ами от Пирин, покрай "ПИКАДИЛИ" към техническия...
    Минава се покрай едно РПУ даже - не помня много имената
    //сега погледнах -"Брегалница " се казва улицата
    Че това въобще не е пряк път към Техническият .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Добре че го блъсна джип
    От MitkoS във форум Логически задачи
    Отговори: 6
    Последно: 21-01-14, 16:53
  2. Световната икономика се блъсна в стена
    От toto1 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-08, 17:53
  3. MP3 в автомобил
    От taralion във форум Автомобили
    Отговори: 15
    Последно: 08-09-07, 00:39
  4. Микрофон за автомобил
    От rude_ във форум Автомобили
    Отговори: 11
    Последно: 27-08-07, 12:20
  5. Задача 164 (проблем с огледало)
    От mitkko във форум Логически задачи
    Отговори: 6
    Последно: 07-02-05, 14:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе