Страница 5 от 30 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 443
Like Tree354Одобрявам

Fujitsu 12 LMCE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #61

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Промоцията на Luca е интересна,но баба ме наплаши сериозно .....
    Alexi одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #62

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Пони, LUCA няма много общо с цепеницата lmca, освен бранда. Имах удоволствието да видя какво направи 12-ката миналата зима в 30 квадрата хол. През лятото и преходните сезони, ако си със затворени очи, може и да не разбереш къде е в стаята Бегъл поглед хвърлих на НОВИТЕ модели машини за 100V и ме изненада факта, че до 2000 лева са все цепеници, по-зле и от прословутото LMCA. Едва ли им е виновен само R32 фреона. Така че едва ли някой би залитнал натам.
    toto4ev и mkukas харесват това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #63
    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    с Фуджицу е така ,сам ставаш майстор тук дрънчи там ромоли .. втулка на турбината моторче ламарини
    В къщи врати не се затварят докато не си легнем. Затворих за клипа за да се чуе low на вент. Като спим е на qaiet.
    На задание 25 на жалузите излиза 43 градуса макс. На 30 вади 53. Не знам къде я виждат тая хладна струя освен да е он/офф и да чакат на офф гореща .

    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=-4289SU2RDk
    Този пост е редактиран от Mig82; 25-01-18 в 20:45.
    necata2 и Иван Вълков харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #64
    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    ...
    На задание 25 на жалузите излиза 43 градуса макс. На 30 вади 53. Не знам къде я виждат тая хладна струя освен да е он/офф и да чакат на офф гореща .

    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=-4289SU2RDk
    Колега, имаш доста да учиш. Ако желаеш хладна струя, задаваш 20-21гр. , оставаш турбината на авто, обличаш марковия анцуг и сядаш на пусия под климатика. Мисля, че те чака слука, ако изпълниш по-горните препоръки. Успех!

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #65

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    с Фуджицу е така ,сам ставаш майстор тук дрънчи там ромоли .. втулка на турбината моторче ламарини
    С всички марки е така.ама всеки си хвали своето.
    zxc0, mkukas, Rafailiev и 2 други харесват това.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #66

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Вътрешното тяло на LMCE са годокарали на дизайн, харесва ми.

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    В къщи врати не се затварят докато не си легнем. Затворих за клипа за да се чуе low на вент. Като спим е на qaiet.
    На задание 25 на жалузите излиза 43 градуса макс. На 30 вади 53. Не знам къде я виждат тая хладна струя освен да е он/офф и да чакат на офф гореща .

    https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=-4289SU2RDk

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #67
    Цитат Първоначално публикувано от avast3 Виж публикацията
    Колега, имаш доста да учиш. Ако желаеш хладна струя, задаваш 20-21гр. , оставаш турбината на авто, обличаш марковия анцуг и сядаш на пусия под климатика. Мисля, че те чака слука, ако изпълниш по-горните препоръки. Успех!
    Колега , не си ме разбрал . Из форума срещам вече няколко мнения че модела духал хладка струя ... та в тази връзка е написаното от мен прочети пак. Не че искам да я постигна! Инак се радвам всеки път когато науча нещо ново

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #68

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    Колега , не си ме разбрал . Из форума срещам вече няколко мнения че модела духал хладка струя ... та в тази връзка е написаното от мен прочети пак. Не че искам да я постигна! Инак се радвам всеки път когато науча нещо ново
    Mig82, нека силата(на фуджицу) бъде с теб!

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #69

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    То всеки инвертор на минимум няма как да духа с 50 градуса. А и вятър с 37-40 градуса се усеща леко хладка.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #70

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    avast3 , Чети И редовете , ако трябва препрочитай

    ПП : Значи "марковите анцуци" сваляли минимума. Запомних , но тоя е с висок към 900w. при него са вървежни тениските ...
    Този пост е редактиран от Mig82; 26-01-18 в 01:16.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    471
    #71

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    С Fujitsu 12 LMCE отоплявам 42m3 стая с южно изложение с вътрешна изолация и при отворена врата отоплявам и малък коридор.При отопление само на стаята климатика работи в режим on/off като при 24 часова работа на климатика при зададен режим HEAT и FAN-AUTO и зададени 24 градуса температурата в стаята варира от 26 градуса до 27 градуса.При 24 часова работа на климатика при зададен режим MODE- AUTO и FAN- AUTO и зададени 24 градуса в стаята се поддържа точно 24 градуса. При измерване с ватметър на двата режима на 24 часова работа на климатика в режим MODE- AUTO ми дава по малка консумация на електоенергия.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #72

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Еми като поддържа 26- 27 градуса ще харчи повече , направи го на 21 градуса от дистанционното за да ти поддържа 23-24 градуса в режим топло и виж тогава разхода. Режим авто го забрави че като дойдат студове....

  16. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #73

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Така един клиент ми се обажда че климатика Fujitsu 18 Nocria настроен на 19гр. в стаята станало 27гр.Отивам цъкам от 19гр. на 20гр. и климатика спря.Оказа се че жена му е къпала бебето като го настроила на 28гр. после върнала на 19гр. ,но дистанционното не го насочила към климатика.
    Сигурен ли си че е приел командата /със звуков сигнал/която си му задал?

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    471
    #74

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    gerhar Това го разбрах..,само не разбирам защо на режим HEAT ми превишава зададената температура с 2-3 градуса а на режим MODE AUTO ми поддържа точно зададената температура.Мерих на различни места в стаята температурата навсякъде е еднаква.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    597
    #75

    Отговор: Fujitsu 12 LMCE

    Може и така да е станало и при смяна на режима от топло на авто да си е приел 24те градуса .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 30 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Техническа информация за Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric
    От valen1 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 879
    Последно: 01-02-24, 06:13
  2. Избор на климатик , FUJITSU AWYZ14LB/AOYZ14LB VS FUJITSU ASYG12LTCA/AOYG12LTC VS DAIKIN FTXS42K
    От schwepsi във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 07-04-14, 07:27
  3. Новите инвертори на Fujitsu, General Fujitsu и Fuji Electric модели 2011 година
    От justify във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 351
    Последно: 27-10-11, 21:44
  4. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 00:38
  5. Доволни ли сте от LGC серията на Fujitsu, Fujitsu General и Fuji Electric
    От dgenov във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 12
    Последно: 13-07-09, 18:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе