Страница 121 от 171 ПърваПърва ... 71111119120121122123131 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,801 до 1,815 от общо 2555

Daikin - мнения за моделите на тази марка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #1801

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Глей ся,Плюшкин.Вдигаш леко капандурата.След това,истимаро,бъркаш,повдигаш филтъра и с нежно движение на гинеколог го издърпваш.Поглеждаш в долния край филтъра и ако ти се озъби малка щампа на дръпнато човече с мустаци-ЯПОНСКИ;ако е дръпнато,но рошаво-КИТАЙКИ;ако е дръпнато,но плешиво-ТАЙВАНСКИ;ако е русо-ЕВРОПА.И каквото и да е Дайкина си е Дайкин-да почерпиш.
    пп Остави тия 4 и 6,че докато ти сметна какво казваш...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5
    #1802

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    ок утре 6те го проверя като отида до сл.бряг,ама о6те не6то да питам ако е с перука кво 6те е? ,sorry за 4,6 ама от както ми сложиха това XP,бях на VISTA и сега имам два разли4ни български и постояно трябва да ги сменям

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #1803

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Ако е с перука-прецакали са те,мамицата им!
    Питай да ти обяснят за кирилизацията,фонетична и традиционна фонетична.А от ХРто по-хубаво няма.Десктопа още ми е ХР и макар да е 2 пъти по слаб от лаптопа-работи по-добре.А проклинам деня,в който си сложих на лаптопа(беше с Виста-жив ташак) 7цата и все се каня да го махна и мина на ХР,ама ме мързи.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #1804

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Вече на всяка ОС можеш да си инсталираш която искаш фонетика - и старата и новата. Лично моето мнение е , че новата е по-удобна

  6. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1805

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Цитат Първоначално публикувано от barakuda
    Здравейте отново ето и клипче : https://www.youtube.com/watch?v=kFRE_yFUgEA
    За -8 градуса и надолу ще кача информация когато температурите паднат
    Стойката ти под компресора виси във въздуха и то почти наполовина, освен това не е заварена а с болт, доколкото виждам, а там тежи най-много и сигурно увисва, макар и малко.Възможно е в момента на старта, стойката под компресора да вибрира с по-големи колебания и вътре някоя от тръбите да опира в ламарините.Нямаше ли друго място за монтаж.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    620
    #1806

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Цитат Първоначално публикувано от barakuda
    Здравейте отново ето и клипче : https://www.youtube.com/watch?v=kFRE_yFUgEA
    За -8 градуса и надолу ще кача информация когато температурите паднат
    Бръмченето е нетипично и прилича на потракващи ламарини или търкащи се една в друга метални части.
    Доближи ухо до климатика и се опитай да се ориентираш от къде идва. Това може да ориентира и форумците, ако го споделиш, разбира се.

  8.  
     
  9. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #1807

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Не пипай нищо - в гаранция е!!!Чак сега забелязах че едната стойка е във въздуха...олигофренска работа - този монтаж е абсурден,как няма да дрънчи ако можеше щеше и да зареве с глас ...Изкарай празника и грабвай телефона - тези от Атаро ги мислех за професионалисти...ще замълча , че ми идват едни неприлични изрази...

  10. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1808

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Според мен стойката се тресе и трака в касата на вратата, или какъвто е белия профил под нея. За да провериш дали съм прав, просто напъхай парче изолация между двете. Ей ама тези хора за таванни стойки не са ли чували? Баси аборигенията...

    П.С. Като се загледах по-внимателно, май няма контакт между двете. Вероятно има алуминиево ъгълче, което е причина за неприятния звук.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    45
    #1809

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Ще изчакам празника и ще звънна на Атарото .Така или иначе няма да ме има за два три дни.
    Ще пиша когато дойдат техниците и установят какъв е проблема.
    За местото за съжаление нямаше как .

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    45
    #1810

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap
    Според мен стойката се тресе и трака в касата на вратата, или какъвто е белия профил под нея. За да провериш дали съм прав, просто напъхай парче изолация между двете. Ей ама тези хора за таванни стойки не са ли чували? Баси аборигенията...

    П.С. Като се загледах по-внимателно, май няма контакт между двете. Вероятно има алуминиево ъгълче, което е причина за неприятния звук.
    Няма как да се допират ,защото стойката е на 20 см от дограмата която е PVC. Няма и алуминиево ъгълче .
    Звука е като на ламарина ,но все пак не съм толкова сигурен ,все пак не съм специалист .

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #1811

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Я виж откъм обратната страна на компресора горе до горния капак има една пластмасова дръжка за носене.Понякога тя вибрира,че не се фиксира достатъчно стабилно и звука е доста неприятен.Просто я дръпни и махни,тя повече не ти трябва.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    2
    #1812

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Здравейте въпроса ми е за климатик за помещение хол +кухненски бокс 27 квадрата западно изложение изолация разположен върху проход спрял съм се FTXS35D за подов няма място реално в момента помещението е 25 квадрата приемам всякакви идеи и Благодаря предварително

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #1813

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Прохода ако не е изолиран, имаш много големи загуби.

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #1814

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Цитат Първоначално публикувано от nov2010
    Здравейте въпроса ми е за климатик за помещение хол +кухненски бокс 27 квадрата западно изложение изолация разположен върху проход спрял съм се FTXS35D за подов няма място реално в момента помещението е 25 квадрата приемам всякакви идеи и Благодаря предварително
    най-малко FTXS42 според мен.Аз съм с 50-ка(подов) и няма никакви вибрации и шумове от външното тяло, защото почти никога не работи на предела на възможностите си.
    с 42-ка ще имаш запас за минусови градуси.
    Кой град си -планински или равнинен има ли наблизо река?


  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    2
    #1815

    в

    апартамента се намира във Варна и прохода има изолация

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Daikin - мнения за моделите на тази марка II част
    От badr във форум Климатици Daikin
    Отговори: 1724
    Последно: 19-04-24, 15:43
  2. Отговори: 3
    Последно: 12-10-13, 22:00
  3. OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка
    От nach във форум Климатици Osaka
    Отговори: 38
    Последно: 17-08-11, 20:44
  4. Отговори: 64
    Последно: 20-07-09, 13:20
  5. Мнения за марка Bompani...
    От stsaki във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-08, 12:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе