Страница 36 от 73 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследноПоследно
Резултати от 526 до 540 от общо 1087
Like Tree581Одобрявам

Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2020
    Мнения
    213
    #526

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Направих климатика на 24 градуса и сега всичко е на 24. Дистанционното приложението и климатика. А как се разбира на коя степен е турбината в момента. Иначе е на авто но сега духа малко по слабо и леко хладен въздух. Добре че по щастливо стечение и двата са разположени далече от маси и легла.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,784
    #527

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Ко ма напрай ти бе!
    Как така няма да вдига клапите? Ако и турбината върти като на минимум вентилатор си е ветрилник отвсякъде.
    На какво разстояние се усеща полъх при Брийзлесс при ОФФ?
    Е, при дефрост затваря клапата
    Mig82 одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #528

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Толкова ли е трагично положението?
    Едно Хитачи в един хотел супер ме изнерви. Вееше при смъкната клапа и при ОФФ. За това се отказах от RPE
    Аре бе и ти нали е бризлес кво се косиш , вземай че цената се вдига.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    471
    #529

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Толкова ли е трагично положението?
    Едно Хитачи в един хотел супер ме изнерви. Вееше при смъкната клапа и при ОФФ. За това се отказах от RPE
    При мен Midea BreezeleSS и Hitachi 25RPE си работят много добре независимо дали са ОН или ОФ и независимо на каква степен на турбината са. Просто съм им избрал добри места за вътрешните им тела и не ми пречат колкото и силно да духат.Според мен всеки климатик си е ветрилник и си вее студено или топло според сезона, това му е работата. А работата на собственика им е да им избере правилното място за монтаж на вътрешното тяло. Трагедията започва когато вътрешното тяло се монтира срещу дивани, легла, бюра и следват оплаквания във форума как климатика веел.
    bobivg, Mig82 и inches9 харесват това.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #530

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    Толкова ли е трагично положението?
    Едно Хитачи в един хотел супер ме изнерви. Вееше при смъкната клапа и при ОФФ. За това се отказах от RPE
    точно толкова трагично е тия климатици дето не пипат клапата при он-офф се броят на пръстите на едната ръка ,така че лесно ще вземеш нещо подходящо дето я мърда

    - - - - - - - - - -

    това е от друг модел но може да се пробва и на тоя ,за който ползва Follow me ( да не го забравя при изключване ) :
    БЕЛЕЖКА: Натиснете и задръжте бутона Boost за седем секунди, за да стартирате / спрете паметта на функцията Follow Me. Ако функцията за памет е активирана,On се показва за 3в сек. на екрана. Акофункцията за памет е деактивирана OFF се показва за 3 сек. на екрана. Докатофункцията за памет е активирана,натиснете бутона ON / OFF, сменетережима или прекъсването на захранванетоняма да отмени функцията Follow me.
    Този пост е редактиран от Alexi; 30-12-21 в 23:42.

  7. Senior Member Аватара на mimojef
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    2,302
    #531

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    12-ka 1399
    9-ka 1299

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    599
    #532

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Hisense Energy PRO QE35XV0EW , мощност 4200 ( 1600-4800) Вт. ,,консумация 980(300-1280) Вт. .Дебит 660/630/600/570/520 м/ч. , 69/37/34/32/29 Дб. . По тия спецификации се доближава но Мидеата само по цена . Вътрешното е LMCE , като Фуджитцото е по- евтино .
    Този пост е редактиран от gerhar; 31-12-21 в 11:54.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #533

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от mimojef Виж публикацията
    12-ka 1399
    9-ka 1299
    Без монтаж ?

    Sent from my SM-M215F using Tapatalk

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #534

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    това са новите цени на сайта на Темпекс без монтаж да ,тук там се намира на старите цени но не се знае докога

  12. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #535

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    ти си писал че се доближава по цена не аз .. останалите неща - има си ревюта из нета ,вижда се в кой модел какво е вложено

    Е това питам де...Кои ревюта видя и как сравни?
    Доближава се по цена до обсъжданата Мидеа.За това е интересно сравнението.
    Въпроса е риторичен,знам че няма да отговориш.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Mig82 Виж публикацията
    За цената се пише в темата на няколко пъти че се вдигала и щяла още да расте ... и просто реших да го напомня на мимоджеф ако го е пропуснал.
    Sent from my SM-M215F using Tapatalk
    Щом пише в темата...
    До колкото знам цената се определя от търсенето и предлагането,а не кой кво му се иска,иначе спокойно можеха да я сложат 2к.
    Пък и чакам да я вдигнат.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #536

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    ревютата са поствани ,предимно от руски сайтове в тубата - няма да ги търся специално за тебе - имат едно общирно сравнение на базови японци + някои китайски климатици като има 2 ребрандирани на мидея - сравнени ниво на шум ,компресори топлообменници ..

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #537

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Аз не искам да ги търсиш специално за мене.Аз руските ревюта съм ги изгледал преди тебе.И знам,че ''лучший'' топ 5 са много по-евтини модели...
    Сигурно ще се намери някой и за Мидеята.
    А пък ако четем темите.пък и отзивите в Емаг то от Starlight(''цепеници'') по-хубаво нема.
    То и ТCL който им произвежда климатиците си има собствен с breezeless,frostwash,plazma ,uv и.т.н...за 900 с монтажа.
    Знам,че няма полза от приказки.Когато човек има интерес от нещо няма как да каже,че има и друго не по-лошо.
    Толкоз от мен....Темата е твоя.Както и повечето тук.

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #538

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    не разбирам накъде биеш .. какъв интерес пък имам аз да хваля модела ? има си недостатъци и съм посочвал такива ,но не мога да си изкривя душата да кажа че е лош климатик напротив за парите си е чудесен .. естествено има много възможности от другите марки ,всеки има право на избор .. като не ти е интересен модела недей го коментира ,все пак темата е за него - коментирай другите модели дето са ти по интерени
    jonny33, mystikalrs, GLARYS и 1 други харесват това.

  17. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #539

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Аз коментирах глупоста повтаряна на всяка страница,че цената му щяла да се вдига ,купувай че не знам си кво си.Ами пишете си на лични...и ти се включи с коментар,че това което съм дал за сравнение бил елементарен модел,разбира се без да имаш понятие какво говориш.А това,че имаш много фенове си е техен проблем...Имало ревюта ,ама той нямало да ги дава за мене...Ами като гледам колко си дал за другите,мога ли да очаквам за мене да са жертваш???Чак пък толкова балама да съм....
    А модела ми е интересен,ако не са празните приказки които се бълват постояно.И като говорим за ревюта,ето тов е ревю и сравнение,а не ала бала в тубата.
    https://www.rtings.com/tv/tools/comp...threshold=0.10

    Такова за климатици съм виждал само едно от едно финландско списание(имаше го в превод и на украински сайт),което колегата stainwai показа,ама и на него не му се пише в темите за климатици,въпреки,че повече разбира от доста тук.Не знам как да сложа статията в pdf за да се разбере какво значи ревю.Ама накои от установените факти(няма да коментирам модели,защото не е по темата...имаше много подробно обсъждане).




    п.с. Та като говорим за ревюта бива да изглеждат така,ето и снимка
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от inches9; 31-12-21 в 14:46.

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Живее в
    Любимец
    Мнения
    471
    #540

    Отговор: Midea MSFAAU-12HRFN8 / MOB01-12HFN8 BreezeleSS++

    Темата е за Midea BreezeleSS, моля да се пише само за този модел. Във форума няма ограничение за създаване на нови теми. Който се интересува от даден модел климатик нека си създаде тема за него, ако вече не е създадена и всички които имат този модел или се интересуват от него да си пишат в неговата тема.Не знам дали цената на Midea BreezeleSS ще се вдига, но преди около 40 дена като закупих Midea 09 BreezeleSS ми излезна на цена от 1400лв. заедно с монтажа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 36 от 73 ПърваПърва ... 26343536373846 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Midea MSG-12HRN1, или Midea 12 V1 "Vertu", или Gree GWH12NB
    От kaliniliev във форум Климатици Midea
    Отговори: 57
    Последно: 26-02-16, 21:21
  2. Midea MSR5 12hrn1 или Midea MSG 09hr
    От арх. Пътко във форум Климатици Midea
    Отговори: 12
    Последно: 09-10-13, 21:26
  3. midea cu 12 ha
    От westa във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 30-07-11, 08:08
  4. Има ли разлика между Midea MSG-12HRN и Midea MSG-12HRN1
    От armen във форум Климатици Midea
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-10, 20:25
  5. Midea
    От alexb във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 29-10-04, 18:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе